Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 809
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 865
Тук в темите за бяла техника се коментират само Бош,АЕГ и в последно време Миле.За разни Беко и подобни хич и не питай.Потребителките такива уреди не ползват.

# 676
  • Мнения: 11 621
В такива теми - миялни, перални, сушилни - процентно повече са доволните от Беко, отколкото от Бош да речем... Като собственик на не-Беко, пак ми прави впечатление.
Да, доволни са, защото това им е или първия подобен уред или са ползвали по-лош.

# 677
  • Мнения: 3 488
Аз имам само опит с климатик Беко, няма такова чудо! Не топли, а когато охлажда беше ужасно шумен. Купила го бях заради един страшен мор, когато се роди детето, да не го уморя от жега.
Хвърляла съм око на уреди Беко преди, но някак като с мотика направени ми се виждаха, сега не зная как са.

# 678
  • Мнения: 40 920
В такива теми - миялни, перални, сушилни - процентно повече са доволните от Беко, отколкото от Бош да речем... Като собственик на не-Беко, пак ми прави впечатление.

Нормално Mr. Green Понеже са по-евтини повече се и купуват, следователно имат повече клиенти като цяло, от там и повече доволни клиенти. Освен това клиентите на по-евтина техника по правило имат много по-ниски критерии за качество и затова са доволни и от малко, докато купувачите на скъпа техника са взискателни. И друг път съм писала - при анкета кой колко е доволен от новата си кола собствениците на Дачия изпреварили всички - и Мерцедес, и БМВ, и Ауди... Ама това значи ли, че Дачия е най-добрата кола? Не, просто задоволството е функция на очакванията Mr. Green Също такам в друга анкета се оказало, че служителите на Макдоналдс най-много си харесват работата Twisted Evil

# 679
  • Мнения: 18 501
Сега разбрах защо съм недоволна от Бош. Собствениците на Миле, миеле, или както се произнася в бг, сигурно са още по-недоволни. Има известна логика.

# 680
  • Мнения: 1 865
В такива теми - миялни, перални, сушилни - процентно повече са доволните от Беко, отколкото от Бош да речем... Като собственик на не-Беко, пак ми прави впечатление.

Нормално Mr. Green Понеже са по-евтини повече се и купуват, следователно имат повече клиенти като цяло, от там и повече доволни клиенти. Освен това клиентите на по-евтина техника по правило имат много по-ниски критерии за качество и затова са доволни и от малко, докато купувачите на скъпа техника са взискателни. И друг път съм писала - при анкета кой колко е доволен от новата си кола собствениците на Дачия изпреварили всички - и Мерцедес, и БМВ, и Ауди... Ама това значи ли, че Дачия е най-добрата кола? Не, просто задоволството е функция на очакванията Mr. Green Също такам в друга анкета се оказало, че служителите на Макдоналдс най-много си харесват работата Twisted Evil
Не съм съгласна,обаче изобщо не ми се спори.Отново усещам „ние с Милето и вие с Бекото”

# 681
  • Мнения: 40 920
Аз нямам Миле. И не съм писала нищо против Беко, защото не ги познавам.Просто направих аналогия с други случаи на документирано задоволство от по-нисък клас техника.

# 682
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз пък съм напълно съгласа. Много правилно го е описала черната станция. И няма ние с... и вие с...
Критериите за добро наистина са различни при раличните хора и всеки се задоволява с различна степен на предлаган продукт. Колкото и да ти се иска няма как беко да отговаря на стандарта на АЕГ примерно или на сименс и т.н. и не случйно ако 2 уреда са с еднакви характеристики на хартия и са на различни марки, то те са с примерно 2-300лв. разлика. Разликата идва не само от марката, но и от проектирането на програмите, на частите /барабана примерно/, както и разлика в качеството на компонентите от които е съставена машината, което от своя страна води до по добър краен продукт - сушене при сушилните, пране при пералните, миене при миялните и т.н.

# 683
  • Мнения: 2 133
Хайде, накълвете ме и мен, ама да кажа - човек вижда толкова, колкото знае.
Да се потретя - лятото ползвах една седмица пералня Беко.
Извод: По-добре Беко от нищо, но има много нещо по-добро от Беко.

# 684
  • Мнения: 1 865
Абе кой ви казва,че Беко е по-добро от Бош,примерно,веднага скачате да се защитавате една друга.Друго исках да кажа...

# 685
  • Мнения: 11 621
Е кажи го де, щом не сме те разбрали.

# 686
  • Мнения: 18 501
Аз не казвам, че имаш миеле, а че, ако бекото гарантира по-добро съотношение цена-доволство, не е чудно, че се купува. При собствениците на скъпите и престижни марки би трябвало да има в добавка удовлетворение от притежаването на нещо екслузивно, но както се вижда не е така - изключваме хилядите собственици на миле втора ръка, което им е излязло по-евтино и от бекото, там съм забелязала, че удовлетворението чупи графиката.

# 687
  • Мнения: 40 920
ако бекото гарантира по-добро съотношение цена-доволство, не е чудно, че се купува.

Това прилича на казаното от мен. Много по-ниската цена, съчетана с по-малки изисквания, дават доста добро съотношение.

# 688
  • Мнения: 13 188
Ползвала съм Беко, АЕГ, Уърпул и Мийле. В момента ползвам едновременно първата и последната.
Най-доволна съм като резултати и лесно обслужване от сушилнята Беко.
Свързването - скъпо/свястно отдавна и за съжаление не работи.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 769
Здравейте, дали някой би споделил мнение за марка Bauknecht от личен опит?

Общи условия

Активация на акаунт