🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 2 (27.02 - 06.03) 🌴

  • 25 097
  • 621
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 688
Най-често в темата се коментират  май 16, 19 и 20 сезон. Аз не съм гледала от новите сезони, така че тях не мога да коментирам.

В 19 играе Ръсел Ханц- Злото  Джудже  най-агресивния подъл манипулатор, мъжки лъжец в Survivor 

# 616
  • София
  • Мнения: 11 570
Аз пък харесвам този сезон, даже миналият месец го гледах за втори път. Ръсел е много умен, нелош в игрите, спечели си мястото на финала. Проблемът му е голямото его, че обижда хората и не осъзнава, че ще иска същите тези хора накрая да гласуват за него.

Знакова фигура си е в Сървайвър.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 17 956
В 19 играе Ръсел Ханц- Злото  Джудже  най-агресивния подъл манипулатор, мъжки лъжец в Survivor 

Какво ще рече "мъжки лъжец"? Лъжец си е в мъжки род, или е лъжел само мъже, затова го наричате мъжки?

# 618
  • Мнения: 688
В 19 играе Ръсел Ханц- Злото  Джудже  най-агресивния подъл манипулатор, мъжки лъжец в Survivor 

Какво ще рече "мъжки лъжец"? Лъжец си е в мъжки род, или е лъжел само мъже, затова го наричате мъжки?


универсален

# 619
  • Мнения: 3 729
Аз пък харесвам този сезон, даже миналият месец го гледах за втори път. Ръсел е много умен, нелош в игрите, спечели си мястото на финала. Проблемът му е голямото его, че обижда хората и не осъзнава, че ще иска същите тези хора накрая да гласуват за него.

Знакова фигура си е в Сървайвър.

Ръсел е от участниците, променили Сървайвър. Той първи започна да търси и намира идоли без указания от продукцията. Дотогава скриваха указанията. Скоро след това указанията станаха безпредметни и изчезнаха от играта.
На мен лично ми е ужасно, ужасно неприятен, но знае как да играе, и то така, че да стигне до финал. За негово съжаление обаче, участва в сезони, в които журито не успява да се абстрахира напълно от личното и да оцени само и единствено играта му.

# 620
  • Мнения: 630
thepiratebay точка орг - качени са всички сезони на сървайвър, не трябва регистрация, но са без субтитри. Пишете в търсачката сезона, който ви трябва, че май иначе не излизат всички, примерно survivor s08. Всички имат сийдъри, първите сезони не са с най-доброто качество...

# 621

Общи условия

Активация на акаунт