🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 2 (27.02 - 06.03) 🌴

  • 25 088
  • 621
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 27 175

Надхитри. Надиграй. Надживей!
 



 


Добре дошли в специалната тема за едно най-обичаните и популярни риалити предавания по света и у нас!
Отново ще имаме Сървайвър, 7 години по-късно! По-добре късно, отколкото никога! Да си пожелаем това да се превърне в традиция и никога повече да няма подобни огромни паузи.
 
Продуцент: Изцяло вътрешна продукция на bTV Media Group
Локация: Филипини
На 15 април 2021 г. е обявен кастинга за нов сезон на Сървайвър по bTV
Начало на снимки: Юли 2021 г. (около 17/20 юли са започнали същинските снимки с избраните участници, а Милошев и Ко са пристигнали с първата група от около 30 човека, някъде около 10/11 юли). Общ брой на целия екип наброява около 100 човека.
Край на снимките: Около първата седмица на Септември 2021 г.
43 дни ; 20 участници
Награда за последния оцелял: 150 000 лв.
Водещ: Владимир Карамазов
Евтим Милошев ще е продуцент, който ще отговаря за съдържателната част на проекта.
Христина Апостолова е креативен продуцент на риалити шоу.
На 28 януари 2022 г. в предаването ''Преди обед” е обявено, че победителят в последният сезон Ваня Джаферович ще е водещ на онлайн епизодите на ''Сървайвър: Зад кадър”.

 


За пореден път водещ ще бъде Владимир Карамазов, най-добрият роден водещ на подобен тип шоута.
Свикнали сме с него, обичаме го и го приветстваме!

 

 


Гласът зад кадър е Владо Пенев
 

 


Онлайн епизодите 'Зад кадър' ще се водят от Ваня Джаферович
 

 


ИСТОРИЯ
 
Идеята за Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. Форматът печели множество призове „Еми” и е пазарен лидер в целия свят. Излъчва се от 1997 г. и е най-обсъжданото шоу в световен мащаб. Към момента Survivor се излъчва в почти всички държави, а повече от 50 различни територии правят свои собствени локални версии на шоуто. В САЩ са продуцирани 40 сезона.
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.
 
След 7-годишна пауза в България, култовото световно риалити с множество награди „Еми” отново ще намери своите нови герои. Сред най-известните и ярки участници в сезоните до момента у нас са личности като Яна Маринова, Джина Стоева, Светла Димитрова, Ива Пранджева, Ваня Джаферович, Антон Агонцев, Николай Мартинов, Георги Костадинов,  Нели Иванова, Георги Кехайов и др.
bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

 


/
 
(==> всяка снимка е директен линк към пълната визитка на участника с текст и видео <==)
 
МЪЖЕ
 




 
 
ЖЕНИ
 




 


ПЛЕМЕНАТА
 

 



 

 

 



 

 

 

 

 



СКРИТИТЕ ИДОЛИ
 
Към 28.02:
 
Александра (Bontoc)                                  Ивайло (Ifugao)
              
 



АРХИВ / Победителите през годините
 
Първата жена победител, Нели Иванова (от трите топ реалити предавания у нас, тя бе и единствената жена победител до триумфа Веселка във Фермата 5)

 
Харесваният от почти всички участници в сезон 2, Георги Костадинов

 
Велик и неповторим, Ники Мартинов ''Сървайвъра''

 
Най-шокиращия победител в историята, Георги Кехайов (успех в живота!)

 
И разбира се стратег номер 1 в нашата кратка Сървайвър история, Ваня Джаферович

 




 


Гифове и колажи (забавни, култови или срамни мигове) - час по народно творчество Бг мама' пролет 2022
 
Скрит текст:
Мила като спасителка от плажа
 




 
Пеьо (Аз съм българче...)
 




Пейо сървайвъра - предал се или логическата задача му е сложна?




Директни линкове към постовете на Mari_Mar за онлайн гледане на епизодите:
 



АРХИВ / АНКЕТИ
 
Скрит текст:






































АРХИВ / ТЕМИ
 



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ
Официален сайт / Фейсбук / Инстаграм / Уикипедия

 

 



 

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 19:42 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 22 944
Благодаря за темата! Пак съм първа. 🤣
Реших да не гласувам в анкетата, защото имам усещането, че много скоро ще ми се смени мнението за голяма част от играчите. Засега съм пас. 😀

# 2
  • Мнения: 11 818
Дяволче, благодаря за новата тема! Всичко е прекрасно, изрядно подредено.. Hands Clap

Гласувах за Драго, Денис и Мила, а от червените само Иван ми харесва засега.. но ми се иска и Георги да се представи добре..

# 3
  • Мнения: 31 172
Няма да гласувам, прекалено рано е.
Благодаря за новата тема.

# 4
  • Мнения: 9 700
Благодаря за темата.
Рано е още за по-сериозни оценки на играчите. В анкетата гласувах за всички, които до момента показват и мисъл в играта си.

Ганка, Мила, Денис, двамата Ивановци, Йо, Бо, Карин.

Затова за плюсовете и минусите ще изчакам и новите три епизода.След шест епизода ще имам по-добра база за оценка и избор на фаворити. Ясно е само едно при мен - най-неприятен играч с разлика пред останалите за мен е миската. Не понасям комбото проста/първосигнална/агресивна в една жена.

Последна редакция: нд, 27 фев 2022, 18:40 от Bengun

# 5
  • Мнения: 6 218
Благодаря за новата тема,чакам следващия епизод с нетърпение.
Гласувах за Милен и Иван,от жените не ме грабна никоя.

# 6
  • Мнения: 11 818
Няколко снимки от В. Карамазов - https://www.facebook.com/V.KaramazovOfficial/posts/503131204492223

# 7
  • Мнения: 1 711
Благодаря за новата тема!

Аз гласувах, но ще ми бъде интересно е края на сезона да проверя колко съм "усетила" участниците. Определено обаче три пъти в седмицата ми е малко на мен да гледам Сървайвър.

# 8
  • Мнения: 630
Благодаря за темата!
Гласувах и правейки го, установих, че имената на мъжете (с изключение на няколко) не мога да ги свържа с конкретни лица. Засега сякаш жените имат водеща роля.

Друго, което съм забравила е наградата. Видях чек на една от снимките с предходните победители - 250к. Животът толкова е поскъпнал от тогава, а те са намалили наградата Confused

# 9
  • Мнения: 5 440
Благодаря!

# 10
  • Мнения: 3 729
Благоаря за новата тема!

Наградата в пети сезон не беше ли 100 000?

Сега гледах на Пейо интервюто - очаквано дори не е знаел къде отива. Представял си е ловуване, оцеляване в дивото, ма не знаел, че ще му дават да яде, само "когато те решат".

# 11
  • Мнения: 6 712
Благодаря за новата тема! Дяволо, чудесно оформление!
Моите фаворити засега са : от Ифугао Денис, Ганка, Мила (в този ред).
От Бонток Иван Узунов, Йо и Бо(не мога да преценя коя повече, малко са ми като едно), Карин.

# 12
  • Мнения: 790
И аз благодаря за темата.Във всички сезони досега, наградата е била 100000 лв.

# 13
  • Мнения: 9 700
И аз благодаря за темата.Във всички сезони досега, наградата е била 100000 лв.
Първи, втори, трети и четвърти сезон наградата е 250000 лв.
Пети сезон е 100000 лв.
Сега е 150000 лв.

# 14
  • Мнения: 6 493
Не съм сървайвър капацитет, но гласувах ей така по първи симпатии! Smiley
От Ифугао - Мила, страхотна физическа подготовка. Драго и Ганка също са ми симпатични и ги отбелязах.
От Бонток само един участник гласувам - Маргарита.

Благодаря за темата!

Общи условия

Активация на акаунт