Самота

  • 6 372
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 57
Аз проблем с чистенето и готвенето нямам. Проблема идва, че не получавам внимание, не правим нищо заедно и не ми отделя от времето си, защото той се интересува само и единствено от малкия. Винаги се съобразявам с детето, но в крайна сметка никой не се съобразява с мен... И да-утре ще си тръгна от тук. Бих го направила още сега, но наистина не мисля, че трябва да се случва пред малкия.

# 121
  • Paris, France
  • Мнения: 14 046
Успех ти желая и много щастие и любов оттук нататък. И по-малко чистене и готвене Laughing

# 122
  • Мнения: 2 002
Че то чистенето и готвенето са си едни и същи. А аз й желая да ги споделя с разбран и любим мъж!

# 123
  • Мнения: 17 407
Не са едни и същи, според това дали го прави с желание, или за да я харесат, оценят, и изберат.
Винаги се съобразява с детето, но никой с нея не. Дори и детето ли? Много държи да изложи какво тя е направила, за да получи нищо. Кон за кокошка.
Дано се е осъзнала, и занапред да не търгува с желанията си по този начин.

# 124
  • Мнения: 57
Е, дойде вторник. Станах рано, стегнах си багажа и вече съм си вкъщи. Имам още неща за взимане от там, но и тях ще си прибера тези дни. Честно казано не знам как се чувствам в момента, бях свикнала да съобразявам ежедневието си с него и сега ми е много странно всичко... Предполагам, че ми трябва време за да започна живота си на чисто...

# 125
  • Мнения: 7 318
Първите дни може и да ти е странно, но като се поотпуснеш няма начин да не ти хареса. Ще се чудиш на себе си как си търпяла. Много показателно, че господинът не се е опитал да те разубеди.

# 126
  • Мнения: 7 928
Излез, купи си букет или саксия с красиво цвете, бутилка вино.

# 127
  • Мнения: 2 111
И само да не ти хрумне да се връщаш при него като дойде да те моли. Забрави го напълно, отрежи контакт още сега.

# 128
  • Мнения: 31 793
Няма да я моли.

# 129
  • Мнения: 2 749

Абе не се знае. Може след няколко дни да усети липсата на чистачка/готвачка. А тя да се почувства самотна, да й липсва. И хоп, глупостта станала.

# 130
  • Мнения: 31 793
И това е вариант.
Ще и се помазни малко, ще и каже няколко мили думи, ще я заведе на вечеря. И след 2 седмици пак няма да я отразява.
А може и детето да замрънка за нея.

# 131
  • Мнения: 2 002
Браво, момиче! Сега ще ти е необходимо време да свикнеш. После може и някоя депресийка да те налегне. Не й се подавай. Но и това ще мине. Ще си стъпиш на краката и "твоят Човек"(този, който ще те цении уважава) ще се появи.

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Е, дойде вторник. Станах рано, стегнах си багажа и вече съм си вкъщи. Имам още неща за взимане от там, но и тях ще си прибера тези дни. Честно казано не знам как се чувствам в момента, бях свикнала да съобразявам ежедневието си с него и сега ми е много странно всичко... Предполагам, че ми трябва време за да започна живота си на чисто...

Браво!

Как си днес?

П.П. Другите момичета са те посъветвали страхотни неща!

П.П. С теб съм.

# 133
  • Мнения: 57
Е, дойде вторник. Станах рано, стегнах си багажа и вече съм си вкъщи. Имам още неща за взимане от там, но и тях ще си прибера тези дни. Честно казано не знам как се чувствам в момента, бях свикнала да съобразявам ежедневието си с него и сега ми е много странно всичко... Предполагам, че ми трябва време за да започна живота си на чисто...

Браво!

Как си днес?

П.П. Другите момичета са те посъветвали страхотни неща!

П.П. С теб съм.
Благодаря, добре съм. Честно казано изобщо не усещам липсата му. Очаквах, че ще ми е мъчно, но нито ми се плаче, нито ми е тъжно.

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Това е добре.
Но има едно но.
Имай го предвид.
Може още да си в нещо като шок.
Или да си изтръпнала / обръгнала отвътре.
И е вероятно болката да те сполети изведнъж.
Някой от следващите дни. Или през уикенда.
Гледай винаги да бъдеш заета.
И да общуваш с други хора, ако имаш желание.

Общи условия

Активация на акаунт