Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 58

  • 14 044
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 374
Да му отпускат вече края, че това си е мъчение тяхното. Joy Виж какво каза Зорница - не ни се получава. Ами права е, не им се получават приятелските разговори, ама те си тъпчат на тях. Наистина накрая ще стане така, че цялата болница ще вижда това, което те упорито не искат да си признаят. Grinning

# 706
  • Мнения: 3 269
Включвам се и аз с малко закъснение. Кратки, но много хубави бяха снощните сцени. Харесва ми, когато ни ги показват така - спокойни. А последната сцена на моста пак напомня на 5-ти сезон 😊.
Довечера ще е интересно май 😆. А анонса отсега си го представям - д-р Ковачев вкарва д-р Огнянова в асансьора 😱😂.

# 707
  • Мнения: 12 416
Всъщност, ако се замислите, те никога досега не са флиртували. Когато се запознаха, в началото Марио беше твърде ангажиран да я мисли за зла кучка, а след  това вече беше набъркан и Тони и ситуацията беше драматична, а не романтична Grinning
Докато сега няма абсолютно никаква причина да не са заедно, освен собствените им страхове. И въпреки тях те се привличат постоянно и флиртуват на воля. Леко, предпазливо, ама още ставаш, слънцето грее, ти се усмихваш, като хлапетии са Heart Eyes

Последна редакция: чт, 31 окт 2019, 09:14 от Mosquita

# 708
  • Мнения: 9 374
А анонса отсега си го представям - д-р Ковачев вкарва д-р Огнянова в асансьора 😱😂.
Само има да си го представяш, те дори не присъстват в него. Joy За сметка на това обаче е важно, че ги има поне в промото.
Тук можем пак да си направим една аналогия от 5ти сезон. Сцената прилича на онази след сложната операция, когато си я хвана за ръчичка и я закара някъде и после знаете. Grinning

# 709
  • Мнения: 3 269
Само има да си го представяш, те дори не присъстват в него. Joy За сметка на това обаче е важно, че ги има поне в промото.
Тук можем пак да си направим една аналогия от 5ти сезон. Сцената прилича на онази след сложната операция, когато си я хвана за ръчичка и я закара някъде и после знаете. Grinning
Хахаха, Яни - наистина напомня поне на първо гледане на онази сцена. Тогава редът на събитията беше дърпат се, дърпат се после късат синджира Laughing. Сега са на етап "тъпа идея", скъсването на синджира предстои Smile.

# 710
  • Мнения: 6 161
Изскочи ми това  с участието на Диде , но аз нЕмам нерви да гледам Гала . Ако някой хване  времето , в което тя участва , ще се прежаля...Confused
https://nova.bg/accents/view/2019/10/31/267229/%D0%BD%D0%B0-%D0% … 0%B5%D0%B2%D0%B0/

Днес май няма да се гледа - Жени , пияндето - мъка .

# 711
  • Мнения: 9 374
Мда, дали пък днес няма да го скъсат тоя синджир? Thinking Grinning Имам чувството, че повтарят направо 5ти сезон с някои нови неща, като например, че сега са само те двамата и единствено страхът им пречи.

# 712
  • София
  • Мнения: 9 560
Яни, тогава Марио не я хвана за ръка, а направо я прегърна. Сега държи дистанция Simple Smile Joy

# 713
  • Мнения: 9 374
Хаха, ее, Роси, тия детайли ми убягват вече. Grinning

# 714
  • Мнения: 6 161
Аз от сезон 5  вече нямам толкова пълни спомени , а по-скоро  ми е останало усещането за нещо  много  мило , уютно и нежно Heart Eyes
Гледа ми се филм/сериал/ с по-малко гадории и изцепки . Явно  остарявам Joy

# 715
  • Мнения: 3 269
Яни, тогава Марио не я хвана за ръка, а направо я прегърна. Сега държи дистанция Simple Smile Joy
Нали този сезон не иска “да се афишира” 😂, затова е сменил подхода.

Аз се чудя, защо трябваше Нора да ги засече вчера на моста. И какво като ги видя/чу... По принцип такива случки се слагат, заради следваща развръзка, но изобщо не мога да си представя каква би била тя 🤔.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 560
Дрийми, и на мен ми беше странно, че седна и ги подслуша.
Днес някой предположи, че Нора може да влезе в ролята на купидон и да помогне на Марио и Зорница да "прогледнат".
Аз си мисля, че тя все още изпитва угризения, че изневери на Марио и ще потърси начин да говори с него.

# 717
  • Мнения: 9 374
Гледам и си мисля как Марио ще последва примера на Врабчев да ходи и да си живее живота, ще завлече Зорница нанякъде, за да се оттърси от напрежението покрай починалия пациент иии...после не знам. Grinning Пак надушвам прилики. Wink

# 718
  • Мнения: 726
Яни, не стана точно така, ама беше мн красиво Simple Smile Зорница май се позачуди дали да не тръгне след него.

# 719
  • София
  • Мнения: 9 560
Само аз ли ще изцеърча, че сцената беше страхотна. Тоя Марио бе.

Общи условия

Активация на акаунт