СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 3

  • 26 466
  • 782
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 587
И при нас физика има само в понеделник. Утре ще имат за първи път от началото на учебната година, а следващия час ще имат входно ниво.

# 421
  • София
  • Мнения: 3 457
Я да ви питам като сте на тази вълна... какво става ако се пропусне входното по някой предмет? Детето  се разболя и  няма да ходи на училище идната седмица.ОСтанаха да се правят няколко  входни .Какво следва ако ги пропусне?

# 422
  • Мнения: 6 926
Ми нищо. Ще го препитат устно най-вероятно или ще му го връчат да го прави на първия чин сам, докато учителят преподава нов урок.

# 423
  • Мнения: 139
Записвам се в темата. И аз с дете в седми клас.

# 424
  • София
  • Мнения: 3 457
Ми нищо. Ще го препитат устно най-вероятно или ще му го връчат да го прави на първия чин сам, докато учителят преподава нов урок.
ЧУдя се дали да  не пришпоря с присъствие само в часовете с входни нива, но пък  се опасявам че ще се изтълкува недобре  от преподавателите по другите предмети....Май ще я оставя да си пие антибиотика на спокойствие вкъщи , пък  като оздравее - да   прави каквото решат...
 И в тоя ред на мисли  някой откри ли входно по история за упражнение?

# 425
  • Мнения: 6 587
Бързо оздравяване. И моята дъщеря е на антибиотик...
Не намерих входно по история Confused

# 426
  • София
  • Мнения: 4 035
И наще в петък имаха 3 входни. Не съм се впечатлила особено да ви кажа, вече им свикнах, а и ако видя повече от 4ка на входно ниво, ще си хвърлям шапката. Не знам защо държат да ги сринат изначално психически.

# 427
  • Мнения: 856
Бързо оздравяване. И моята дъщеря е на антибиотик...
Не намерих входно по история Confused
Бързо оздравяване на децата.
Във фейсбук групата има качено примерно входно по история.

# 428
  • Мнения: 6 587
Благодаря, Ratridi!
Нямам ФБ, по спешност използвам на ММ Grinning

# 429
  • София
  • Мнения: 7 190
Ох. Само две седмици и съм гроги. Simple Smile
Рожденият ден е минал супер - явно, ние с мъжа ми не присъствахме. В крайна сметка се оказа добра идея да си го празнува в пицария с двайсетте деца. То друго интересно и без това вече не остана.
Иначе ние паралелно се опитваме да даваме лекарствата на котката с някакъв таблеткодавател. Абсолютен Simon's cat е положението, имам чувството, че съм в някакъв цирк.
Абе да полудееш. 😁
То нали няма абсолютно никакъв начин всичко да не се случи накуп.
Та само ми е до входни нива, искам да кажа.

# 430
  • Мнения: 6 587
Red, да ви е живо и здраво детето! Така е, празнуват си сами , големи деца са:)
Мен, ако питаш- излишни са входните нива.

# 431
  • София
  • Мнения: 7 190
Благодаря! ❤️
От разказвателните само по история нещата са както трябва при нас. Обстоен преглед за 3-4 поредни учебни часа и тест върху преговореното.
По другите предмети е преговор за 1 час и после "оправяйте се".
Ама каквото. 🙄

# 432
  • Мнения: 24 467
Миналата седмица и моят имаше три входни за ден. Даже не се впечатлих. По-ниско образованиета вече няма накъде да пада за мен, в моите очи. Бих го оценила някъде на към 10% ефективност. Повече - абсурд. Даже давам аванс. Просто оцеляваме и избутваме с възможно най-малко травми. Да изкарам и тоя набор от системата и да приключвам за винаги с нея чакам.

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 10:35 от Judy

# 433
  • у дома
  • Мнения: 7 141
По-ниско образованиета вече няма накъде да пада за мен. Просто оцеляваме и избутваме с възможно най-малко травми. Да изкарам и тоя набор от системата и да приключвам за винаги с нея чакам.
Констатирам същото,ама пусто има цели 6 години за избутване...

# 434
  • Мнения: 983
Здравейте и успех на всички! Не съм писала във форума, откакто децата бяха бебета. Дойде време да се включа отново:)

Общи условия

Активация на акаунт