Да се оплачем... 2019

  • 491 629
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 75
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Мажеш с нещи или изпиваш Изопринозина на детето. Ама нямаме такова у дома, та сега действам със Спаситель....

# 76
  • ново
  • Мнения: 6 069
Като за старт на новата година фурната ме изостави.
За сметка на това пък се видях със стари приятели и съм много щастлива.

# 77
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 392
Като за старт на новата година фурната ме изостави.
За сметка на това пък се видях със стари приятели и съм много щастлива.

кой знае как си я измъчила около Коледа и нова година Simple Smile

вчера бях на работа, утре пак Sad изобщо не го усетих този празник.

Последна редакция: вт, 01 яну 2019, 17:06 от st. Dobri

# 78
  • София
  • Мнения: 8 348
Ей ся ходих да пия кафе и Лидълски вариант на Бейлис. И ядох баница с късмети и сладък хляб с карамфил.
Щот снощи пиенето и яденето ми бяха малко.

Направих си новогодишен списък.
Оная част с отслабването и здравословния живот ще е от утре.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 36 869
Имам чувството, че от въздуха дебелея, това на нищо не прилича вече. Сериозни мерки ще взимам, то се е видяло.

# 80
  • Мнения: 35 200
Много се замислям за пръстен на корема аз. То това не е човешко. Аз само от мисъл за храна съм свинка

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 16 622
Хай и аз така. Рязко качих килца и ми тежат. Особенно корема...

# 82
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 266
Хай и аз така. Рязко качих килца и ми тежат. Особенно корема...
И аз....
Оплаквам се колко качих...

# 83
  • София
  • Мнения: 8 348
Не се оплаквам от това аз, нали сама съм си ги качвала.
Дет се вика с труд и постоянство съм си ги качвала.
Сега пак така ще ги свалям.

# 84
  • Мнения: 5 379
КАГ, за мой ужас, склоних да посрещнем Новата година на площада пред бившия мавзолей, но в 12ч. дай да му дръпнем една виртуална форумска наздравица.

Уиш,с голямо закъснение, но чак сега влизам в темата. НАЗДРАВЕ! Весели, честити, плодовити да са ти всички следващи 365 дни и догодина със здраве пак да  пийнем по едно!
  Тропна ли Дунавско?

Снощи използвах времето да подготвя ястията за днес, че челядта като се наспи идва да празнуваме. Така сме всяка година. За мен празникът е на 1-ви. Дойдоха и техни приятели с двете им дечица и стана голям  купон. Изпратих ги в късния следобед, оправих масата и ей ме тук да направя "преглед на печата".

# 85
  • Мнения: 35 200
Вчера готвих цял ден , а вечерта почти нищо не ядох. Днес нищо не съм готвила, а съм зверски гладна цял ден Sad

# 86
  • ново
  • Мнения: 6 069
Скрит текст:
Като за старт на новата година фурната ме изостави.
За сметка на това пък се видях със стари приятели и съм много щастлива.

кой знае как си я измъчила около Коледа и нова година Simple Smile

вчера бях на работа, утре пак Sad изобщо не го усетих този празник.

Ха ха Добри, спастрям я аз, не я зоря много, ама ме предаде. Добре, че си имам домашен майстор, рече че утре ще я оправи.
За килограмите ще си замълча.

Утре съм на работа след 11 дни почивка. Не ми се ходи, ама хич.

# 87
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Аз трябва да напълнея, стигнах килограмите от преди първата ми бременност и това което виждам в огледалото не ми харесва.....
Отслабнах с около 10 килограма за няма и 2 месеца и оттогава не съм качвала, стреса оказа влияние, беше тежък период, който трудно преживях и продължавам да преживявам, благодарна съм, че любимите ми хора са живи и здрави. Лошото е, че нямам никакъв апетит, гледам да наблягам на по-калорични храни, даже смятам да се посъветвам с диетолог, да ми изготви някакъв план, 7-8 килограма са ми нужни, за да се чувствам добре и да изглеждам добре.

Честита Нова Година, бъдете живи и здрави и много щастливи!

# 88
  • Мнения: 5 379
Иве, подарявам ти 20.
Ех, де да можеше!

# 89
  • Мнения: 3 158
Стягайте се,с оплакване нищо не става!Миналата година за Нова Година си поставих за цел -10кг и ги постигнах още септември.Не съм върнала нито един,просто трябва упоритост,с времето нещата се получават.

Общи условия

Активация на акаунт