Как да постъпяр ако само аз искам бебе

  • 3 312
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 296
Честито   bouquet! Няма място за тревоги - само за радост  Hug!

# 31
  • Мнения: 817
Честито, вярвам, че всичко ще е наред! Peace

# 32
  • Мнения: 1 564
Deina, честито бебе!
Ти най-добре би могла да решиш какво да правиш, т.като най-добре си познаваш хората и ситуацията.  Но все пак аз бих си го износила и отгледала, ако имаме финансова възможност. Фактът, че дъщеря ти не е във възторг ме кара да мисля, че тя има нужда от едно братче/сестриче. А на съпругът ти явно наистина му трябва време, но не за да реши, а за да свикне с мисълта за "ново" бебе.
Каквото и да решиш - УСПЕХ   bouquet
=======================================================================
 smile3501

# 33
  • Мнения: 6 618
Честито!!!!! Hug
На бъдещият тати му трябва време .

# 34
  • Мнения: 750
Момичета, благодаря на всички! И за куража и за критиките Simple Smile. Знам ли какво е мислил мъжа ми mam4e mia, май просто не му се е вярвало, че може да стане от един път:)!!!Проклетите пари, не са много, но то на кой ли му стигат..... И при мен е така Iva 97, ако не обеля дума все едно нищо не се е случило. Даже не зная,кога е добре да кажа на дъщеря си,че съм бременна, всеки опит започващ от моя страна с "да предположим, че ще си имаш братче или сестриче.." истински я ядосва...започнах да свиквам.Благодаря ви още веднъж за подкрепата и добрите пожелания, дадохте ми сили и кураж!

# 35
  • Мнения: 1 305
Честито и от мен   bouquet
Пожелавам ти леко бременеене и здраво бебче.

# 36
Само да не вземеш да се тревожиш за глупости - всичко се оправя по реда си.
А после като видиш бебка да се хили - боже, не знаех, че пак може да е толкова хубаво. Струва ми се, че чак сега постигнах мир със себе си - пари, кариера, контакти - всичко е ала- бала, децата са това, което те прави завършен човек.
Дано всичко  да мине леко. Чакаме те при майки с две деца. То, пак всичко ти с променя, обаче с второто дете е по- лесно. Например, като че ли сега не бързам - със сина ми исках да проговори, за проходи, да прояде сам - все едно това ще върне предишния ми живот. Не знаех, че става по-хубаво.
Сега не бързам, радвам се на всяка усмивка.
В началото е трудно, обаче голямото дете като разбере, че бебка не е заплаха и не е конкуренция, започва да се чувства отговорен фактор. Laughing
Дай им само малко време

# 37
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Честито бебе!Такава важана новина иска време да се осмисли,всичко ще се нареди,не се притеснявай.Лека бременност!

# 38
  • Мнения: 743
Честито за прекрасната новина. Не се тревожи, може би не са очаквали и затова са реагирали така. В момента в който се появи бебчето ще се промени всичко. Човек не може да остане безразличен към едно малко същество. А и през бремеността ти ще се променят постоянно. За тях това също ще стане много важно събитие.

# 39
  • Мнения: 3 268
Честито!Това е чудесна новина и твоите хора ще свикнат с нея.А като се роди бебето ще изпаднат в умиление и възторг.Говори с дъщеря си,няма по-хубаво нещо от това да имаш брат или сестра.Моите деца са с голяма разлика и е много хубаво,синът ми е влюбен в Калина,а а за баща й да не говорим.Отначало и той се ошашави като му казах,но ела го виж сега-с голям син и малка дъщеря колко е горд.Не се отказвай,това е шансът ти да станеш отново майка,не го пропилявай,ще си много щастлива,повярвай ми.Аз родих на 36 г. и сега покрай малката станах отново на 30,и физически и психически,а скоро станах на 40.Никой не ми ги дава,всички питат това първо дете ли ми е,с една дума бебето ми върна младостта.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт