Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 47 105
  • 763
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Кутията е супер! Може ли да ми припомните каква е цената на Св.Валентинското издание на Фулбокс.
В сайта има цени Simple Smile
35лв

# 421
  • Мнения: 26
Във full box за месец март отново ще има специална кутия Heart Eyes

# 422
  • Мнения: 18
Мога ли да помоля ,ако има някои дето няма да ползва от  my full box крема на ahava да ми го продаде ,защото днес си взех кутията отворих я в колата и крема явно е паднал кАто съм слизала 🤣🤣😂

# 423
  • Варна
  • Мнения: 523
Много съм доволна от кутията на фулбокс! Обаче имам и някакъв подарък- струва ми се балсам за мъже,вие имате ли?
Очаквам и Кибрит,но едва ли ще ме очарова повече

# 424
  • Мнения: 1 399
Да, подаръка е за клиенти с абонамент.

# 425
  • Варна
  • Мнения: 523
Аз нямам абонамент, но може би защото отдавна не съм поръчвала Simple Smile

# 426
  • Мнения: 2 027
Сега се поразрових и макар късно видях, че на първа страница има и кутия Mamma box. Някой поръчвал ли я е? Отзиви?

# 427
  • Мнения: 727
Попадна ми във ФБ някаква нова кутия Бомба. Някой да е поръчвал?

# 428
  • Мнения: 1 037
Попадна ми във ФБ някаква нова кутия Бомба. Някой да е поръчвал?
Точно и аз влизам да кажа за това:) Има варианти от 10 лв. нагоре и много ми наподобява на Кибрит, с тази разлика, че е предимно декоративна козметика. Има варианти за жени, мъже и деца.

# 429
  • Мнения: X
Не ми излиза в Гугъл..
Чета ви от известно време и в резултат очаквам Кибрит и планирам и Марви Flowers Blossom

# 430
  • Мнения: 1 399
Тези Misc Bomb са ужас - от името до съдържанието и описанието Grin гримове Кайли, шоколад Рошен, паста за зъби Колгейт...

# 431
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Погъделичкахте интереса ми, но не мога да я намеря във Фейсбук. Линк?

# 432
# 433
  • Мнения: 2 838
Тая Бомба изглежда мега фалшиво. Сто процента всичките Кайлита и неизвестни за мен останали марки са от Алиекспрес. Няма да просъществуват със сигурност.

# 434
  • Варна
  • Мнения: 814
Yum В понеделник тръгват кутиите на кибрит към нас. Heart Exl Heart Exl Heart Exl

Общи условия

Активация на акаунт