На пазар във Варна - Тема 54

  • 31 868
  • 746
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 583
Скрит текст:
На морска гара има ли все още от големите пластмасови шоколадови яйца киндер, които са с няколко по-малки вътре, и помни ли някой цената на им.Към 20-30лв. ми се върти, но не мога да се сетя. Тези имам предвид:



Има ги-26лв.
В паркмарт също ги видях преди седмица - 20лв
Много Благодаря!

# 511
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Здравейте! Дали се знае вече кой ще пее на площада за Нова Година?

# 512
  • Мнения: 8 759
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-16-12-do-22-12-broshura/view/overview/page/26

Кутии за бижута ще има в ЛИДЛ от понеделник.

# 513
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Някъде в моловете има ли стелаж на ASTOR ? Или в друг магазин ?

Скрит текст:

# 514
  • Мнения: X
Здравейте,
Препоръка за добър бояджия? Става дума за една стая и коридор, не е много и не е спешно.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 4 444
morgana, Astor би трябвало да има в Дъглас/БЗ, но в БГ сайта им не виждам марката да св предлага. Странно, защото в немския Дъглас са си налични. Продукти Астор имат в Нотино. Връщането/замяната им е бързо и лесно.
Търся шал със змийска шарка, но само в черно и бяло. Нещо такова. Онлайн гледах в сайта на Манго, но като знам бедния асортимент в нашия магазин, едва ли ще имат.

# 516
  • Мнения: 1 876
Къде мога да намеря бели коледни лампички?

# 517
  • Варна
  • Мнения: 1 840
В Айко може да има.

# 518
  • Варна
  • Мнения: 375
Бели лампички има и в Пепко.Там има и албуми за снимки(някой търсеше по-рано)за около 7-8 лв.

# 519
  • Мнения: 2 583
Къде мога да намеря бели коледни лампички?

В Jysk също има.

# 520
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Астор съм купувала от Елитис на гарата преди време, имаше цял техен стелаж.

# 521
  • Мнения: 6 529
Бели лампички има и в Пепко.Там има и албуми за снимки(някой търсеше по-рано)за около 7-8 лв.

Каква е цената и мигат ли, защото тези от Джамбо само светят

# 522
  • Варна
  • Мнения: 375
Купих два вида лампички,но само светят,с батерии са.Гирлянда е дълъг около 1,50м, а цената беше около 3-4 лв.Но мисля,че предлагат и от мигащите.

# 523
  • Мнения: 8 759
В Бата дали има намаление?
Майка ми си е загубила техни ръкавици и искам да й подаря за Коледа.
В кой друг магазин мога да погледна за кожени, красиви, ръкавици?

# 524
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
На китайския склад за стоки на едро  в западна промишлена зона има  12 метра мигаща Лед  лента с дистанционно от което сменяш 12 вида цвят - бше настроена да мига червено и синьо - 18 лева е и може да се купи 1 брой....иначе  стоките са на едро и по 10-12  бройки минимум....но този в дъното - където е и лед лентата с дистанционно 12 цвята за домашните потреби може и по една бройка

Общи условия

Активация на акаунт