Натурална* козметика Klorane Bébé с екстракт от Невен. Споделете вашето мнение и спечелете!

  • 5 490
  • 234
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 746
Да е лесен за нанасяне,противоалергичен ,без парабели ,с нежен аромат

# 91
  • Мнения: X
Натурална и без парабени

# 92
  • Мнения: 396
Да е с хипоалергенни съставки и да отговаря на нуждите на кожата.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 209
Моите вече не са бебета, но и досега избирам козметиката, съобразявайки се с атопична кожа. Особено в преходните сезони, когато се обострят проблемите. С по- изчистен състав, натурална, подхранваща, без или с лек аромат.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 110
Избирам натурална козметика от висок клас за кожата на моето бебе! За мен е важно той да се чувства добре и кожата му да е хидратирана, мека и здрава! Доверявам се на козметика от аптеката.

# 95
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 711
Най-важно е козметиката да е безопасна и да е ефективна, спрямо проблемът, срещу който е насочена.

# 96
  • Мнения: 828
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?

Най-важното е изчистения състав, колкото по-натурален е той, толкова по-добре. Разбира се, да не дразни нежната кожа и да има оптимално действие.

# 97
  • Мнения: 434
Избирам натурална козметика и за каката и за бебо,съобразена с нуждите и спецификата на коса и тяло.

# 98
  • Мнения: 556
Козметиката не трябва да има алергени и в същото време да е ефективна според предназначението си.

# 99
  • Мнения: 702
Да е медицинска и хипоалергична.

# 100
  • Мнения: 528
Важно ми е да не дразни кожата на бебето, да има овлажняващ и успокояващ ефект. Да е с натурални съставки.

# 101
  • плевен
  • Мнения: 457
Най-важното за мен е да не дразни нежната бебешка кожа, да е натурален продукт.

# 102
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Натурални съставки, да е хипоалергенна и да има успокояващ ефект.

# 103
  • Мнения: 723
За мен е важно  да не дразни  бебешка кожа, да не предизвиква алергии  и да има приятен аромат .

# 104
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Да е качествена, да не дразни кожата, да е хипоалергенна.

Общи условия

Активация на акаунт