Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 47 027
  • 763
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 26

Цената на кутията е 35лв, страхотни продукти

Скрит текст:
Това е my full box, аз лично съм по-доволна от нея🥰
Каква е цената на тази кутия? Изглежда много добре.
Аз си поръчах един Кибрит (дано да има книжка Relaxed) и ще чакам да пуснат MarVital, за да поръчам (описанието й звучи много интригуващо).

# 406
  • Мнения: 1 622
И двете кутии full box за февруари са много добри и тази за януари много ми хареса... Те след нова година са започнали май с нови марки да работят, което е супер.

Може ли снимка на специалната кутия Simple Smile

# 407
  • Мнения: 1 398
Да, довечера като се прибера ако някой не ме изпревари Simple Smile

# 408
  • Мнения: 53
За съжаление никоя от кутиите на fullbox не е налична:confused:

# 409
  • Мнения: 26
С нетърпение чакаме снимкатааа Hug

# 410
  • Мнения: 1 021
Здравейте,аз днес поръчах гб за февруари,ще ми е интересно какво ще има.Иначе показаните тук кутии много ми харесват,виждам много продукти,които се предлагат и в английски абонаментни кутии.

# 411
  • Мнения: 2 026
Св.Валентинското издание на Фулбокс.

# 412
  • Мнения: 56
Кутията е супер! Може ли да ми припомните каква е цената на Св.Валентинското издание на Фулбокс.

# 413
  • Мнения: 13 945
Харесах само маската и балсама за устни, добре че не поръчвам от тази.
През януари поръчах за пръв път Good box и Кибрит, от първата не бях очарована, може би няма да повторя. На Кибрит ми харесва начина на  поднасяне.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 814
Кутията е супер! Може ли да ми припомните каква е цената на Св.Валентинското издание на Фулбокс.
В сайта има цени Simple Smile

# 415
  • Мнения: 69
Кутията е супер! Може ли да ми припомните каква е цената на Св.Валентинското издание на Фулбокс.
В сайта има цени Simple Smile

# 416
  • Мнения: 69
Кутията е супер! Може ли да ми припомните каква е цената на Св.Валентинското издание на Фулбокс.
В сайта има цени Simple Smile
35лв

# 417
  • Мнения: 1 398
Съжалявам, че не успях да кача снимка вчера, но забравих. Joy
Всяка кутия си има аудитория - много ми е забавно като прочета: Добре, че не поръчах еди си коя кутия! Все едно се поръчва на някакъв тото принцип. От всяка кутия е пределно ясно какво може да се очаква - марки, брой продукти , тип продукти и т.н. Аз например не бих поръчала Белбокс или Марвитал, но това не означава че кутиите им не са хубави, а и ме радва че се появиха  толкова много различни кутии на пазара. Когато започнах да поръчвам имаше само една - pinks.

# 418
  • Мнения: 1 716
И това е така. Всеки има интерес и ползва определени неща

# 419
  • Мнения: 2 213
Св.Валентинското издание на Фулбокс.



Кутията си заслужава, единствено ме разколебава спиралата защото никак не харесвам първата, а тази знам че е още по цапаща Grinning

Общи условия

Активация на акаунт