Къде в Бургас? (56)

  • 45 490
  • 787
  •   1
Отговори
# 525
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Да, тъкмо го прочетох. Но днес, явно, са били малко и са свършили. Пише до 10,30 ч., но не са давали към 9.30, както писах по-горе. Но то и реално няма как да се предвиди колко души ще посетят, в този интервал, магазина. Може бързо да се изчерпват.
Щом е до 10:30, значи е само за пенсионерите Wink
Трябва да купя маски от плат за многократно ползване с цветен десен някъде от центъра знаете ли къде мога да намеря такива ?
Както бяха писали 5 мнения преди вашето- в едно от магазинчетата за дрехи малко под Стоматологията (но от отсрещната страна) има такива.

# 526
  • Мнения: 3 994
Благодаря!

# 527
  • у нас
  • Мнения: 5 729
Да, тъкмо го прочетох. Но днес, явно, са били малко и са свършили. Пише до 10,30 ч., но не са давали към 9.30, както писах по-горе. Но то и реално няма как да се предвиди колко души ще посетят, в този интервал, магазина. Може бързо да се изчерпват.
Щом е до 10:30, значи е само за пенсионерите Wink


Затова съм писала "не са давали", а не "не даваха".

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 877
А маски от тези с филтър / клапа, къде мога да намеря? Имам предвид физически магазин...
Имаше ги допреди седмица,  две по магазините за работно облекло, но дали има още и от кои  видове в момента не знам, трябва да се провери, че то за маски и дезинфектанти, буквално с всеки час се мени положението.


Аз да попитам, някой жива/прясна мая да е мяркал някъде из Бургас, тези дни?

# 529
  • Мнения: 970
Жива/прясна мая имаше днес в Билла в кв. Славейков.

# 530
  • бургас
  • Мнения: 26
В Била-Изгрев също имаше мая днес.

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 877
Благодаря момичета!

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 260
Маски за многократна употреба имаше днес по 2 лв. в Зорница, на пазарчето в магазина за домашни потреби. Имаше и дезинфектанти по 5.50 лв.

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 909
На Кауфланд в Изгрев не са давали маски.
даваха онзи ден, ма само на пенсионерите, дори по нова тв ги гледах

# 534
  • Мнения: 25
Здравейте,
някой да е наясно как стой процедурата в момента с подаване на документи за детски надбавки? Дали може онлайн да се подадът без електронен подпис, пик, мик и т.н.

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 6 549
Без електронен подпис не можете да подадете документите за детски, точно вчера минах през социално подпомагане. Иначе нужните документи са заявление, бележка от личен лекар за поставени ваксини и бележка за доходите.

# 536
  • Мнения: 1 521
Без електронен подпис не можете да подадете документите за детски, точно вчера минах през социално подпомагане. Иначе нужните документи са заявление, бележка от личен лекар за поставени ваксини и бележка за доходите.
Имаше днес някаква статия, че издават безплатно електронни подписи.

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 16 315
МОже ли да споделите къде сте я гледали?

И на мен предстои регистрация,но в трудова борса.
Дори и онлайн,искат ел подпис.

# 538
  • Мнения: 4 943
В Меден Рудник има един магазина за интериорни врати. Дали някой има впечатление от него? Намира се в търговски център Кредо.

# 539
  • Мнения: 28 114
Безплатен електронен подпис за период от един месец, в линка има упътване за двете платформи, които извършват услугата - „Борика“ АД и „Евротръст Технолъджис“ АД

https://e-gov.bg/wps/portal/agency/news/news-details/e-sign-news

Общи условия

Активация на акаунт