Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 146 542
  • 4 550
  •   1
Отговори
# 75
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Хич не е лигльо, а го е страх от history repeating itself , както сам отбеляза и медиите, които едва ли не изискваха Меган да роди пред камерите им. Много смела и уместна постъпка.
hahaha

Каква спекулация само. Страх го било ... льольо ... пълен, който на 35 години още не е разбрал, че никоя вечеря не е безплатна и че животът на всекиго е една голяма трагедия.

Бог дава, Бог взема. Да се отказва от роялството и да си бие камшика някъде, за да не се "повтори историята". Аргументите му са на като дете от детската градина. Чак толкова тъпи не сме, Хари.

# 76
  • Мнения: X
Много е лесно да се говори, че тая работа е част от играта, но става въпрос за безопастността на жена му и правото на личен живот (да имат такова!). Само не ми казвайте, че не е нормално да не защити жена си от медийната истерия, която не знае граници.

# 77
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много е лесно да се говори, че тая работа е част от играта, но става въпрос за безопастността на жена му и правото на личен живот (да имат такова!). Само не ми казвайте, че не е нормално да не защити жена си от медийната истерия, която не знае граници.
Аз питам пак ... тоя роял ли е или е льольо?

Язък, че уж бил внук на Уилям Завоевателя. Женчо отвсякъде.

Да защити жена си? Не, той не я защитава, той просто е вбесен от това, че не я харесват, щото е очаквал, че, след като той е роял, тогава народът е длъжен да я хареса.

Това изказване Хари не трябваше да го прави. Той просто трябваше да започне съдебен процес, без да го разтръбява и без да се жалва, и да се изкарва жертва.

И майка си намесва. Хари има нужда от силна жена до себе си, но не сполучи изобщо с избора си.

# 78
  • Мнения: X
Ми да, знаех си, че кухата кратунка е Харко, не Мегън. Тоя нарцистичен лигльо не може да понесе, че ги разглеждат, като живи хора. Ми що не си метне титлите и да хваща джендема в Африка? Ма на никой няма да му дреме за жена му и парцалите и или за неговите настроения. Ехееее, има да си живуркат в мир и любов далеч от тая гадна преса и простия плебс с техните мизерни коментарчета.. ми да..кво има да ги съди?

# 79
  • Мнения: X
Той заявява позицията си, че този път няма да стои и да чака да се случи същото както с майка му. Тогава е бил на 12 и не е могъл да я опази, но сега на 35 поне може да се опита да защити жена си. Постъпката е правилна отвсякъде.

# 80
  • Мнения: X
Той заявява позицията си, че този път няма да стои и да чака да се случи същото както с майка му. Тогава е бил на 12 и не е могъл да я опази, но сега на 35 поне може да се опита да защити жена си. Постъпката е правилна отвсякъде.
Е, добре че ни казА принцът. Те и другите рояли и селебритита съдят постоянно някой, но го правят с достойнство. Седнал да мрънка, като ощипана девственица и после иска хората да ги взимат на сериозно. Хич не помага на жена си, ама хич.

# 81
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Той заявява позицията си, че този път няма да стои и да чака да се случи същото както с майка му. Тогава е бил на 12 и не е могъл да я опази, но сега на 35 поне може да се опита да защити жена си. Постъпката е правилна отвсякъде.
Той сравнява Мегън с майка си?

Ти наистина ли се връзваш на глупостите, които е написал за майка си?

Защо не се откаже от роялството, питам аз. Тежка е царската корона, мили Хари. Хората умират всеки ден, при всякакви нелепи обстоятелства.

Да защити жена си, щото реве всеки ден, че не я били харесвали. Гъска. А той е просто един пълен женчо, който не знае, как да се държи на ниво и се жалва, че тя била много страдала, пък него го било страх. Ужааас, направо ми изтръгва сърцето тоя хари. Толкова ме трогна.

# 82
  • Мнения: X
Е, за някои е мрънкане, за други - уместна и очаквана стъпка. Въпрос на нагласа Wink

# 83
  • Мнения: X
Чак сега изчетох инфото на първа страница.
Благодаря на Pure, че пусна тема и така добре е синтезирала информацията. Flowers Hibiscus
Не съм от феновете на Ди, но ми е мъчно, че не можа да види децата си пораснали и да се порадва на внуците си.
Роклята на Мери с камъчетата ми харесва много. Ретро е, но по един красиво-носталгичен начин.

# 84
  • Мнения: 10 489
Nature Zap На мен Хари ми е смешен,харесал Меган - ожени се, много не я харесват но също и много и симпатизират..
и Баба му не я харесват всички и какво от това..
що не пита Камила* как издържа през годините ненавистта на всички без да обвинява този и онзи
че не и влизат в положението и се месят в личния и живот,
когато нещата са истински ,трудностите се понасят стоически..но когато  егото ти е голямо и претенциите
са глупави.

# 85
  • Мнения: X
Камила не беше преследвана по тоя начин, просто имаше хладина към нея, докато покрай жената на Хари е истерия. Проблемът е, че медиите си мислят, че притежават хората (поне така им се иска), но твърдението по-горе, че всеки ден умирали хора и кво от туй е несериозно ако се отнася до вашите деца и любими хора, нали? Тогава вече не бихте го виждали като игра. А по ирония темата е посветена на смъртта на Даяна и същото русло, в което сега пускат и Меган. Не ми се иска да се случва същото.

# 86
  • Мнения: 4 076
Изтече кредита на симпатия и съчувствие към детето Хари,което върви след ковчега на майка си.
Оттук нататък ще го мерят с друг метър.

Никой не е застрашил безопасността на систъра му,просто хората не я харесват.И няма начин да ги накара.
Ако това му е толкова важно,има какво да се направи.Да говори с баба си и тя да го успокои,например.
Да се държи с пресата като брат си или баща си.Никой от тях няма проблеми,дори и  Камила,мразена безкрайно повече.

# 87
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И казал преди 2 дни в Африка, че хората трябва да се откажат от алчността, от апатията и от егоизма, за да спасим планетата.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7518585/Prince-Harry-in … otect-planet.html

А какво ще стане, мили Хари, ако хората вземат да се откажат от алчността и егоизма, точно както сте го направили вие двамата с онази гъска жена ти?

Природата ще бъде затрита за нула време, нали? Айде покажи ни с пример. 10 000 паунда рокля проява на отказ от алчността ли са, мили ми Хари.
На тоя наистина му е празна главата.

# 88
  • Мнения: 3 640
Ръкавиците вече са свалени. Ще си отпишем в темата.

# 89
  • Мнения: 8 578
За какво писмо става въпрос?
Онова от Меган до баща и ли? То нали беше фалшиво...🤔

Не мога да се сетя да е имало случай, в който личното пространство на Съсекс да е било накърнено. Да, пишат се всякакви неща в пресата и някои от тях са големи простотии, ама такива статии има за всички. Като цяло освен драсканиците, нещо друго ставало ли е? Почти не се сещам и за техни папарашки снимки. Честно казано не мога да си представя който и да било роял да седне да чете помията за себе си.

Хари можеше да си ги съди по - тихичко, а сега с тези съобщения... Пак ще ги погнат.

Общи условия

Активация на акаунт