Частни училища - информативна тема 29

  • 32 041
  • 792
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 11 961
Не се и очаква да пишеш отговор на текущата информация. Ако има нещо, което искаш да доизясниш или да попиташ, по-добре се обади на учителя.

# 466
  • София
  • Мнения: 5 252
Нямате ли лични родителски срещи? Такива, на които ви казват само за вашето дете?
Където и да сме кандидатствали все с това се рекламираха...

# 467
  • Мнения: 5 868
Има разбира се. В случая коментираме текущи оценки и съобщения.

# 468
  • София
  • Мнения: 11 961
Има такива всеки срок. Но и периодично - през две-три седмици - учителите пишат конкретно за детето в електронния дневник.

# 469
  • София
  • Мнения: 7 276
Нямате ли лични родителски срещи? Такива, на които ви казват само за вашето дете?
Където и да сме кандидатствали все с това се рекламираха...
На вас не ви ли дават по-редовно от РС т.нар. обратна връзка за това как се представя детето? РС е един път по време на срока, а обратната връзка е доста по-често.

# 470
  • Мнения: 4 021
Ние в КО нямаме никаква обратна връзка, което ми е голяма мъка. А май нямаме и индивидуални родителски срещи.

# 471
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Рейни, къде кандидатствахте, мила? Убягнало ми е, а е важно мисля

# 472
  • София
  • Мнения: 7 276
Ние в КО нямаме никаква обратна връзка, което ми е голяма мъка. А май нямаме и индивидуални родителски срещи.
според мен, ако им се обадиш, със сигурност ще ти дадат Simple Smile

# 473
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
Не знам дали предните страници е ставало дума, но сега видях че Св. София са отворили приема за кандидатстване в ПУК на набор 2014.

# 474
  • София
  • Мнения: 2 774
То май доста училища вече започнаха кампанията. Много рано тази година ми се струва, но може и да се лъжа.

# 475
  • София
  • Мнения: 5 252
Лейка, на детето показахме Иззи, БШ, КО и Дрита. Другите изключихме по наши причини.

Аз изключих оценките, тъй като ПУК нямат. Иначе си ни дават лична обратна връзка много често, но детето ми е от по-безпроблемните и все едно и също, но е мило да го чуеш.  Както казах нямат оценки и не коментираме на тази тема.

Седлейди, миналата година аз започнах Януари да търся и вече бяхме изпуснали Азбуки. За СС знаех, че са по-рано, но там не исках, само видях датите.

# 476
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 734
Стресирате ме, аз съм с идеята, че всичко започва януари или по-късно... А къде гледате, фейсбук страници или официални уеб страници?
Мислех да започна със срещи в КО, БШ и меридиан 22 (последното ей така за всеки случай). Не знам дали трябва отворена кампания, предпочитам първо без детето, да не вземе нещо да му хареса, а аз да отхвърля, или обратно ( то лошото е, че той отсега като му обяснявам как ще разгледаме няколко интересни училища и ми казва- аз искам това, питам защо и отговори- защото е много близо (всеки ден минаваме). Практично дете :Д)

# 477
  • София
  • Мнения: 2 774
Пипи, то и моето искаше в близкото ДУ, защото разбра, че вътре имало лафка Simple Smile Съобразяването с детето все пак следва да е в някакви граници. Децата на тази възраст често са склонни да "харесат" някое училище поради съвсем маловажни причини (например, защото са ги почерпили или са им дали играчка, нещо което няма да им се случва редовно, но те няма как да разбират това Simple Smile ). Та, имайте едно на ум.

Някои училища обявяват във ФБ, други на сайтовете, трети и на двете. Сега е моментът да започнете със срещите, ако още не сте го направили. Януари започват самите изпити, преди това трябва да имате яснота и да сте подали заявления. Не знам защо ми се стори, че са започнали рано, може би защото още не искам да приема, че лятото свърши Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 07:39 от sadlady

# 478
  • Мнения: 5 868
Рано започнаха. Защото едно конкретно училище започна около 15.09., за да вземе преднина. Simple Smile И другите просто го последваха. Като си спомня, че преди години опознавателните срещи започваха януари-февруари.
Следете във фейсбук и официалните страници.

# 479
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
Голямата ми дъщеря държа изпита по Гергьовден.
Синът ми - в края на февруари и бе от първите тогава.
Средната ми дъщеря - в края на януари.
На най-малката датата е 18.01

Общи условия

Активация на акаунт