Американски колеж - осемнадесета тема

  • 42 195
  • 753
  •   1
Отговори
# 345
  • софия
  • Мнения: 4 992
е, то всяка част е само 1/5

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 926
Детето ходи на пробен в Лого 3 миналата година януари, за да види формата - изкара около 10% по-висок резултат отколкото на истинския изпит. Приета беше на 1во класиране.
Не беше ходила на специлана подготовка за АК. На есето имаше много нисък резултат.

# 347
  • софия
  • Мнения: 4 992
Миналата година всички имах много ниски речултати на есето. Не си спомням някой да щръкна с впечатляващи точки, а? или греша?спомням си че масово се спрягаха 3-4 %...
ако греша много, кажете да се трия да не заблуждавам..

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 12:55 от Амели

# 348
  • Мнения: 1 280
Няма универсална рецепта според мен. Все повече си мисля, че успеха на изпита , както и  обучението в колежа се  базира на системното учене... Няма как да натрупаш знанията за кратко време. Писала съм и друг път, че моята дъщеря не се готвила за този изпит конкретно, а за НВО. Не беше ходила на пробни изпити по формата на АК и беше учила в държавано училище - приета на 1 класиране . Така, че не е невъзможно. Успех на всички!

# 349
  • софия
  • Мнения: 25 718
Няма универсална рецепта според мен. Все повече си мисля, че успеха на изпита , както и  обучението в колежа се  базира на системното учене... Няма как да натрупаш знанията за кратко време. Писала съм и друг път, че моята дъщеря не се готвила за този изпит конкретно, а за НВО. Не беше ходила на пробни изпити по формата на АК и беше учила в държавано училище - приета на 1 класиране . Така, че не е невъзможно. Успех на всички!
И аз още миналата година приех, че това е подходът. Учи постоянно и разширено, готвейки се за НВО. Единствено ще отиде на ПИ, за да знае формата, защото е много притеснителна. Дали при нас ще е успешен предстои да видим.

# 350
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759
В групата на сина ми едно момиче изкара 16% миналага година на есето.

# 351
  • Sofia
  • Мнения: 688
Няма универсална рецепта според мен. Все повече си мисля, че успеха на изпита , както и  обучението в колежа се  базира на системното учене... Няма как да натрупаш знанията за кратко време. Писала съм и друг път, че моята дъщеря не се готвила за този изпит конкретно, а за НВО. Не беше ходила на пробни изпити по формата на АК и беше учила в държавано училище - приета на 1 класиране . Така, че не е невъзможно. Успех на всички!

имах нужда да те прочета, bunova, благодаря!

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 13:08 от pitanka

# 352
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759
Миналата година всички имах много ниски речултати на есето. Не си спомням някой да щръкна с впечатляващи точки, а? или греша?спомням си че масово се спрягаха 3-4 %...
ако греша много, кажете да се трия да не заблуждавам..

Така е, всяка част е 1/5, но като че ли човек остава с впечатлението, че есето е супер важно за да вземеш изпита, а не е така:)

# 353
  • Мнения: 452
Може ли да ми кажете кога и къде има ПИ?

# 354
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759
Може ли да ми кажете кога и къде има ПИ?

Лого 3, Кортезов също прави ПИ, Вярабел - за тези се сещам. Кога, най-добре е да проверите на сайтовете им или да позвъните и да попитате.

# 355
  • София
  • Мнения: 117
Може ли да ми кажете кога и къде има ПИ?

ПИ в Лого3 - следващата дата е 05,02,2020
                         бул. „Христо Ботев“ 67, вх. А, ет. 1, ап. 12
                         телефон: 02/987 04 16

# 356
  • София
  • Мнения: 2 768
Може ли да ми кажете кога и къде има ПИ?

Лого 3, Кортезов също прави ПИ, Вярабел - за тези се сещам. Кога, най-добре е да проверите на сайтовете им или да позвъните и да попитате.
И Хасъмска

# 357
  • София
  • Мнения: 6 201
Много е вероятно за 5.02 местата за ПИ вече да са свършили. Ако е така, питайте направо за 3.03 (почти съм сигурна, че и тогава ще има, защото ги правят в почивните от училище дни).

# 358
  • Мнения: 6 952
Да, на 03.03 ще има ПИ в Лого-3.
(Стана в рима Simple Smile)

# 359
  • Мнения: 353
Здравейте, от какво според вас зависи намаляването на таксата?
Дали по-висок резултат на изпита е определящ, или основно е финансовото състояние на семейството?
Отчитат ли това, че имаш разходи за наем например, или кредит?

Общи условия

Активация на акаунт