Херпес

  • 32 624
  • 677
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 19
Върху тази ваксина, която се работи в момента, едва ли ще я пуснат на пазара?! Фармацевтичните компании нямат интерес за пълно унищожаване на херпеса. Мислите ли, че няма ваксина за рак? Има, но никой няма интерес да я пуска на пазара. Това им носи големи приходи.

      Sigma - разбирам ви. И аз съм подложена под голям стрес. Лесно е да се каже майната на всичко.

Фармацевтичните все пак са конкуренти уж! Който измисли нещо свястно, много ще жъне! Да се надяваме, че е така де..

# 166
  • Мнения: 540
Здравейте, пак да кажа- ако тръгне да ви излиза херпес пийте веднага 2000 мг валтрекс и след 12 часа пак толкова. Всичко приключва за един ден. Това е препоръчителната доза от лекари. Прочетете ревютата от този линк, дори се разреждат пристъпите по този начин, при мен също действа безотказно:
https://www.drugs.com/comments/valacyclovir/valtrex.html
Това че на вас помага не значи че ще е в полза на другите .

# 167
  • Мнения: 540
Здравейте!
Днес ми излезе резултата за HPV - 1
Положителен 122 единици, от 22 нагоре е положителен, моето 122!!!
За HPV - 2 пише, че не е готов още резултата, по бавно ли излиза, не ми е ясно?!
Сигурно другата седмица ще излезе. Просто работят различните изследвания в различни дни. Hsv 1 имат 90 % от населението. Някога имал ли си херпес на устните? Това че е положителен е нормално.

На устните никога!
На брадичката излизат едни малки пъпчици от време на време сърбящи.. И тях знам коя ми ги лепна! То от липса на качествена женска компания, се занимавах по сайтове за запознанства.. в  интерес на истината тези простотий ми ги лепнаха момичета на около 20, бил съм и с доста по големи,  но всички бяха чисти м***а му.. Че няма да измислят някоя ваксина, да си я удари и да забрави човек...
Нещо не схванах вие сте тук за да се информирате относно херпеса ли ? Повече ми приличаше на оплакване от  не компетенген човек пък и никой не го засяга личният ви живот.Вие как разбрахте че точно от тази некачествена женска компания сте го хванали?Аман от мъже като вас с толко  простовати изказвания☹☹☹

# 168
  • Мнения: 5 819
Всички сме тука в тази страница, за да си помогнем и да обменим опит какво точно ни помага при Херпес! Никой няма право да осъжда някого, че просто е споделил какво му помага!

# 169
  • Мнения: 687
Знае ли се защо е спряна ваксината на проф. Дундаров която помагаше на толкова хора през 90 те години.  Беше направил и капки-Pandavir.

# 170
  • Мнения: 39 247
Интереси.

# 171
  • Мнения: 19
Знае ли се защо е спряна ваксината на проф. Дундаров която помагаше на толкова хора през 90 те години.  Беше направил и капки-Pandavir.

То остана ли нещо свястно не спряно в БГ.. вече просто територия наречена България..

# 172
  • Мнения: 40
Знае ли се защо е спряна ваксината на проф. Дундаров която помагаше на толкова хора през 90 те години.  Беше направил и капки-Pandavir.
Въвели са законови промени, но по скоро са ги въвели защото държавата не е искала да финансира ваксината. Нещо във връзка с природозащитниците защото за направата и май ползвали миши мозъчета до колкото разбрах от една лекарка. Иначе ваксината е била много добра.
А капките с какво действие са били и как са се ползвали?

# 173
  • Мнения: 32
Здравейте, бих искала да попитам мога ли да пия Ацикловира и Л-лизина едновременно? Благодаря

# 174
  • Мнения: 687
Капките бяха за  очен херпес - бич божи, а ваксината я правеха от зайци не помня от коя част точно. Патента на ваксината я държи професора- явно държавата  не иска да  я плати , може и друга да е причината но последствията са видими.

# 175
  • Мнения: 687
Здравейте, бих искала да попитам мога ли да пия Ацикловира и Л-лизина едновременно? Благодаря

Не би трябвало да е проблем.

Успех.

# 176
  • Мнения: 40
Капките бяха за  очен херпес - бич божи, а ваксината я правеха от зайци не помня от коя част точно. Патента на ваксината я държи професора- явно държавата  не иска да  я плати , може и друга да е причината но последствията са видими.
Ако не иска държавата да плати то някоя фармацевтична компания защо не плати. В цял свят работят над този проблем а в България има готово решение. Очевидно е че им е по доходоносно хората да пият всеки ден Валтрекс голям пазар си е особено когато проблема се разраства.

# 177
  • Мнения: 39 247
Ти какво направи с руската ваксина?

# 178
  • Мнения: 32
Здравейте, бих искала да попитам мога ли да пия Ацикловира и Л-лизина едновременно? Благодаря

Не би трябвало да е проблем.

Успех.
благодаря

# 179
  • Мнения: 40
Ти какво направи с руската ваксина?
В крайна сметка намерих добър доктор който каза задължително да я сложа и беше много развълнуван от факта че съм намерила такава ваксина. Каза че баща му също е участвал в направата на нашата ваксина и че няма какво да ми стане. В момента правя подготовка на организма за повишаване на имунитета и дай боже в края на месеца ще започна да я поставям. Тогава ще споделя как вървят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт