Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес" - 2

• 34 116
  • 396
  •   1
Отговори
# 390
  • София
Би трябвало да имате вече Школо. Вижте ръководството за добавяне на нов ученик, респективно - добавяне на ново училище.
Разписанието се качва от класните ръководители и зависи от тях кога ще го направят. Нашето излезе вчера вечерта.

# 391
  • София
Нашето разписание е излязло днес, всичко имаме вече. Зайчето беше стреснато, че сигурно единствено тя нищо няма да разбира в началото, но използва уикенда да учи първите 160 думи и сега казва, че даже много й харесва. Ползват Quizlet, като всеки ден един съученик качва новите думи за всички - много ми харесва тази работа, хем си помагат взаимно така, хем има много полезни функции това приложение - да чуеш как звучи новата дума, флаш карти за преговор...

# 392
Нашето разписание е излязло днес, всичко имаме вече. Зайчето беше стреснато, че сигурно единствено тя нищо няма да разбира в началото, но използва уикенда да учи първите 160 думи и сега казва, че даже много й харесва. Ползват Quizlet, като всеки ден един съученик качва новите думи за всички - много ми харесва тази работа, хем си помагат взаимно така, хем има много полезни функции това приложение - да чуеш как звучи новата дума, флаш карти за преговор...

Коя паралелка сте?
За първи път чувам това приложение🤔 звучи много добре
Някои от горните класове може ли да сподели принципа на г-жа  Миронова (БЕЛ) за водене на папки🤔 , като зайци нещо не ми е много ясно или моя младеж не ми обяснява 🙃

# 393
  • София
Дъщеря ми каза, че г-жа Миронова иска 4 неща:
- Папка с карирани листа, разделена на няколко секции - за тестове, за есета и т.н. Един вид портфолио на всичко, което правят. Така лесно ще може да ги провери, преди да постави срочната оценка.
- Тетрадка за работа в клас, с две секции, по БЕ и Лит
- Тетрадка за домашна работа, с две секции, по БЕ и Лит
- Тетрадка-речник за непознатите думи

8А клас е, нямаме никакъв предишен опит, дано е разбрала правилно.

# 394
  • София
Дъщеря ми е при друга учителка, но и тя иска папки, в които събират всичките си есета, тези и т.н., писани през годините. Така имат един сбор от готови материали за ДЗИ. Папките се проверяват и при оформяне на срочната/годишна оценка.

# 395
  • София
Момичета, търся следните учебници и помагала по испански език, моля, ако някой ги продава моля да ми пише на лично:
- Nuevo Espanol en Marcha Basico A1-A2 - учебник- издателство Колибри
- Nuevo Espanol en Marcha Basico A1-A2 - учебна тетрадка- издателство Колибри
- Nuevo Espanol en Marcha 3 - учебник- издателство Колибри
- Nuevo Espanol en Marcha 3 - учебна тетрадка- издателство Колибри
- граматика на Испански език - издателство Колибри

Благодаря предварително.

Успех на испанчетата.

# 396
  • Sofia
Не знам дали е опция, но някои от учебниците ги има в pdf онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт