Къде в Бургас? (56)

  • 45 637
  • 787
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Карз, майка ми взе точно от Тих труд по 0.80 ст бройката, но се беше включила в обща поръчка, свободно не знам дали продават.

# 511
  • Мнения: 823
Момичета, помагайте - къде да намеря течен подсладител ( трябва ми за козунаците)? Търсих в Лидл и кварталните магазини ( във Възраждане), но без успех.

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 877
В диетичните магазини има, преди седмица имаше и на Кауфланд и в Метро. Не съм ходила от тогава, но едвали са свършили....

# 513
  • Мнения: X
Момичета, благодаря ви за отговорите. Днес си взех маски за еднократна употреба от дрогерията до бившето кино Септември. 1, 30 парчето. Преди това ходих до аптеката на Водната палата, мисля, че е Кедър. Предложиха ми еднократни маски за 4лв.броя. Бях изумена, даже помислих, че не съм разбрала, но аптекарката ми каза" Същите са като вашата маска", а моята е еднодневка. Е, как може такава спекула?!
Иначе гледах маски от плат за многократна употреба в магазинчетата срещу стоматолигията по 4,50 лв.броя.

# 514
  • Мнения: 28 160
Маски от плат по 3 лв. има в магазина за работно облекло на "Демокрация" /същия от който някой тук наскоро купи готварска престилка/. На маските от плат, за по - сигурно, отвътре можете да залепите тънка дамска превръзка от ежедневните, без крилца. Използва се свойството, че не пропуска нищо към устата и носа ви. Като се приберете, слагате ръкавици, сваляте я, отлепяте и изхвърляте превръзката, а маската перете, гладите и ползвате отново по същия начин. Правоъгълните са по - удобни от другите, които са като половин сутиен.

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 09:59 от LU4IQ

# 515
  • Мнения: 7 234
Вчера си купих от sophatmacy славейков до спортната зала еднократни към 1.30 лв. бяха Wink моя позната ми каза че в калогера по центъра имало за 4лв многократна

# 516
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Лучия, като се залепи превръзка, дишането не се ли затруднява?

# 517
  • Мнения: 28 160
Лучия, като се залепи превръзка, дишането не се ли затруднява?

Досега, още от началото на епидемията, съм ползвала само еднократни, устните ми се излющиха от мокрота и запарване. Вчера за първи път залепих на последната еднократна маска и се чувствах по - добре, по - сухо и по - комфортно. Останаха ни само от плат. Още не сме ги пробвали.

# 518
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Благодаря ти, Лучия!

# 519
  • Мнения: 4 004
Трябва да купя маски от плат за многократно ползване с цветен десен някъде от центъра знаете ли къде мога да намеря такива ?

# 520
  • Мнения: 3 164
През тези  дамски превръзки няма как да се диша. Най-вероятно въздухът не се вдишва през текстила на маската, каквато е идеята, а преминава през процепите отстрани, което едва ли е много тамън.

Много е полезна информацията за аптеките, която споделяте тук. Аз така и не можах никъде да намеря спирт. Маски имам, но вече се поизносиха и трябва да търся нови. Моите впечатления са, че почти навсякъде зареждат, но ако са евтини, се изчерпват в рамките на деня и затова е полезно да се споделя актуална информация къде има такива към конкретния момент.
В сайта на Общината пишеше, че днес пред големите супермаркети трябвало да раздават безплатни маски. Някой да е видял такова нещо?

# 521
  • Мнения: 485
А маски от тези с филтър / клапа, къде мога да намеря? Имам предвид физически магазин...

# 522
  • у нас
  • Мнения: 5 733
На Кауфланд в Изгрев не са давали маски.

# 523
  • Мнения: 3 164
Ето точната информация кога и къде би трябвало да раздават
https://www.burgas.bg/bg/news/details/1/42023

# 524
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Да, тъкмо го прочетох. Но днес, явно, са били малко и са свършили. Пише до 10,30 ч., но не са давали към 9.30, както писах по-горе. Но то и реално няма как да се предвиди колко души ще посетят, в този интервал, магазина. Може бързо да се изчерпват.

Общи условия

Активация на акаунт