КАУФЛАНД - тема 38

  • 56 248
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 210
С тези цени така ще е, всички ще опразним панталоните, не само дядо ви Коледа...

Тенджери и тигани от четвъртък - какъв материал са, нищо не пише?

# 706
  • Мнения: 502
Ами явно не е била моята поставка за хартия това. Ходих да я издирвам и в друг Кауфланд и пак я нямаше. Жената на информация ми каза че даже не са я зареждали Rage Защо изобщо я слагат в каталога тогава!? Видях обаче, че са заредили от Кока колата с капачки за камиончета. Някой дали е взимал от там камионче, да знам дали да питам изобщо? На Верея имаха преди чаши и купи, а сега и това нямат.
Новия каталог нещо скучен ми се видя. Само сирене Елена в кутия и тилапия ще си взема.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Аз пък се издразних днес на поредната кисела касиерка... Хлапето чакаше днес с еййййй такива очи дали баща му ще донесе стикери Star Wars и се оказа, че за 6 стотинки по-малко от исканите 25лв не е дала! :/

# 708
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
Сега си накупих четки, за метене, за метене, за килими, за маса, за ръце, мивка, WC, нa по 0,39 ст.
Хубаво, ама дръжките не стават, на ситна резба са, а тези които се продават в Бг са на едра резба.
Иначе, за който се интересува, стоят си на местата за промишлени стоки. Хубави са.

А дръжки продават ли отделно, или поне с дръжки ли са тези, че една четка имам тяхна, на която не мога да ѝ намеря дръжка.
Ще видя. Имам идея в немските магазини да проверя, понеже пище, че са немски четките.

# 709
  • Мнения: 2 033
bradata тези стикери  на Междузвездни войни не са ли от 02.12./понеделник/?

# 710
  • Варна
  • Мнения: 25 260
И аз останах с впечатление, че са от понеделник.

# 711
  • Мнения: 502
Вече имам сигурно 10 пакета. Карти са, не стикери ако става въпрос за същото.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Карти са да, и са от 27-ми. Иначе подробно представят всичките междузвездни занимавки и неща в новата брошура.

# 713
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Сега си накупих четки, за метене, за метене, за килими, за маса, за ръце, мивка, WC, нa по 0,39 ст.
Хубаво, ама дръжките не стават, на ситна резба са, а тези които се продават в Бг са на едра резба.
Иначе, за който се интересува, стоят си на местата за промишлени стоки. Хубави са.

А дръжки продават ли отделно, или поне с дръжки ли са тези, че една четка имам тяхна, на която не мога да ѝ намеря дръжка.
Ще видя. Имам идея в немските магазини да проверя, понеже пище, че са немски четките.
Виж в Била. От там купих преди 2-3 седмици едни тъмно сиви дръжки, които пък не стават за моите стандартни парцали. Даже бяха намалени...явно не се търсят.

# 714
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 504
Стикери получих и аз днес на касата, дадох ги на семейство след мен с дете, дъщеря ми е на 15 г. и това естествено съвсем не я интересува.
В Кауфланд ходя само веднъж седмично, не ми е достатъчно близо. Друго ме шокира. Кауфланд в Младост 3, СФ, 10.40 ч. На опашката на съседната каса млад мъж, около 20 г., страшно агресивен. Крещи, ясно се чува в целия магазин, щеше да пребие един дядо, някакъв спор за кошница. Касиерката не реагира, нито една май всъщност и охрана не се появи. Приключих с плащането, този мъж продължава да крещи и неистово да озвучава магазина. Хората се оглеждат, вкл. тези след каса. На излизане казвам на информация, че вътре в магазина има агресивен млад мъж, който още се чува. Девойката ме гледа мигащо, никаква реакция.

# 715
  • Мнения: 68 783
Дадоха ми преди малко стикер.

# 716
  • Мнения: 5 267
Аз пък се издразних днес на поредната кисела касиерка... Хлапето чакаше днес с еййййй такива очи дали баща му ще донесе стикери Star Wars и се оказа, че за 6 стотинки по-малко от исканите 25лв не е дала! :/
Като детето е чакало с еййййй такива очи, баща му да беше сметнал правилно. Има изискване и то не е спазено. Също така, може да се сторнира и наново да маркира продуктите и да добави още нещо до 25лв.

# 717
  • Мнения: 54 509
Едни дъвки да беше купил, вместо да обвинява касиерката.

# 718
  • Мнения: 20 178
Дъвка, пакетче нес кафе, бонбон, но пък човек понякога изтрещява и не се сеща. Някои път касиерките подсещат за този вариант.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Детето е видяло реклама, че се дават карти и знае че баща му е отишъл да купува нещо си от там. Баща му и той знае че дават, но няма представа за колко лева, тъй като не е анонсирано и след като се е усетил по-късно, че не са му дали, е решил че явно е за по-голяма сума. Като е взел брошурата от пощата на прибиране и я погледнахме, едва тогава видяхме че сумата е 25лв. В подобни случаи редовно са ме питали мен дали искам да допълня с кафенце, дъвки или друга дреболия или направо са ми давали. Говорим за елементарно добро желание, което е липсвало (нерядко точно пък в Кауфланд)!  Дали да не взема сега да го пратя с торбата покупки да му я премаркират или да не се тръшкам за пикливите 99ст и любезната касиерка... ooooh! За умниците - шегувам се, дишайте!

Общи условия

Активация на акаунт