Тест за бременност

  • 11 685
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Доволни ли бяхте от теста "Presto" за установяване на ранна бременност?
Колко от вас са го ползвали както пише "7 дни след акта"? И какъв резултат Ви даде?

# 1
  • Мнения: 3 597
Старите Престо бяха много достоверни в първите минути , но новите /правоъгълни/ почти винаги показват втора бледа черта . Не малко момичета във форума се оплакаха от тях .

# 2
  • Мнения: 83
За тези ли "правоъгълни" става въпрос? В неделя мисля да си направя, тъй като тогава минават 7 дни след акта. Все още не съм купила, и се чудя какъв да взема за ранна бременност, че не ми се чака евентуално закъснение 😁✌

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не се връзвай на реклами. На 7 ден след овулацията тепърва ще започва имплантация и съответно повишаване на ЧХГ. Няма как тест да отчете толкова рано. Да не говорим, че имат значение броят дни след овулацията,а не след половия акт, който може да бъде по всяко време от месеца.

# 4
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Има едни други тестове,те са по-точни от Престо,по два в пакет,като първият се прави около седмица преди чаканият цикъл,името на теста е be.live pro-това пише на кутията.

# 5
  • Мнения: 89
Това са рекламни трикове за 7 дена след акта. Аз си бях взела Престо и единия тест го направих 5 дена преди да ме дойде цикълът (10 дена след овулация) с първа урина и толкова бледа черта показа, че наистина трябваше малко въображение и лупа. Ако го бях направила на 7-мия ден едва ли щеше да покаже нещо. Моето мнение е че ако си бременна(пожелавам ти го ☺) всеки един тест би ти показал верен резултат, ако го направиш на датата, когато трябва да ти дойде.

# 6
  • Мнения: 83
Ами аз този също ще го правя седмица преди цикъла Simple Smile което се пада 8ми ден от овулацията ..
Но ако наистина believe-pro са по-точни ще купя него. Между другото втора бременност ще ми е

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Пак казвам - много е рано. Дори кръвен тест се прави на 11 ден след овулацията.

# 8
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Белив се използва за ранна инвитро диагностика-там обикновено тест се прави между 22-24 ден,което е няколко дни преди закъснение и са точни-пробвала съм ги няколко пъти след ЗЕТ.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Всички тестове са за ин витро диагностика..

# 10
# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Може, но ми се е случвало да правя Шуър чек(знаех че съм бременна) и да не отчете...Колкото по-чувствителен е един тест,толкова по-добре.Не знам дали има такъв,който хваща бременност при стойност на ЧХГ под 10...

# 12
  • Мнения: 3 597
За тези ли "правоъгълни" става въпрос? В неделя мисля да си направя, тъй като тогава минават 7 дни след акта. Все още не съм купила, и се чудя какъв да взема за ранна бременност, че не ми се чака евентуално закъснение 😁✌
Не казвам , че кутията е правоъгълна , а самия тест . Старите тестове Престо са закръглени / като тези на вашата снимка/ , а новите правоъгълни . Аз също съм на мнение , че е твърде рано да отчете . Казвам ви , че новите масово показват втора черта , за да знаете , че ако се появи и на вас не е достоверна . Успех ☺

# 13
  • Мнения: 83
Пак съм аз 😁
Взех си believe pro 😁
Сега остава да го направя

# 14
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Ами успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт