Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 146 351
  • 4 550
  •   1
Отговори
# 60
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Е те да няма да съдят цялата преса, имат право да съдят който искат, работа на съда е да постанови кой е прав в случая. От друга страна надали глупостите които се пишат ще престанат.
Разбира се, че имат право.

Но това няма да им помогне да ги приемат по-положително. Напротив, ще обърне още повече вълната с/у Мегън.

# 61
  • Мнения: X
Е, нека се закопават! Глупавият и разглезен Харко  да разклати монархията Stuck Out Tongue Winking Eye. Може и той да е последната капка, преди да прелеят.

# 62
  • Мнения: X
Всъщност поводът е едно private letter от Меган, което Mail on Sunday си е позволил да публикува. Споменава, че е бил свидетел, какво е сторила обсесията на медиите с майка му, но този път той ще им се противопостави. Браво на него! Само трябваше по-рано да направи тая стъпка. Пожелавам успех Heart

# 63
  • Мнения: 3 632
Хм, че това лично писмо не е  ли писмото до дядо му? Че то си плачеше да бъде публикувано.

# 64
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Цитат
I have been a silent witness to her private suffering for too long.

Много била страдала Мегън. Ми да свиква бе. Все едно само за нея се плюе. Но явно нещо е много специална.

Става въпрос за всички репортажи за Мегън, и се споменава, че всеки Божи ден през последните два месеца е имало негативна преса за нея.


Изобщо не е важно, какъв е поводът. Прочети простотиите, които е написал. Тоя роял ли е или е лигльо?

Жалва се като някъв несретник.

# 65
  • Мнения: 324
Добре, разбирам  че той е свикнал да бъде  харесван  ама как да накара останалия свят да хареса това американско чудо,

# 66
  • Мнения: X
Много тъпа постъпка на Харко. Инфантилна. Сега ще бъде обвинен в налагане на цензура и погазване на свободата на словото. А той просто е един лигльо, който тропа с краче, че не харесват жена му. Голям праз, Мегън като я гледам, не си е изгубила съня от това.

# 67
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Много често има издания които прекаляват с глупостите които се пишат, не визирам сериозната журналистика и когато някой е засегнат нека ги съдят, не визирам случая сега, а по принцип.

Ще видим как ще се случат нещата, на мен лично ми е все тази разбира се Simple Smile

По отношение на пчелите ето една хубава инициатива в кралството https://friendsoftheearth.uk/bees много по достъпна за хората, но аз като цяло съм на мнение че трябва да се работи в насока спасването им и дори само да се спомене покрай кралските височества пак е от полза Simple Smile

# 68
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Хари изплиска много легена.

Накрая на писмото използва майка си, за да охули пресата. Бил загубил майка си ...

Все едно само той бил загубил родител. Хари е добре да разбере, че на света има и други хора, които са израснали без родител или родители, но не са оревали орталъка и не го повтарят като извинение за глупостите, които творят.

# 69
  • Мнения: X
Хич не е лигльо, а го е страх от history repeating itself , както сам отбеляза и медиите, които едва ли не изискваха Меган да роди пред камерите им. Много смела и уместна постъпка.

# 70
  • Мнения: X
Всъщност поводът е едно private letter от Меган, което Mail on Sunday си е позволил да публикува.

За писмото на Меган до баща ѝ ли иде реч?

Иначе и аз разбрах, че херцогинята на Съсекс е завела иск срещу Associated Newspapers заради злоупотреба с частна информация, нарушаване на авторските права и нарушение на Закона за защита на данните.

# 71
  • Мнения: 1 953
Как е попаднало това писмо в пресата?

# 72
  • Мнения: X
Така и не разбрах, но се споменава, че е било преиначено с пропуснати параграфи и преиначени думи, докато се получи нещо по-сензационно. Сериозно ще да е било щом Мегън е завела иск.

# 73
  • Мнения: 13 800
Е, нека се закопават! Глупавият и разглезен Харко  да разклати монархията Stuck Out Tongue Winking Eye.
Ох, чак де разплаках от мъка за монархията им Joy

Всички нагли и противни журналисти, които нямат спирачки за простотията си и са готови на всякакви мръсотии за рейтинг, и долните им парцали, трябва да се съдят до дупка!
Уж подсмърчате как преследвали Даяна и едва ли не са причина за смъртта й, пък сега, когато синът й реагира срещу поредната хайка, възразявате! Определете се в крайна сметка какво одобрявате!

# 74
  • Мнения: 3 632
От татко Маркъл...

Общи условия

Активация на акаунт