Хакване на PSP e1004 (Street)

  • 697
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Никога не бях хващала psp в ръчичи ScreamYum С една дружка говорихме за старите времена преди лятото, па взема, че ме зариби (била уникална джа джа) та мислих, мислих, е купих си и аз...
От един чичко който каза, че никога не е било хаквано, само дискове виждало.. Но пък беше като чисто ново и на ниска цена в сравнение с други, затва реших да го взема.
(Сега! Знам, че тоя тип конзоли са вече отживелица, но тъй като гледам лека полека пак се възраждат от 2018 год. и не съм единствената геймърка която си купува.)
Гледах клипове във Ютуб как се хаква, но някакси изпитвам голям бъз, че ще повредя конзолата.
Да знае някой къде във Варна се извършват такива дейности или да помогне ако може по друг начин.
Да сподели той как се е справил ако не е намерил сервиз. Дори реално нямам идея дали има шанс да се развали  ако пробвам..
Леле хора ако някой успее да помогне ще скачам честно до небето LaughingHeart Exl

# 1
  • Мнения: 1
Преди имаше до цар Симеон училището такъв сервиз, после го преместиха до училище Васил Априлов, но не помня точно къде и дали работи, защото беше преди поне 5-6 години, а и може да са го затворили, тъй като все пак хакването е незаконно. Мой съвет е по-добре да пробваш сама, тъй като вземат бая скъпо, а сега като го погледна ми се струва фасулска работа(за пс3 преди 6 години ми вземаха по 50 лв за инсталиране на игра...) Успех с хакването!

Общи условия

Активация на акаунт