Лидл 132 - Време за Октоберфест ;)

  • 102 314
  • 1 829
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 25 895
Хелуинските ябълки този път ми се паднаха кисели, не се ядат. 3та тарелка купувам и се чудя какъв карък съм.  Laughing

# 1 681
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Само да вметна - функцията на душа вероятно е с цел защита. Винаги след спиране на водара да се връща струята към смесителя, за да не се изкъпе някой с дрехите Simple Smile
Нямам такъв, само предполагам. Има такива смесители с чучур. Превключването става само при пусната вода и после се връща в изходна позиция като спре водата.

# 1 682
  • Мнения: 8 336
Само да вметна - функцията на душа вероятно е с цел защита. Винаги след спиране на водара да се връща струята към смесителя, за да не се изкъпе някой с дрехите Simple Smile
Нямам такъв, само предполагам. Има такива смесители с чучур. Превключването става само при пусната вода и после се връща в изходна позиция като спре водата.

Аз имам на Видима и е точно както го описваш.

# 1 683
  • В реалността
  • Мнения: 214
Да, при смесителите е така. Но тук превключването е между пита и слушалка и когато слушалката е закачена на трбата пак ще те окъпе Smile

# 1 684
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
В магазина съм, нямам време да.чета всичко. Има едни кнадратен душ. Да го взимам ли?

# 1 685
# 1 686
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Има три Simple Smile колко искаш?
Но съм от София, не знам колко ще ти е доставката.

# 1 687
  • София
  • Мнения: 3 893
Абе тия гащи... много големи бре! Гледах ги на сайта сега. Все едно са гащите на баба ми. Нова мода ли има?
Взех тази вечер от хелоуинските ябълки. Бяха на 0,99 лв 4 броя.

# 1 688
  • Мнения: 25 895
Бяха на 0,99 лв 4 броя.
Аз ги взех на 1,99лв, ама са отврат.

# 1 689
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 096
Опечи ги с масълце и захар за да се изядат.

# 1 690
  • Мнения: 10 214
Ooo, значи и аз отивам утре за ябълки. Тези ябълки са артикулът с най-играеща цена, за 10 дни я смениха 5 пъти. 😃

Да бяха пуснали за другата седмица малко ароматни свещи вместо толкова коледна лед украса, но не би. Набелязала съм си някакви неща и ги чакам, а те все нещо друго пускат. 🤨

# 1 691
  • Мнения: 5 262
Скрит текст:
На мен ми се струва, че Лидл доста вдигнаха цените, а народът продължава да пазарува така, като че досега само смокинов лист е носел и вижда дрехи за пръв път.
Може би защото можеш да ги върнеш, замениш, са направиш рекламация....
Аз например съжалявам, че си купих яке от друг магазин, реших, че ми е излишно и щях да го върна ако беше от Лидъл.
Да, психологията им е убийствена, признала съм ги. И аз с идеята, че мога да върна нещо, във времето направих при тях сметка в хиляди за неща, които иначе въобще не бих купила.

В Германия не смеят да го прилагат този номер. Там си се държат както най-обикновен евтин супермаркет, какъвто са си.
Нямат психо и зарибяващи екстри.

# 1 692
  • София
  • Мнения: 14 872
За душа - водата после си го държи бутона, не се връща. Стои си както го натиснеш.

# 1 693
  • Мнения: 9 946
Момичета, искам да ви благодаря за подкрепата, много сте готини всички.
Сдобих се с душовете Wink

# 1 694
  • Мнения: 69 282
Много се радвам. Не съм се и съмнявала, че ще успеем... 😊

Общи условия

Активация на акаунт