🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 2 (27.02 - 06.03) 🌴

  • 25 077
  • 621
  •   1
Отговори
# 30
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Забравих Джулка.
И аз не я харесвам.

# 31
  • Мнения: 2 485
Дяволче, благодаря за чудесно оформената тема! 🤗
Гласувах за Иван, Ванко и Карин.

Аз пък си мисля малко напред за развитието на нещата и за явно близите отношения между сървайвърите от снимката в сторито на Денис... 🤔

# 32
  • София
  • Мнения: 5 551
В анкетата гласувах за хирурга Иван, Карин и Георги. Благодаря, че споменахте за интервюто на Ваня Джаферович в "120 минути", ще го изгледам по-късно. Purple Heart

# 33
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062
Не мога още да дам глас, понеже не ги познавам и нямам паобвни впечатления всв още. Пак, че не е 100000лв и това е нещо..

# 34
  • София
  • Мнения: 22 923
Реших да не гласувам в анкетата, защото имам усещането, че много скоро ще ми се смени мнението за голяма част от играчите. Засега съм пас. 😀
Дяволо е направил анкетата с възможност за изтриване на глас, така че може да се променя, Wink
Е, аз не мисля, че за една седмица ще ми се
промени толкова мнението,  по-скоро понатам. Въпреки, че някой и за 5 минути може да ми се издигне/падне в очите. 🤣

# 35
  • Мнения: 3 329
Нещо започнах да забравям...стана ли ясно в сряда кой ще ходи на съвет тази вечер?

# 36
  • София
  • Мнения: 3 028
Гласувах, но все още не съм си изградила твърдо мнение за повечето участници.

Ваня не го харесвам и му дадох шанс само в първото му предаване, но ще се опитам да видя и интервюто с него - може пък да се промени мнението ми.

# 37
  • София
  • Мнения: 27 132
Ивана и Ивайло са приключили аферата си.

Ивана:




Мила и Сами отмарят в Бали, Индонезия

# 38
  • София
  • Мнения: 12 361
Благодаря за темата!
Не мога да кажа кой харесвам още, но много ме дразни Джулияна. Не харесвам Зоран и Ванко, някак са ми антипатични. Много ясно, че ще се разпадне връзката на Ивана и вратарчето. Ужасно неприятни са ми.

# 39
  • Мнения: 9 700
Ивана и Ивайло са приключили аферата си.
Много сложно е да се каже кой се е спасил повече Joy

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 12:35 от Bengun

# 40
  • Мнения: 3 329
Нещо започнах да забравям...стана ли ясно в сряда кой ще ходи на съвет тази вечер?
Питам ви, защото в анонса за поредния епизод /думите на Ганка/ става ясно кое племе ще ходи на съвет. Нещо аз ли не съм разбрала или играта за неприкосновенност тепърва предстои?

# 41
  • Мнения: 1 360
Предстои играта за неприкосновеност, но по думите на Ганка все едно те са спечелили, така ми изглежда. Но може по съвсем друг повод да са казани.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Благодаря за темата.
По въпроса защо не харесвам Ганка, ми не ми е симпатична,  като змия ми е, подмолно същество.

# 43
  • Мнения: 9 700
Simple Smile Като написа змия се присетих за Камбоджа 2014

Свитък на древните кхмери :

"Ще кажеш ли на тигъра, че е жесток
или на змията, че е подла?
Тяхна ли е вината, че са тигър и змия ?
Светът е джунгла, в която живеят диви зверове.
Има хора тигри, хора змии, хора агънца, хора мишки.
Тигрите изяждат агънцатата, а змиите мишките.
Горко на наивните и доверчивите. "

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 520
В случая мишчица. Скоро ще я изпратим и ще спре да се прави на тигър 😂😂

Общи условия

Активация на акаунт