На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 877
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • В.Търново
  • Мнения: 6 733
Мда,като заговорихте за таксуването на децата,аз съм в абсолютна чуденка.За мен си е абсолютно сложна аритметика да пресметна кое дете как ще го таксуват и съответно колко ще ни струва.Затова и аз съм решила да пращам запитвания.4 деца са 13;4;2 години и бебе на 4 месеца.Дори незнам в какво помещение биха ни настанили,но отсега ми е ясно,че в лъскав хотел абсурд да се класираме.Ще е много, много скъпо...

https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sanrayz-ol-suit-rezort-obzor-19755/

Сънрайз Обзор настаняват семейство с 4 деца в апартамент.Пуснете си едно запитване.До преди Нова година дори им бешепо-голяма отстъпката, но и 20% е добре.

# 301
  • Мнения: 2 413
Интересно, че почти нищо не срещам в темата за Слънчев бряг, а плажът изглежда да е ок. Това заради навалицата и славата на алкохолна дестинация ли е? Гледам , че има доста голям избор от хотели и някои са с много прилични цени- под 200 лв на сая в сезона.

# 302
  • Мнения: 1 402
Разбира се, че всеки си има предпочитания. Аз предпочитам юни и септември, не се пържиш на плажа, не е претъпкано с туристи, чисто и спокойно е, и най-важното децата не се разболяват...юли и август си е мръсно, прекалено горещо, претъпкано и вируса с повръщане ни е в кърпа вързан.
Отворих си пак офертата - цената е с отстъпка 20 процента за ранно записване, Екстрас 7=6 и отстъпка за редовен клиент. Резервирах. Благодаря за мненията.

# 303
  • В.Търново
  • Мнения: 6 733
renidimova, сга прочетох, че вече сте били в Сънрайз.

Някой препоръча плажа на Златните, но там за малки деца не е добре, бързо става дълбоко.

# 304
  • Мнения: 112
Препоръчайте ми квартири/апартаменти до южния плаж на Несебър, моля.

# 305
  • Мнения: 1 016
Фаталина, Арсен говори за Сънрайз Блу Меджик , аз също.

# 306
  • Мнения: 10 759
Към направилите вече резервация за Серенити Бей - бихте ли ми казали през коя агенция резервирахте?

# 307
  • София
  • Мнения: 729
Моля, който е бил в Приморско дел Сол - каква по същество е разликата между апартаментната  и хотелската част? Обзавеждане ли, почистване ли, разположение, какво - виждам, че хотелската част е по-скъпа?

# 308
  • Мнения: 6 378
Фаталина, Арсен говори за Сънрайз Блу Меджик , аз също.
Да, сега видях. Моя грешка, но както е видно от офертата за Блу Меджик, дори и при най-висока цена на нощувка, за началото на юни не с е получава обща стойност от 2300 лв.
****
Обслужването в хотел Серенити основно е на български език. От лято 2019 г. имаше казахстанци, украинци и молдовци в ресторанта и камериерки, но за всички е ясно, че това вече е масова практика, поради липса на български персонал. Нямам никакви оплаквания от тези младежи. Изключително любезни,ненатрапчиви и работливи като пчелички.
Написах, че анимацията се провежда на чужди езици, което също вече често се практикува в хотели, които се управляват от чужди туристически компании. Като сме си дали г...а под наем и то в по-добрите ни хотели, така ще бъде. Цялата концепция на хотела е ориентирана към чужденците и най-вече към британскити и немски  граждани.Дори нещо повече. Много от хотелите, които се ползваха по договори с фалиралия вече КУК, дори да искаш трудно се резервираше стая от българи. Сега обаче  от много офети за Сл. бряг е видно, че  нещата са се променили.
Това че хотел Серенити се управлява от TUI има много плюсове, защото се поддържа определен
стандарт на ослужване, а за дискриминационните елементи при анимацията, би следвало да се  санкционира и недопуска от Министерство на туризма. До сега обаче не съм чула,чела и видяха някой да прави нещо потози въпрос. Така им изнася, защото робуват на чуждите туристи и си трайкат каквото и да става. Нас анимациа не ни интересува и този въпрос не ме засяга. Всичко оснало ми е повече от перфектно.
Аз резервирам през Ник Травел, който обаче е само посредник, а ваучерите се издават на немски езек от TUI. Това са цените с ранни записвания.
http://niktravel.com/nik-travel-oferti-za-pochivka/23-hoteli/302 … vo-all-inclusive/

****
Плажът на Слънчев бряг за мен е най-хубавия в БГ.  Огромен, дълъг, широк и с фин пясък. Морето плавно става дълбоко, но не и като в Албена да ходиш 200 м навътре и да не можеш да си потопишвъв водата. Има достатъчно свободна зона. Както много пъти съм писала, доста е преувеличена и жулналистически украсена реалната ситуация в курорта. Ако човек избягва централната част като място за настаняване и вечерни разходки, то няма да има проблем с шумни компании, дискотеки и т.н.
В курорта има огромен избор от места за настаняване, както хотели, апартхотели, студиа и апартаменти в частни коплекси и сгради с цени и условия за всеки вкус и джоб. Същото се отнася и за местата за развлечение и хранене.
Лично за мен единственият минус в Сънито, е липсата на достатъчно паркоместа на първа, втора и трета линия от плажа и съответно задържителното  доплащане на пакинг дори и при пакет ОИ и УОИ.

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 16:52 от fatalina

# 309
  • Мнения: 10 759
Благодаря ти , Фаталина.
В Серенити Бей сме почивали два пъти - през 2013г. /беше перфектно/ и през 2015г , когато хотелът беше явно занемарен. Сега съм се замислила отново за там,  да го видим след ремонта.

# 310
  • Мнения: 2 056
Интересно, че почти нищо не срещам в темата за Слънчев бряг, а плажът изглежда да е ок. Това заради навалицата и славата на алкохолна дестинация ли е? Гледам , че има доста голям избор от хотели и някои са с много прилични цени- под 200 лв на сая в сезона.
Ние ходим само в Албена и Слънчев бряг.
Плажът на Сл.бряг е по-хубав и от албенския. Виж хотел Нептун, Хелена и др.на първа линия.

# 311
  • Мнения: 702
Какво ви е мнението за Морско око на Златни пясъци.

# 312
  • Мнения: 2 413
Интересно, че почти нищо не срещам в темата за Слънчев бряг, а плажът изглежда да е ок. Това заради навалицата и славата на алкохолна дестинация ли е? Гледам , че има доста голям избор от хотели и някои са с много прилични цени- под 200 лв на сая в сезона.
Ние ходим само в Албена и Слънчев бряг.
Плажът на Сл.бряг е по-хубав и от албенския. Виж хотел Нептун, Хелена и др.на първа линия.
Благодаря. Засега гаресах един хотел Вянд-на първа линия е , далеч от шумотевицата, цените са ок с отстъпките. Дано да има свободна зона на плажа, защото това май се очертава основен проблем. За паркинга е ясно, че ще доплащаме-почти навсякъде е така.

# 313
  • Мнения: 2 056
Polikseni, дори и да няма свободна зона, спокойно може да платите само за чадър без шезлонги. И касовия бон важи за целия ден, дори и да се преместите на друг чадър.

# 314
  • Мнения: 6 311
Вянд поне има голям платен паркинг, май прочетох някъде, че е за 300 коли

Общи условия

Активация на акаунт