На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 201
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 922
Fair Lady, добре дошли в Прогресивното! Ще се адаптира детето бързо. Не е минало много време,  все още се опознават младежите и девойките.

# 676
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 675
Fair Lady, честито! Ще се адаптира детето бързо! Много успехи в най-желаното училище.

И аз като M_I_A изпитвам доста затруднения и с наборката и с 5-класника. Единия първа смяна, другия втора, но почваме да се нагаждаме /надявам се скоро/.
Днес девойката е с първо КОНТРОЛНО по френски. Зададе ми въпроса каква е разликата между контролно и тест Laughing бая й се посмях. Предупредих я да не очаква големи резултати, но тя каза, че очаква 5, ще видим.
При нас подаръците сигурно от 2 години са 20лв.

# 677
  • София
  • Мнения: 172
Fair Lady, честито! Пожелавам на девойката здраве и много щастливи 5 години в желаното училище!

# 678
  • София
  • Мнения: 1 327
Сподели, ако желаеш как става класирането на този етап.
Благодаря за всички поздрави и добри пожелания! Да ви се връщат двойно Heart Flowers Hibiscus
 В случая нямаше класиране. Имаше само 1 подадено заявление. Предполагам, че покрай почивните дни малко хора са видели съобщението.

# 679
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 407
В случая нямаше класиране. Имаше само 1 подадено заявление.
Където трябва да стане нещо, си става и това е. Simple Smile Разкажи после, ако искаш, как е минал първия учебен ден.

# 680
  • София
  • Мнения: 7 056
Забравила съм да снимам дипломата за завършен седми клас или съм забравила къде съм прибрала пресниманото копие Smile. Някой беше давал адрес на който може да се изтегли копие от дипломата (който по време на кампанията не работеше) или се заблуждавам?

# 681
  • Мнения: 4 595
Забравила съм да снимам дипломата за завършен седми клас или съм забравила къде съм прибрала пресниманото копие Smile. Някой беше давал адрес на който може да се изтегли копие от дипломата (който по време на кампанията не работеше) или се заблуждавам?
Регистърът и сега не работи - профилактиката продължава...

# 682
  • Мнения: 440
Fair Lady, честито и от мен и успехи в новото училище!
buni, предполагам, че можеш вече да си вземеш оригинала от гимназията. Или поне да ти я дадат за малко да си направиш едно копие.

# 683
  • Мнения: 1 816
Fair Lady,  обичам хубавите новини! Много се радвам за късмета на детето да отиде в желаното училище!

# 684
  • Мнения: 11 818
Fair Lady, честито и от мен! Щастлива, доволна и успешна да е девойката!! Много се радвам!

# 685
  • Мнения: 561
Fair Lady, честито. Било си е вашето място. Simple Smile

Гледам някои трудно свиквате още.
Аз вече споделих, че това лято някъде са подменили сина ми и сега какво се случва. Става на секундата в 6.00 и се оправя сам. Опитах се веднъж - дваж да помогна и с леко "не закъсняваш ли?" предизвиках такава виелица от тийнхормони връз главата си, че повече не посмях. Не е закъснял нито веднъж, а мен едвам ме нави да си се върна под завивките. Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Има си цяла система от аларми на телефона, веднъж я разгледах и виждам: "облекло", "закуска". Питам го да не би да има опасност да забрави да се облече и той троснато ми отговори: "Нищо не разбираш от организация. Така си знам във всеки момент какво да започвам да правя без да зяпам непрекъснато в часовника и ми се получава супер". И е факт. Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 923
На_Веси, кажи къде сте го водили, да минат и други оттам.
Моето се оправя,  само й правя закуска, че ще тръгне гладна и нагласена.
Има първа шестица на входното по БЕЛ. Днес са правили по МАТ и каза да не питам, ама така каза и за БЕЛ-а.

# 687
  • София
  • Мнения: 6 096
Fair Lady, честито!

Изида, тук има НЕ. Не зная устройва ли те и има ли места, но ти ще си провериш, ако решиш.

# 688
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 407
Ние се оказа, че сме отцелили най-късата клечка по математика във 2АЕГ. Май е на всички осми класове.

Снощи мислех да те попитам и забравих...Не сте доволни от учителя по МАТ ли?

Моят син днес ще се поти на входното по МАТ. Вчера имаше по БЕЛ. Било е разсъждение на тема "Коя творба изучавана в 7-ми клас, трябва всеки ученик от 21 в. да знае"? Малко ми настръхва косъма като си помисля, какви може да ги е написал, а и защото той ми нахвърля на две на три разсъжденията си, но каквото си е написал - да си го сърба като резултат след това. Simple Smile

# 689
  • Мнения: 4 010
Честито, да й е на късмет на девойката новото училище!
Ние се оказа, че сме отцелили най-късата клечка по математика във 2АЕГ. Май е на всички осми класове.

Само от любопитство - с нехарактерно българско име ли е учителката? Засичам информация от друго дете, което също се жали.

Общи условия

Активация на акаунт