Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 22

  • 14 935
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 501
Само в миялната ги пускам.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
Всичко слагам в миялната,вкл. и гювечета,нищо не мия на ръка!

# 692
  • Мнения: X
Ако са гледжосани, да.
Иначе ще намериш една купчинка кал на тяхно място, като свърши програмата.

# 693
  • Мнения: 1 620
Някакви предположения какъв би могъл да е проблема за тези петна? Препарат не съм сменяла. Има сол, има блясък,перките не са запушени и се въртят. Водата е топла.

# 694
  • Мнения: 449
Някакви предположения какъв би могъл да е проблема за тези петна? Препарат не съм сменяла. Има сол, има блясък,перките не са запушени и се въртят. Водата е топла.

От таблетките за миене може да е , на една позната от Финиш Класик , купила ги на промоция в голяма кутия .

# 695
  • Мнения: 1 620
Аз ползвам таблетките на КК и на Лидл всичко в едно. В момента са лидълските и съм почти на края на кутията, в смисъл че не са нови. Но знам ли може в кутията да има и дефектни...

# 696
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз ползвам таблетките на КК и на Лидл всичко в едно. В момента са лидълските и съм почти на края на кутията, в смисъл че не са нови. Но знам ли може в кутията да има и дефектни...
Градуси под 50 и програма под 2 часа ли ползва?

# 697
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Наскоро досипвала ли си сол? Провери капачката на солта, да не би да не е затегната хубаво. На мен ми прилича на изтичане на сол!

# 698
  • Мнения: 1 620
Наскоро досипвала ли си сол? Провери капачката на солта, да не би да не е затегната хубаво. На мен ми прилича на изтичане на сол!

Ще погледна понеже сол сипвах сравнително скоро, а ми светна индикатора че е свършила.

# 699
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Наскоро досипвала ли си сол? Провери капачката на солта, да не би да не е затегната хубаво. На мен ми прилича на изтичане на сол!

Ще погледна понеже сол сипвах сравнително скоро, а ми светна индикатора че е свършила.

Ако е това, затегни хубаво и пусни един празен цикъл /не е добре за машинката да престоява със солта/. Ако продължава да е по същия начин, вижте дали не е спукан резервоара за сол.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 14:32 от Бубoлина

# 700
  • Мнения: X
Вземи си препарат за почистване на съдомиялната. Най-вероятно имаш отлагания от мазнини, които няма как да ги видиш. Използвай според инструкциите.
 Имах сходен проблем преди няколко години, това го разреши.

# 701
  • София
  • Мнения: 12 006
Вероятно не си затворила добре капачката на солта. Пусни 1 цикъл с препарат за почистване на миялни. А ако нямаш у вас, пусни сега един празен цикъл /с топла вода/, без посуда, за да отмиеш солта, че раваля покритието и после като си купиш препарат - с него пак.

# 702
  • Сливен
  • Мнения: 86
Здравейте предстои ми смяна  на съдомиална за вграждане. Тази която ползвам в момента е CANDY. За новата искам да бъде BOSh но междувременно прочетох в нета положителни отзиви за HANSA ако някой от вас позлва съдомиална HANSA може ли  реални отзиви. Благодаря на всички отзовали се

# 703
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
беба 28, какво стана с твоята машинка?

# 704
  • Мнения: 1 620
беба 28, какво стана с твоята машинка?


Вчера я пуснах с препарат за почистване. Сложих 2 бр. Сутринта я пуснах празна на висока температура, да измие евентуални остатъци от почистващи препарати. Взех таблетките на КК и в момента я чакам да измие за да видя как ще е. После ще пиша за резултата.


Вчера ги извадих чисти и нямаше такива отлгания по пластмасовите части.

Иска  ми се да проверя твърдостта на водата,  от къде мога да си купя лентички за теста? Първоначално когато правих бяха към самата миялна подарък, но ми свършиха.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 09:57 от беба28

Общи условия

Активация на акаунт