Херпес

  • 33 604
  • 693
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 19
И аз се надявам на това. Моля те да споделиш ако се свържеш със специалист. С общи усилия все нещо трябва да постигнем.

Moni1, направо не мога да повярвам, че си успяла да си набавиш ваксина, а да не я поставиш! Аз бих кандидаствал дори за експериментален модел, специално за тази последна американска ваксина! Ако както предполагам утре и моето се окаже тип 2, ще набирам групичка да внесем ваксина от чужбина! Трябва да се опита всичко, един живот живеем! Simple Smile

# 151
  • Мнения: 39 339
Че и тип едно да е пак си трябва да се подтисне скапаният вирус.

# 152
  • Мнения: 40
Rosen и аз днес бях при вирусолог. Оказва се че сега проблема е кой ще се навие да ми я постави. Втори доктор ми отказва. Не е толкова лесно просто да се постави нужна е и подготовка на организма като укрепване на организма. Ако ще събираш групичка по скоро трябва да настояваме да пуснат българската ваксина. Коштунство е да имаме такава ваксина с лиценз и да не се произвежда. Между другото вирусолажката ми каза че в много редки случаи херпеса може да бъде под формата на отток без мехурчета. Ох много съм се набрала на тази тема.

# 153
  • Мнения: 19
Те храна не ни дават да си произвеждаме, избиха животните, изрязаха дърветата.. та да не говорим за ваксина да разрешат! По реалистичния вариант според мен е да се снабдяваме от чужбина ако е възможно въобще! И аз съм много за българската ваксина, но щом са я спрели, струва ми се, че в случая има пръст международната фармацевтична м***я! Все едно да се борим с вятърни мелници..

# 154
  • Мнения: 39 339
Колко струва руската ваксина? И как се поставя?

# 155
  • Мнения: 40
Sigma ваксината ми излезе 102 usd за две опаковки, които са необходими за два курса на ваксинация през 6 месеца ако рецедивите не са много чести средно 3-4 пъти годишно. Ако рецедивите са по чести са необходими четири курса на ваксинация през 3-4 месеца. Една опаковка съдържа пет флакона които се поставят през 7 дни. Необходимо условие за поставяне на ваксината е да нямаш активен херпес и да са минали 14 дни от последния рецедив.
А при теб как е положението? Имала ли си нови рецедиви след приема на Лизин.

# 156
  • Мнения: 39 339
За съжаление да. Но аз живея постоянно под стрес. Не знам. Сега пия ацикловир за поне 15 дни и после ще продължа с лизина

# 157
  • Мнения: 19
Sigma ваксината ми излезе 102 usd за две опаковки, които са необходими за два курса на ваксинация през 6 месеца ако рецедивите не са много чести средно 3-4 пъти годишно. Ако рецедивите са по чести са необходими четири курса на ваксинация през 3-4 месеца. Една опаковка съдържа пет флакона които се поставят през 7 дни. Необходимо условие за поставяне на ваксината е да нямаш активен херпес и да са минали 14 дни от последния рецедив.
А при теб как е положението? Имала ли си нови рецедиви след приема на Лизин.

Бях чел, че освен Лизин е добре да се пие 1000мг витамин С и 50мг цинк на ден! За биозин и биобран, също добри отзиви има!

# 158
  • Мнения: 40
За съжаление да. Но аз живея постоянно под стрес. Не знам. Сега пия ацикловир за поне 15 дни и после ще продължа с лизина
Съжалявам за което. Просто тегли една майна на всичко здравето ти е по - важно.

# 159
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте, пак да кажа- ако тръгне да ви излиза херпес пийте веднага 2000 мг валтрекс и след 12 часа пак толкова. Всичко приключва за един ден. Това е препоръчителната доза от лекари. Прочетете ревютата от този линк, дори се разреждат пристъпите по този начин, при мен също действа безотказно:
https://www.drugs.com/comments/valacyclovir/valtrex.html

# 160
  • Мнения: 166
Здравейте аз съм бременна 6 месец и доста често ми излизат рецидиви , сега не мога да го третирам иначе лизина и на мен ми помага. Притеснява ме това ,че съм в Англия и тука ми казват сега няма нищо опасно , като влезеш в 35 г.с ще ти изпишем курс с ацикловир и ще мога да родя нормално. Аз не знам как може да ми гарантират ,че е безопасно бих предпочела секцио за най голяма сигурност .

# 161
  • Мнения: 19
Здравейте!
Днес ми излезе резултата за HPV - 1
Положителен 122 единици, от 22 нагоре е положителен, моето 122!!!
За HPV - 2 пише, че не е готов още резултата, по бавно ли излиза, не ми е ясно?!

# 162
  • Мнения: 40
Здравейте!
Днес ми излезе резултата за HPV - 1
Положителен 122 единици, от 22 нагоре е положителен, моето 122!!!
За HPV - 2 пише, че не е готов още резултата, по бавно ли излиза, не ми е ясно?!
Сигурно другата седмица ще излезе. Просто работят различните изследвания в различни дни. Hsv 1 имат 90 % от населението. Някога имал ли си херпес на устните? Това че е положителен е нормално.

# 163
  • Мнения: 19
Здравейте!
Днес ми излезе резултата за HPV - 1
Положителен 122 единици, от 22 нагоре е положителен, моето 122!!!
За HPV - 2 пише, че не е готов още резултата, по бавно ли излиза, не ми е ясно?!
Сигурно другата седмица ще излезе. Просто работят различните изследвания в различни дни. Hsv 1 имат 90 % от населението. Някога имал ли си херпес на устните? Това че е положителен е нормално.

На устните никога!
На брадичката излизат едни малки пъпчици от време на време сърбящи.. И тях знам коя ми ги лепна! То от липса на качествена женска компания, се занимавах по сайтове за запознанства.. в  интерес на истината тези простотий ми ги лепнаха момичета на около 20, бил съм и с доста по големи,  но всички бяха чисти м***а му.. Че няма да измислят някоя ваксина, да си я удари и да забрави човек...

# 164
  • Мнения: 5 820
Върху тази ваксина, която се работи в момента, едва ли ще я пуснат на пазара?! Фармацевтичните компании нямат интерес за пълно унищожаване на херпеса. Мислите ли, че няма ваксина за рак? Има, но никой няма интерес да я пуска на пазара. Това им носи големи приходи.

      Sigma - разбирам ви. И аз съм подложена под голям стрес. Лесно е да се каже майната на всичко.

Общи условия

Активация на акаунт