Hercai/Вятърничав по ATV Тема 8

  • 67 198
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18
Гледам, че няма много коментари новия сезон и реших и аз да пиша Simple Smile Няма спор доста по слаб е от първия,но с всички сериали става така, първите 4-5 серии бяха много добри едва ли да стижнат пак това ниво.  И аз имам чувството,че повтарят едно и също особено в диалозите-всеки си пее неговата песен. Да видим сега какви интриги ще замислят за да скарат младоженците, мисля си, че ако Миран разбере мотивите на Реян да се оженят ще се отдръпне от нея,той е толкова въодушевен и влюбен,а тя ми стои някак студена. Голям рев от родителите и да се върне,но като е вкъщи всеки ден я тормозят и шамарят така ли я защитават, по-добре тормоз от врага отколкото от семейството.
За мен няма съмнение, че Миран е син на Хазар само се надявам да избягат от клишето да мислят,че са брат и сестра. Мисля, че следващия път Миран ще е разочарован от Реян и ще я напусне, може би без да знае,че е забременяла,макар че кято гледам едва ли да забрменее скоро като даже целувка няма😑

# 61
  • Мнения: 1 130
И все пак старо куче е Азито. Успяла е да надуши Шахито, че е шпионин.
Сестра и и каза

# 62
  • Мнения: 1 036
Здравейте Hug

Цитат
И аз имам чувството,че повтарят едно и също особено в диалозите-всеки си пее неговата песен.

При много от героите май няма да има развитие, така че ще продължат да си пеят тяхната песен. Аз очаквам развитие в добра посока при Есма и Ханифе и промяна във Ферат, но не съм сигурна в каква посока. На главните герои им предстоят много сътресения и това ще ги промени, но вярвам че ще съхранят любовта си. Ханифе вече е набрала яд спрямо Азизе, но явно и трябва някакъв повод да тръгне срещу нея. Очаквам Есма да се промени, когато Рейян забременее. Много коментират в руските форуми причината за припадъка на Райян при нападението на новия им дом. Едно от предположенията е, че тя вече е бременна.
Много е интересна реакцията на Азизе, когато видя пръстена на ръката на Рейян. Има нещо в историята на този пръстен, което го прави по- специален за Азизе. Май не е казала цялата истина за него на Миран. Като си спомня как се разтрои, когато и се скъса броеницата стигам до извода, че Азизе отдава голямо значение на тези аксесоари и бижута. На историята която имат и на това какъв символ носят.

# 63
  • Мнения: 22 247
Рейян много си го обича Миран, но в момента не й е до романтика. Да, имаше и други причини да се омъжи набързо за него, но тази е основната. Тъй че, не излъга много баща си, че се е поддала на любовта си.
Много се надявам Ферайе Шахин да остане в екипа на сценаристите, дано не е временно подкрепление. Както знаем, нейни са най-хубавите сцени от първите 4 серии. Тази от Чучулигата хич не ми е по вкуса, като знам какви ги беше забъркала там.

Като гледах онлайн в петък, серията не ми хареса особено. На второ четене промених мнението си. Да, на пръв поглед нищо ново не се случва. В 13 серия изгледахме последните напъни на Еда по сценария и загатнаха нови линии. В тази серия ни "подготвиха" за борбата между Азизе и Рейян. Според мен, занапред ще гледаме една различна Рейян. Само дано не се бори и с Миран много, или ако се бори, да е в спалнята Joy

Миран като скала стои зад Рейян. Страхотен Миран, страхотен Акън. Забелязахте ли, колко гордо я въведе в конака, след като я посрещна на вратата? Направо се пръскаше от щастие Heart Eyes
Не ми омръзва да ги гледам тези двамата, не ми омръзва да слушам думите на Миран.



Нова снимка от Урфа се яви



Кате, благодаря за анализа Flowers Rose Кажи, моля те, и за прегръдката на прага, с отпуснатите ръце?

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 19:34 от Еванджелин

# 64
  • Мнения: 18
Наистина се пръскаше от щастие този епизод Миран, и когато я доведе и когато Реян се изправи срещу баща си заради него,сияеше от щастие и гордост- много добра игра,браво. А любима сцена ми е като си разроши бретончето 😂😂😂 но пък много му отива😍

# 65
# 66
  • Мнения: 5 486
Цитат
ако Миран разбере мотивите на Реян да се оженят ще се отдръпне от нея,той е толкова въодушевен и влюбен,а тя ми стои някак студена.
Ама като се омъжи за него спаси не само Азат, но и него. Нали оня ага каза, че Миран и Азат трябва да умрат.

# 67
  • Мнения: 18
Да и когато бяха на люлката и се съгласи беше много щастлива, влюбена, но сега някак се промени, но най-вероятно е заради родителите и и вещицата Азизе

# 68
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Да и когато бяха на люлката и се съгласи беше много щастлива, влюбена, но сега някак се промени, но най-вероятно е заради родителите и и вещицата Азизе
Тя не очакваше, че ще трябва да се откаже от родителите си и сестра си, за да се омъжи за Миран....Или трябваше да приеме или Азат и Миран щяха да дадат фира....И да разбере Миран, няма за какво да е сърдит....тази дилема накара Рейян да вземе по бързо решение и да разбере, че без Миран живот за нея няма...

# 69
  • Мнения: 3 478
Играят наистина перфектно. Колкото и скрупульозно да гледам, не мога да открия и най-малък фалш в състоянията, които изразяват. Красиви и естествени, поради което и попадат в лапите на грозното и интригантското. Peace Единственото ми раздразнение се появява, като гледам Султан. Акрисата ми е някак театрална и преиграваща.
Ева
Скрит текст:
сцената с прегръдката на портата на конака е предшествана от танца на Рейян с Гюл и песента за любовта. Много мелодична и хубава като текст песничка. В нея Реян танцува като птица в синьо-зелена рокля, символ на любовните стремежи. И с онези думи, които звучат като обещание, че няма да позволи ненавистта да завладее сърцето й и да разруши надеждите й. Тя не вярва в чудо, но вярва с надежда. Така тръгна. На прага на конака - вече е птица в бяло, символ на ангелите, антипод на змията, на земното. Притисна се към сграбчилия я Миран, но после срещна погледа на Азизе и ... ръцете й увиснаха като прекършени криле. Човек има чувството, че ако Миран не я държи здраво, птичката ни ще рухне. Тя си знае, че в това змийско гнездо я чакат изпитания. В никоя традиция крилете не се взимат, те се извоюват с инициатива и учене, което е опасно и дълго. Надеждата й е свързана само с Миран. Дано не я разочарова... въпреки че в промото той се появи на другия бряг на живота. Sad
 

# 70
  • Мнения: 21 201
Здравейте.
Изгледах епизода току що и съм много доволна, а РейМир Heart Eyes Heart Eyes за мен са истинска наслада за сетивата ми.
Нищо не ми е мудно ни еднообразно, кеф ми е да ги гледам, нооооо както каза дъртата вещица за тях ада тепърва предстои.
Вярвам, че накрая, ще бъдат истински хепи, а Миранджик с новата прическа е бомбе. Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 92
А бе хора нали Хазар каза на Миран че не е докосвал майка му тогава Как ще му е баща? Според мен ще е истински внук на Азизе но тя ще си мисли че е на Хазар

# 72
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Реян и Миран игратя супер ( т.е. Ебру и Акън ) , Вещера като замълчи е по-страшно, отколкото като говори. Всеки път като й говорят насреща , а тя замълчи и после стоварва някоя ужасия.
И музиката за нея е направо Smiling Imp от ада извадена - много точно я описва : ))))) - само един равен тон, които преминава в друг - дълъг и протяжен, безкраен като нейното зло.


***

Ами аз до колкото разбрах - Хазар не е докосвал Дилшах след като е станала снаха на Асланбей т.е. в деня , когато уж ги е убил и уж ги е отвлякъл - това е версията на Азизе, която е лъжа или по скоро е скалъпена, защото тя е намерила Дилшах и сина си убити и е решила ,че е Хазар.

Но Асланбей всъщност насила взимат Дилшах за снаха и преди това може би вече е била бременна , защото те са били сгодени с Хазар. Т.е. Дилшах и Хазар може да са имали интимни отношения , защото  са били сигурни , че ще се оженят.

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 22:55 от BVAR

# 73
  • Мнения: 22 247
Здравейте, момичета Hug

Хазар на няколко пъти каза, че любовта им е била чиста. Не знам дали щеше да каже така, ако е имало нещо между тях, преди да отиде в казармата.

# 74
  • Мнения: 3 243
Здравейте, момичета Hug

Хазар на няколко пъти каза, че любовта им е била чиста. Не знам дали щеше да каже така, ако е имало нещо между тях, преди да отиде в казармата.

Същото казвам и аз, отдавна го писах и не знам защо така упорито битува мнението, че Миран е син на Хазар. За ония отношения нито сгодени, нито несгодени, не е допустимо да имат физическа близост.

А сега да поздравя всички в темата. Голямо благодаря на екипа преводачи. Бърз, но и качествен превод!
Много ми се иска вече да започне някакво проясняване относно миналото. И зрителите, и Миран, да разберат какво точно се е случило и чия е вината.

Общи условия

Активация на акаунт