?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 523
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 12 090
  • Мнения: 3 186
Нещата могат да варират от безобидно намигване към нея до опити за шантаж, зависи какъв е човека.

Какъв опит за шантаж - сниман бил гърба и част от д-то. Нищо притеснително! Буря в чаша вода.

# 12 091
  • Сф
  • Мнения: 10 661
E, психично болен.Нали сте били интимни?Плюс това, сега младежта снима всичко.
Ти вместо да ревеш, да беше резнала бившия да не злоупотребява със снимката и че не ти е приятно да имаш каквито и да е включвания от него.Освен това, да разпостраняваш снимки без съгласие е наказуемо, но случая тук не е такъв. Драмата сама си я правиш.

# 12 092
  • Мнения: 3 186
Разплаках се от безсилие, че нищо не мога да направя в случая и да срам ме е, и да според мен само психично болен би снимал някой докато спи.

А ти психично здрава ли си? Винаги ли правиш от мухите слонове? Ще ти е труден живота с подобни истерии!

# 12 093
  • Мнения: X
Мисля, че съм. По-чувствителна съм определено.

# 12 094
  • Мнения: 3 186
Чувствителна ли? Бъркаш понятията.

С тази "чувствителност" всеки може да те прави на маймуна, използвайки чувството ти на вина и срам.

(Хората се снимат чисто голи, снимките им изтичат в нета и на тях не им пука - и така трябва - ти си седнала да ревеш.) На сегашния ти ще му писне от филмарка като теб. Не ми отговори, но ти явно се филмираш за всяко нещо, нали?

# 12 095
  • Мнения: X
Чувствителна ли? Бъркаш понятията.

С тази "чувствителност" всеки може да те прави на маймуна, използвайки чувството ти на вина и срам.

(Хората се снимат чисто голи, снимките им изтичат в нета и на тях не им пука - и така трябва - ти си седнала да ревеш.) На сегашния ти ще му писне от филмарка като теб. Не ми отговори, но ти явно се филмираш за всяко нещо, нали?

Най-трудно се живее с жени, които правят драми от нищото. Траеш траеш, но в един момент ти писва да се изявяваш като усмирител. Аз съм на мнение, че силите трябват да се впрягат в градивни неща, а не в измислени филми.

# 12 096
  • Мнения: X
Спокойно Анонимна, има и по-лошо. Някои съфорумци развяват бившите си на лични съобщения с напълно непознати хора. Този поне само на теб я е пратил.

# 12 097
  • Мнения: 3 725
Откъде накъде само психично болен би снимал някого, докато спи?! Имам спящи снимки на бившите, на децата си..  Не се чувствам психопат, а ако реша да тормозя някого и да пращам снимки, голям смях за моя сметка биха се посмели. Ако наистина мислиш, че ТМ може да реагира остро на евентуални тъпи провокации, значи имаш проблем с настоящия, не с бившия.

# 12 098
  • Мнения: X
Откъде накъде само психично болен би снимал някого, докато спи?! Имам спящи снимки на бившите, на децата си..  Не се чувствам психопат, а ако реша да тормозя някого и да пращам снимки, голям смях за моя сметка биха се посмели. Ако наистина мислиш, че ТМ може да реагира остро на евентуални тъпи провокации, значи имаш проблем с настоящия, не с бившия.
Ама ти голи ли ги снимаш, защото има голяма разлика.

# 12 099
  • Мнения: 3 725
На бившия имам снимка по гол задник, спящ. Точно като твоята. Направих я с цел да му покажа какъв хубав задник има 😂 Не съм я пазила нарочно, но я имам някъде по облаците. Ако внезапно я пратя на новата му, или ще ми се смеят, или( по-вероятно) и тя ще я ползва като мен- виж какъв хубав задник си имал преди 2 години. Ако твърдя, че се е случило снощи, достатъчно е той да каже, че не е.
Обясних ли се достатъчно ясно?

# 12 100
  • Мнения: X
На бившия имам снимка по гол задник, спящ. Точно като твоята. Направих я с цел да му покажа какъв хубав задник има 😂 Не съм я пазила нарочно, но я имам някъде по облаците. Ако внезапно я пратя на новата му, или ще ми се смеят, или( по-вероятно) и тя ще я ползва като мен- виж какъв хубав задник си имал преди 2 години. Ако твърдя, че се е случило снощи, достатъчно е той да каже, че не е.
Обясних ли се достатъчно ясно?
Случаите са прекалено различни, с въпросния, както казах беше секс за една нощ, нито сме били гаджета, нито никакви, но иначе и гадже да ми беше пак нямаше да ми е приятно да ме снима гола без моето съгласие.

# 12 101
  • Мнения: X
Скрит текст:
Според мен самият факт, че някой държи нещо, което може във всеки момент да използва по някакъв начин е притеснителен. Явно, че не познава толкова добре притежателя на снимката и не знае какво може да му дойде на акъл във всеки един момент. Нещата могат да варират от безобидно намигване към нея
до опити за шантаж, зависи какъв е човека.
Ама за какво да я шантажира?
Че преди Н-години е била с него?
Сега, ако е излъгала настоящия, че й е първия, да се притеснява от шантаж.
Но при положение, че вече куцо и сакато се снима голо, че и в Плейбой цъфва кой ли не, да се притеснямаш от един гол гръб/задник-или част от дупето беше....ами, детинско е.

# 12 102
  • Мнения: 3 725
Аз пък разбрах, че става въпрос за бивше гадже. Може би се притесняваш, че настоящия ще разбере, че нямаш против "секс за една нощ" и ще промени представата си за теб?

# 12 103
  • София
  • Мнения: 11 484
И как настоящият би разбрал дали е било секс за една нощ или са били гаджета?

# 12 104
  • Мнения: X
То щото настоящия й е светил, та знае дали е било "за една нощ или за две"....   Smiley
Човек като няма проблеми  и му стане скучно, се чуди какви да си ги изсмуче от пръстите....

Общи условия

Активация на акаунт