Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 58

  • 14 053
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12 452
Яни, приятно съм изненадана, че явно не са ги пратили да почиват Grinning

Роси, Марио ще спасява Зорница с живеенето, не обратното Grinning

Марио в момента е като ловец, който стъпва на пръсти, защото всяко по-рязко движение може да подплаши кошутата. Забавлява се момчето от факта, че Зорница подскача. Не е готова да си помисли за нещо повече и той търпеливо ще я изчака да му се довери, преди да я отстреля Joy

# 691
  • Мнения: 9 374
Mда, Марио ще има да изпитва Зорница, да я пробва както днес, докато не я види още по-уязвима и не извади чувства на показ от нея. Като нищо накрая да има "Марио, не си играй с мен!" Grinning

Meжду другото се изненадах, че продължиха сцената на Нора и Марио, с която завършиха епизода миналия петък. Рядко го правят, а този път не беше излишно. Хареса ми, че поне една двойка се раздели без драми, обвинения, скандали. И двамата бяха осъзнати кое не е наред, къде е причината и т.н.

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 23:14 от yanitsa.s

# 692
  • Мнения: 3 269
Аз пък току що си намерих още едно сходство с 5-ти сезон. В общата им сцена днес, когато Зорница му каза - все пак ние с теб сме...и Марио довърши - само приятели.  Създаде ми аналогия със сцената с тортичките при шкафчетата - “без ангажименти” 😊.

# 693
  • Мнения: 9 374
Хаха, вярно, Дрийми, не бях се замисляла. Ама и двамата са толкова убедени, че са приятели, че даже и репликите си довършват. Те и тогава бяха сигурни, че е без ангажименти, ама гледай до къде я докараха. Grinning

# 694
  • Мнения: 726
Ей Марио железарка го раздава. Може би защото знаеше, че ще паднат всякакви задръжки и затова отказа на Зорница питието Wink Нора пък и тя какво слухти? Как тълкувате думите на Зорница пред Магда?

# 695
  • Мнения: 726
Уаууу ❤❤❤ Вижте промото!!!

# 696
  • Мнения: 12 452
Кое, Роси, че й е приятно Марио да я харесва ли? Joy

Марио затяга примката около Зорница. Отказва й питие и тя си мисли, че той не е влюбен в нея и вниманието й се приспивна Joy

Марио в промото я мъкне нанякъде Joy

# 697
  • Мнения: 9 374
Нещо ме кара да си мисля, че появяването на Нора точно в момента, когато си говореха не е случайно. Може и да е надушила Зорница, че има чувства и да светне Марио по някое време, докато той все още се опитва да се прави на корав и на "приятел". Grinning Вярно, че му е бивша, ама то понякога някои неща идват от хора, от които най-малко сме очаквали.

Ето го и промото:
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2019-1 … -stolen-life-utre
Изглеждат ми много сериозни нещо. Интересно какво ще последва от това. Grinning

# 698
  • Мнения: 726
На второ гледане смятам, че Евгения като е изпаднала в криза Зорница е била наоколо и Марио я е отвел от сцената. Качват се в асаньора.
Моски, да за думите на Зорница към Жекова, че й харесва да се оглежда в очите на мъж, който е имаЛ чувства към нея Simple Smile Ама Жекова нещо не й повярва, че с д-р Ковачев е минало Wink

# 699
  • Мнения: 12 452
Аз това, че е минало не знам кой го вярва. Накрая цялата болница ще знае, че се обичат, само те двамата ще си мислят, че са приятели Joy

Яничка, и аз си мисля, че някак точно Нора случайно да им видя сцената... Не знам, тя знае че има чувства към Зорница, така че това не е изненада. Няма как да страда, щото страда за Тасев.

# 700
  • Мнения: 9 374
Обаче това "ти се усмихваш, слънцето грее" беше толкова приятелско, че чак и на мен ми се прииска да имам такъв приятел. Joy

# 701
  • Мнения: 12 452
Аз смятам, че ще се случи нещо съвсем невинно. Зорница ще е разстроена от нещо и Марио ще я завлече да я разведри. По никакъв начин няма да има нищо интимно в поведението му, просто ще се погрижи за нея и точно защото ще го направи без да има някакви задни планове, Зорница ще се влюби безнадеждно. Грижовен и оставящ й пространство, мъжът мечта за Зорница Joy

# 702
  • Мнения: 6 161
Обаче това "ти се усмихваш, слънцето грее" беше толкова приятелско, че чак и на мен ми се прииска да имам такъв приятел. Joy

Това беше много свежичко и Heart Eyes
После той  си прехапа езика и я отряза за питието Joy
Защо бутат Норката да ги дебне , а не я оставят да се радва на Тасев Confused

# 703
  • Мнения: 9 374
Обаче това "ти се усмихваш, слънцето грее" беше толкова приятелско, че чак и на мен ми се прииска да имам такъв приятел. Joy
Това беше много свежичко и Heart Eyes
Изкефи ме как си поспориха. Grinning
З: Това не е много за времето.
М: Напротив, за времето е!
З: Не, не е!
М: А за какво е? Joy
Марио, Марио, жената не е глупава, надушва кога се отпускаш в приказките. Grinning Обаче са ми много готини как не се отделят един от друг, направо скачени съдове. Марио остави Норчето и сега няма да остави Зорничка сама. Grinning

# 704
  • Мнения: 12 452
Яни, много са смешни. Имат нужда да са заедно, да общуват, същевременно е сложно, защото, както казваше Майчето преди, не трябва да говорят за слона в стаята Joy На мен ми изглеждат като двама души, които непрекъснато заобикалят темата и емоциите, но и двамата не спират да мислят за това. Тая вечер на Марио сякаш му се стори прекалено накрая, очевидно цял ден се мотаят насам-натам и накрая таман да си тръгне и пак се на тресе на нея Grinning
Според мен й отказа, щото реши, че са изчерпали лимита на приятелско общуване за деня Joy А и след последния бар си е малко рисковано Joy

Общи условия

Активация на акаунт