🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 2 (27.02 - 06.03) 🌴

  • 25 128
  • 621
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 145
Наистина изглежда великолепно и различно от Сървайвър. Скоро гледах кои български знаменитости имат най-много последователи в Инстаграм и тя беше в тройката. Честно казано, не го разбирам това, при условие, че Григор Димитров например беше след нея, с какво тя го превъзхожда? Но явно е въпрос на мислене на младото поколение, което основно следи звезди в Инстаграм.

# 571
  • Мнения: 523
Някак си мисля, че за нея е много по-важно да има добре развит ИГ акаунт, тъй като предполагам, че от там идва част от доходите ѝ. Затова тя работи в тази насока и си развива акаунта.
За Григор Димитров едва ли ИГ е основен приоритет, съответно ме съмнява да влага толкова усилия в поддръжката на акаунта. Под усилия имам предвид, че плаща на други хора да се занимават с акаунта. Нещо ме съмнява той лично да го движи.

# 572
  • Мнения: 2 048
Като цяло ми харесва сезонът дотук с две забележки:
1. Какво е това "оцеляване" дето всеки си менка чисти и нови дрешки когато си пожелае и си рисува веждите?
2. Непредсказуемостта кого ще изгонят и кой ще остане накрая е изведена до извратени висоти. Ми то по-добре да хвърлят зарове.
Нито е вярно, че най-адаптивният, нито че най-манипулативният, нито най-умният и т.н.  Но рефренът за най-адаптивния се повтаря за да се поддържа у участниците надеждата. Щото ако увяхнат и само лежат под сянката като жорката, кел файда за шоуто?
Май че най-добре да си (да го играеш) тъп но безобиден, незабележим, неконфликтен, да не критикуваш никого за нищо и да не изразяваш остри мнения. Дотук Милен и Жорката се включват. На второ място е добре да не си тотална флегма и да ставаш що годе за нещо в игрите. Тука вече Милен надделява.
И пак няма никаква гаранция.

Последна редакция: сб, 05 мар 2022, 10:58 от Soney

# 573
  • Мнения: 36
В момента гледам подкаста на Туджаров и Неделчо от “Игри на волята”. Та Туджаров познава някои от сегашните участници и им е задал въпрос за различните дрехи. Доколкото разбрах сървайвърите са знаели, че в даден момент в хотела от продукцията ще им кажат, че тръгват и са имали готовност да облекат няколко ката дрехи върху себе си. Та няма промяна в правилата на “Сървайвър”, а просто повечето от участниците са се изхитрили да си вземат повече. 😂

# 574
  • Мнения: 2 048
Дали Инстаграм е приоритет. Ами тия снимки не се пускат за наш кеф, а за да рекламират дрешки, мазила, хапчета, аксесоари. Тези двамата футболиСчета дето са на най-предни позиции, надали заради единия възторг на фенките плащат да им поддържат акаунтите.

Някой писа че Доктора "дори не е хубав".  Айде молим, тука може сериозно да се поспори.

Идеята за "самотния остров" дето никога не знаем дали въобще е остров (едно на ръка - самотен) определено може да се подобри някак. Отварям въпроса - какво бихте променили, че без да се премахва "острова" да стане по-интересно? Аз имам някои мъгляви мисли, но ще изчакам засега. 

# 575
  • Мнения: X
Някой писа че Доктора "дори не е хубав".  Айде молим, тука може сериозно да се поспори.
То това е доста субективно, но при него има някаква особеност на долната устна, която се движи странно когато говори и го загрозява. Лицето му от носа нагоре бива, под носа нещо не е наред с пропорциите и мимиката. Или не трябва да говори, за да не се вижда това, да не разваля впечатлението и да минава за хубав.
На мен не ми е хубав заради това, което описах.

# 576
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Нали Ваня Джаферович го представи острова - очевидно е самотен та дори страшен с тия духове Simple Smile

# 577
  • Мнения: 6 241
И на мен визуално не ми харесва Доктора,като играч и характер да кажем става за мен.Ванко ми харесва визуално,но пък като играч никак.И Милен ми е последния хващащ окото.От жените никоя не харесвам,тялото на Мила е супер,но лицето и характера и са ужасни.За мен най-хубавия доктор си остава Милен от ИВ,победителя.

# 578
  • Другата България
  • Мнения: 37 455
На мен също не ми харесва доктора визуално.
Харесвам го като участник.
Обаче за момента е Дон ЖуанА на сезона.
Чисто визуално най-много ми харесва Драго.

# 579
  • София
  • Мнения: 35
Ако си спомняте, в третия сезон амазонката Яна Маринова страшно се беше настървила срещу Янита (вече не си спомням по каква причина), и искаше да я набие. Представям си какво би станало, ако двете се срещнат сега по някакъв повод, ха-ха.

Янита: "Янче, нали искаше да ме биеш навремето. Ето ме, почваме ли?"
Яна: "Оо, душа, аз само се шегувах, винаги съм те обичала безкрайно и си ми най-добрата приятелка"

Simple Smile

# 580
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Не можах да позная Янита, много различна е от преди. Не я харесвах в Сървайвър.
От мъжете ми харесва само Ванко фитнеса в лице. Не обичам толкова напомпани, та в тяло не го намирам за оособено привлекателен. Други няма, които да харесам визуално. От жените за мен най-хубава е тази предишната дето се въргаляше с доктора. Забравих й името. 😁

# 581
  • Мнения: 1 384
Александра.
И Ванко и доктора ми харесват, но най-вече Драго. 😎

# 582
  • Другата България
  • Мнения: 37 455
Не можах да позная Янита, много различна е от преди. Не я харесвах в Сървайвър.
От мъжете ми харесва само Ванко фитнеса в лице. Не обичам толкова напомпани, та в тяло не го намирам за оособено привлекателен. Други няма, които да харесам визуално. От жените за мен най-хубава е тази предишната дето се въргаляше с доктора. Забравих й името. 😁
И на мен ми харесва визуално Алекс, но Анелия е много по-нежна от нея.
А и по-млада, и си личи.
Ама аз и съм пристрастна.

# 583
  • София
  • Мнения: 27 226
Survivor зад кадър: Епизод 7 - Доктор Джен


Интервю с жената, която отговаря за сигурността на участниците.
Има специални предпазни мрежи във водата, които пазят сървайвърите от медузи (също и акули, но то се подразбира).
Ваня е бил ухапан от плъх в сезона, който спечели. 😮

# 584
  • Мнения: 8 246
Ако си спомняте, в третия сезон амазонката Яна Маринова страшно се беше настървила срещу Янита (вече не си спомням по каква причина), и искаше да я набие. Представям си какво би станало, ако двете се срещнат сега по някакъв повод, ха-ха.

Янита: "Янче, нали искаше да ме биеш навремето. Ето ме, почваме ли?"
Яна: "Оо, душа, аз само се шегувах, винаги съм те обичала безкрайно и си ми най-добрата приятелка"

Simple Smile

Ми, едва ли.Ако се стигне до бой съм сигурна, че Янита ще яде бой. Това, че има изваяно тяло, съвсем не значи че може да се бие. Пък и ми изглежда доста фина, Яна Маринова е груба.

Общи условия

Активация на акаунт