Момиченце или момченце знае се вече, АПРИЛЧЕ- расте си малкото човече.

  • 34 542
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 16
страхотна нова темичка...

аз пък имам голям проблем - започна да ме мъчи запек, а не са ми разрешени сини сливи - дайте съвет какво да ям.

аз съм на диета,за да не хвана диабет. ям по малко и само определени неща..

за капак - каките ванаха вируса в гърло и сега са удома. Гледаме се, аз работя, готвя и им давам лекарства! просто купон до безкрай...
Кг се свалят, въпросът е бебетата да са добре..

Записах се на ЖК в Св. София - частната клиника. мн ми хареса докторката, която си избрах от коментарите в нета. не ме претупа и ме гледа мн  обстоно.

според нея ще си имаме две момченца...  засега темата с пола ми е безинтересна, защото знам, че до 18 седмица всичко може да се промени, но поне на тази снимка, която ми даде, се вибда ясно щръкналото нещо и топченце под него Joy
.

Сушени сини сливи яж при мене помага Innocent

# 91
  • София
  • Мнения: 1 213
Приемате ли някакви лекарства....?Innocent

Да. Нещо конкретно ли те интересува?

# 92
  • Мнения: 16
Приемате ли някакви лекарства....?Innocent

Да. Нещо конкретно ли те интересува?

Не точно. Просто ми стана любопитно да не съм единствената. Аз приемам хранителна добавка за апетит на БИОСИН

# 93
  • Мнения: 14
При мен нещата се раздвижиха като започнах всяка сутрин да ям Мюсли с голямо съдържание на Овесени ядки (те са активната съставка) с прясно мляко. Затоплям много млякото и оставям за 10-15 мин. да се накисне хубаво,  то се вижда като набъбне. 
Всяка сутрин задължително това закусвам.



страхотна нова темичка...

аз пък имам голям проблем - започна да ме мъчи запек, а не са ми разрешени сини сливи - дайте съвет какво да ям.

аз съм на диета,за да не хвана диабет. ям по малко и само определени неща..

за капак - каките ванаха вируса в гърло и сега са удома. Гледаме се, аз работя, готвя и им давам лекарства! просто купон до безкрай...
Кг се свалят, въпросът е бебетата да са добре..

Записах се на ЖК в Св. София - частната клиника. мн ми хареса докторката, която си избрах от коментарите в нета. не ме претупа и ме гледа мн  обстоно.

според нея ще си имаме две момченца...  засега темата с пола ми е безинтересна, защото знам, че до 18 седмица всичко може да се промени, но поне на тази снимка, която ми даде, се вибда ясно щръкналото нещо и топченце под него Joy

# 94
  • Мнения: 72
Добро утро,момичета! Как сте днес? Аз отново съм с главоболие и вече не знам какво да правя. Вчера бях при док за болничен,споделих му за проблема,а той ми каза,че не било свързано с бременността. Grinning Дали е от това,че повечко се залежавам сега..не знам.Надявам се скоро да отмине.

# 95
  • Мнения: 492
Според мен е възможно да е от залежаване. Времето е хубаво, ако можеш се възползвай. Аз разхождам кучето по 3 пъти само и само да не стоя в нас


Добро утро,момичета! Как сте днес? Аз отново съм с главоболие и вече не знам какво да правя. Вчера бях при док за болничен,споделих му за проблема,а той ми каза,че не било свързано с бременността. Grinning Дали е от това,че повечко се залежавам сега..не знам.Надявам се скоро да отмине.

# 96
  • Мнения: 126
Здравейте момичета,
След вчерашния преглед за Фетална морфология, доктора каза, че всичко е ОК с бебето и даде предположение за момиче. Страшно много се радвам! Simple Smile
Имах контракции при предишния преглед, преди 2 седмици, но вчера като ме преглежда, каза, че вече няма и помен от тях и спираме терапията.
Чакам сега и резултатите от БХС.
Хубав и слънчев ден!

# 97
  • Мнения: 832
Здравейте момичета,
След вчерашния преглед за Фетална морфология, доктора каза, че всичко е ОК с бебето и даде предположение за момиче. Страшно много се радвам! Simple Smile
Имах контракции при предишния преглед, преди 2 седмици, но вчера като ме преглежда, каза, че вече няма и помен от тях и спираме терапията.
Чакам сега и резултатите от БХС.
Хубав и слънчев ден!
goodly_nan, честитоо... мн раостна новина, макар че едва ли щяхте да страдате ако беше момченце. всички деца са радост, но и аз като теб исках много да имма момиченце и бях мн щастлива като ми казаха госпожица.

# 98
  • Мнения: 126
Здравейте момичета,
След вчерашния преглед за Фетална морфология, доктора каза, че всичко е ОК с бебето и даде предположение за момиче. Страшно много се радвам! Simple Smile
Имах контракции при предишния преглед, преди 2 седмици, но вчера като ме преглежда, каза, че вече няма и помен от тях и спираме терапията.
Чакам сега и резултатите от БХС.
Хубав и слънчев ден!
goodly_nan, честитоо... мн раостна новина, макар че едва ли щяхте да страдате ако беше момченце. всички деца са радост, но и аз като теб исках много да имма момиченце и бях мн щастлива като ми казаха госпожица.

Аз се радвам толкова много, че е момиче, защото имам вече момче. Simple Smile
Но и да беше пак момче, със сигурност щях да си го обичам пак толкова. По-голямо щастие от децата няма! Важното е да са здрави, пък каквото е такова. Simple Smile

# 99
  • Мнения: 36
Здравейте , момичета 😊 Как сте днес? Аз съм леко притеснена и искам съвет от вас.. другата седмица ми предстои пътуване с кола, което ще продължи горе долу 14-15 часа. Разбира се ще спираме често за почивки.. Чувствам се доста добре , нямам проблем с храненето , нямам и други оплаквания. Според вас трябва ли да се откажа от пътуването? Имате ли подобен опит?

# 100
  • Мнения: 832
Здравейте , момичета 😊 Как сте днес? Аз съм леко притеснена и искам съвет от вас.. другата седмица ми предстои пътуване с кола, което ще продължи горе долу 14-15 часа. Разбира се ще спираме често за почивки.. Чувствам се доста добре , нямам проблем с храненето , нямам и други оплаквания. Според вас трябва ли да се откажа от пътуването? Имате ли подобен опит?

Пътувай си,  спирайте за почивки и ако ти стане лошо. Но щом нямаш оплаквания,  не виждам защо да не отидеш...

# 101
  • Мнения: 128
Здравейте! В 15 г.с. съм и вчера и днес ме боли ниско долу, все едно ще ми идва цикъла, не силно, но до сега не ме е боляло нищо. Имам час чак за 25ти и се чудя дали да си пия нош-па и да изчакам до тогава или да отида по-рано. Ще вметна, че вчера се попренатоварих физически, ходих доста. Боли ми отвреме навреме, не постоянно. Има ли друга мама с такива усещания? Благодаря!

# 102
  • Мнения: 21
Здравейте! В 15 г.с. съм и вчера и днес ме боли ниско долу, все едно ще ми идва цикъла, не силно, но до сега не ме е боляло нищо. Имам час чак за 25ти и се чудя дали да си пия нош-па и да изчакам до тогава или да отида по-рано. Ще вметна, че вчера се попренатоварих физически, ходих доста. Боли ми отвреме навреме, не постоянно. Има ли друга мама с такива усещания? Благодаря!

Здравей,
Мен също започна да ме боли така преди 2-3 седмици, казаха, че са контракции и да пия Но шпа, а по-нататък може би и Магнезий. При мен се получават такива болки обикновено четвъртък - петък / когато съм изморена вече от работа/ или като се возя в колата. Аз мисля, че не е лошо да пиеш Но шпа. Но не се пренатоварвай, гледай да почиваш повече. При мен намалява или изчезва болката, когато си легна. Мисля, че ако не те заболи повече или ако не зачестят болките, можеш да изчакаш до 25. /но все пак не съм лекар Simple Smile /
Успех!

# 103
  • Мнения: 266
Здравейте мами, включвам се и аз в 12г.с. Kissing Face следя едновременно и вас и майските, защото терминът ми е на 01.05  (25г. - първа бременност) Flowers Bouquet

# 104
  • Мнения: 87
Аз също от време на време имам нещо като менструални болки. Имам ги от самото начало и до скоро пих Но-шпа, но болките не са спрели.

Общи условия

Активация на акаунт