Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 окт. 2019, 20:33 ч.

Къде в Бургас? (56)

• 23 204
  • 541
  •   3
Отговори
# 510
  • Across the Multiverse
Мисля, че Захаро имат доставка до адрес. Вече може и други да имат ...

# 511
Заедно вкъщи в Бургас

https://www.bg-mamma.com/?topic=1193975

# 512
Знаете ли момичета, деверът ми разказваше като виц, че когато на някой мъж му станело скучно задавал въпрос в BG-MAMMA . Нещо от рода на " Докато гледам мача колко кока-кола мога да дам да изпие детето? То е на годинка."

Искрено се надявам, че постът на Pipina е нещо подобно.
И да се надяваш,не е така. Попитах дали Джъмбо работи защото наистина мисля да закарам децата утре до там,пак казвам не може да се стои само вкъщи,аз съм против тази карантина,а и автобуса за Джъмбо спира до нас. Най ми е удобно да ги заведа там,то и без това почти нищо не работи.

Не сте ли наясно, че с този пост ще предизвикате възмущение у потребителите тук? Всеки в момента гледа как да се опази, защото стана ясно, че този вирус е по-устойчив, отколкото се смяташе че е . Носите отговорност не само за децата си, но и за хората около вас. А вие ще ги натикате в магазин, за бога...

# 513
То някога и Бог не може да помогне...
И аз имам деца - на 3 и на 7 /почти 8/. В магазин не са влезли от както започнаха грипните епидемии. Като цяло не мисля, че магазина е добро място за разходка на деца... Денят, преди да обявят извънредното положение, ходихме на разходка извън града, в гората. Сега си седим у дома. Пазете се и бъдете здрави!!!

# 514
Явно някой хора се побъркват на тема коронавирус (както наблюдавам и че става с мои близки). Аз не помня през живота си време в което да не съм излизала повече от 3-5дни. По телевизията прогнозират че вируса ще продължи поне около 1-2месеца, а може и повече. Е да ви кажа немога и да си представя толкова време да стоим вкъщи. Спазваме хигиена и избягваме места с прекалено много хора(то в момента поне при нас няма такива места),но само вкъщи да стоим няма да го бъде!
Бъдете винаги здрави!

# 515
  • Бургас
Е да де, няма много хора понеже повечето спазват предписанията и не излизат ако не им е наложащо, ако всички мислим като Вас, навсякъде ще има хора....

# 516
Всеки има право да изразява мнението си!
Не карам никой да прави като мен. Всеки избира как да отглежда и децата си. Но според мен е лудост да не се излиза няколко месеца

# 517
  • Бургас
Да лудост е, но може би е по-добре лудост да не излизаш, пред избора от Х броя болнични легла и обдишващи апарати и 100Х болни и да избираш кой да е на апарат и кой да оставиш да умре поради липса на такъв...

# 518
Да лудост е, но може би е по-добре лудост да не излизаш, пред избора от Х броя болнични легла и обдишващи апарати и 100Х болни и да избираш кой да е на апарат и кой да оставиш да умре поради липса на такъв...
Не е чак толкова зле положението. Такова нещо може да стане ако цяла България се разболее, но апарати и лекари ще изпратят от чужбина където епидемията ще е преминала. А и за това да се пазят рисковите групи,ние затова при бабите и дядовците не ходим. Но градинките около нас винаги са пълни с баби и дядовци. Не бъдете черногледи а мислете позитивно и бъдете здрави!

# 519
  • Бургас
Момичета, не ѝ обръщайте внимание. И аз "се наех" и издразних, но в последствие изтрих свой остър коментар на глупавите писания. Някой хора скучаят и си запълват времето по този начин.  След време тук ще има постове с хвалби как , видиш ли ние глупаците сме си стояли в къщи, а "умните" - не!
Насила можеш да вземеш, но не и да дадеш. В случая - ум!

# 520
  • Бургас
Въобще не съм черногледа, дори съм много позитивна, но пък съм и реалист и обичам да мисля преди да се случи белята....
Точно защото не се излиза има по-малко заболели, а ако пращаха от чужбина отдавна да са пратили на Италия и Испания, или пък Китай където се произвеждат в пъти повече щяха да си произведат и да няма по няколкостотин на ден умрели...
Вие си мислете по този начин това е ваше право, но (не дай боже) ако Ви се случи си спомнете тези Ваши думи и не питайте защо на мен...
Аз така знам: Кой как си го направи, така ще му е ....
Предпочитам да се лиша (себе си и близките) от елементарни свободи, но да увелича и нашите и шансовете на другите, защото ако аз се заразя и го изкарам леко, няма да си простя че съм заразила без да знам друг за който може да е фатално....
Не съм "господ", че да си играя с живота на хората...
Дано сте здрави и всички около Вас също, желая Ви го от сърце!

# 521
Сега прочетох, в новините за нов случай в Бургас , млада майка и две дечица на 3 и 8 , и се сетих за темата ни Frowning1

# 522
Сега прочетох, в новините за нов случай в Бургас , млада майка и две дечица на 3 и 8 , и се сетих за темата ни Frowning1
Дано да оздравеят бързо и да няма усложнения!

# 523
  • Бургас
Някой да знае работещ фризьор в центъра или Възраждане

# 524
Момичета, бихте ли ме насочили към магазини за кожа? Става въпрос за претапициране на трапезни столове.
В условията на тази пандемия едва ли ще работят, но да знам за в бъдеще, че ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт