Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 364
  • 981
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 248
Нали имал някъв краткосрочен план решение на проблема 😁.Не мисля че ще излезне сам,но не съм гледала промото.
Защо така орязаха представянията и въпросите за имунитет?

# 76
  • Мнения: 3 865
Имаше един чаршаф на стената на една от фермите,че Бедността е въпрос на нагласа.Силвето и Краса нито за миг не създадоха у мен впечатление,че страдат от това се "бедни",да мрънкат или да дават някакви заявки ,че четат книги за забогатяване и прочие.това го правиха Венци и Велислава.Всичко е в главите ни.

Краса явно има достатъчно богат мъж, който я издържа - не и се налага да мисли за пари. Във фермата е да си разнообрази сивото ежедневие пък ако и пари вземе няма да са и излишни. Силвия не знам що, но все повече ме кефи. И тя е там по-скоро да се забавлява - не ми изглежда вманячена в пари и според мен не са и приоритет - затова е и бедна. Ако реши да забогатее ще намери начин.

Станислав ми е толкова жалък.... как не го беше срам да ходи да се моли за работа при феодала.
Митко 2 ми е много забавен - забелязал е как Сами се движи бързо и симулира заетост. И аз ги забелязвам тук тия симулации и много ме дразнят, щото са само и единствено с цел заблуда на противника с цел да правят добро впечатление. И като си закърмен  с това и всички около теб са симуланти и без да се усещаш и ти така се държиш. Много ме дразни тоя Сами с напъните си да се хареса на всички и хъса да спечели тази ферма. Аз пък искам Маргарита да спечели. Може и Силвия. И за Митко 2 няма да ме е яд, но на него пари не му трябват.
Аз съм типаж Митко 2 - искам сама да си решавам кога колко ще работя и кога и колко ще почивам. Имам грижа да свърша работата и ще я свърша, ама сама да си решавам кога, кво и как. Така най-добре ми с еполучват нещата и съм най-продуктивна.
И познах че се пробва с Красимира, а тя се държи като ощипана. Надута пуйка ми е некакво.... и без смислени житейски цели....

# 77
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Skrekkelig, много ценя твоите коментари. Все едно гледаме различни предавания Satisfied

Само питам :  Как трябва да реагира обвързана жена с дете при внимание от противоположния пол и в обща компания  ?

# 78
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Маргарита каза, че при поставянето на паркета в кухнята Сами ще ползва Митко 2 за нивелир както си е полегнал. 🤣🤣🤣

Предишния път Ивайло на теста по история е слагал усмихнати човечета вместо отговори, възможно е и Митко ИТ сега да е направил нещо подобно за да подхлъзне Ивайло и той да го сложи за ратай. Може да си е имал план как да се отърве от Ивайло по-бързо.

99% съм сигурна, че Митко ИТ ще предизвика Ивайло на дуел, продукцията ще разреши, а Ивайло няма да има избор и ще не ще хайде на дуел. 😃😅😭

# 79
  • Мнения: 11 555
Нямам представа как ще се развият нещата, но усещам намесата на продуцентски пръст в цялата тази работа.

# 80
  • Мнения: 2 560
Ооо, ще бъде яко, ако наистина Митака предизвика Ивайло и продукцията разреши 🖒. За такъв вариант не се бях сетила изобщо. Тогава няма мърдане и Ивко или ще трябва да ходи на дуел,  или ще трябва да подвие  опашка.

# 81
  • Мнения: 3 865
Skrekkelig, много ценя твоите коментари. Все едно гледаме различни предавания Satisfied

Само питам :  Как трябва да реагира обвързана жена с дете при внимание от противоположния пол и в обща компания  ?

Ами... не баш така... Тя се прави че бяга, което моментално предизвиква гонене. Може да се държи по-приятелски, да го обърне на майтап... има варианти... Кучица е и тя...

# 82
  • Мнения: 3 089
Нямам представа как ще се развият нещата, но усещам намесата на продуцентски пръст в цялата тази работа.
Да, доста ме дразни вече.
СаШи да предложи Весето , а не Силвия беше супер явен пръст на продукцията, и това промени хода на играта . До кога ще го дондуркат Ивайло...

# 83
  • София
  • Мнения: 11 645
И аз смятам, че продукцията е виновна за избора на Веселка.
Дано в събота се бият двамата и да приключва, че ми е много досадна тази драма.

Хареса ми Краси как излъга, пораздвижи ги малко.

Понеже знаем кой ще е дуелист вече, бих дала предложение за анкета. Тъй като предаването е към средата може би е време за анкета тип кои трима са ви фаворити за финалисти и към края на сезона може пак и да сравним променили ли са се нагласите.

П. П. Извинявам се, не видях, че вече има нова анкета.

# 84
  • INFJ
  • Мнения: 9 418
Скрек, чудя се къде ги виждаш всичките тези неща, наистина все едно гледаме различни предавания. С абсолютно нищо не съм съгласна.

# 85
  • Мнения: 14 833
Аз започвам да си мисля че Митака нарочно изгуби историческата битка за имунитет за да се види още по добре колко струва Ивайло и думите му.

# 86
  • ново
  • Мнения: 5 996
Джолева, същото писах и аз снощи. Митко няма да излезе доброволно, защото за разлика от псевдопатриота не е страхливец.

# 87
  • Мнения: 8 890
Митко нито веднъж,поне аз не съм видяла, не се заканваше,че ще избира най-силния противник на дуел.Сега,който и да избере,ще е окей.Според мен ще е Венци,за да си гарантира,доколкото е възможно оставане във фермата.Не вярвам да избере някой от неговия отбор,защото така или иначе ги видя кой колко може и има едно на ум.
     Ако съм на мястото на Красимира,изобщо не бихму дала на Митко да ме докосва и да се заиграва по този начин.Отвън я гледа мъж,дете,родители.Диектно ще го сложа на място,какъв майтап,какви 5 лева.
    Красьо що така реши да ги хлъзне?Нещо му стана скучно май.Ама как си каза на Поли, "...на тия квото и да им кажеш,все ще ти повярват..".Бетка откачи,мъжете правилно я питаха защо така изтрещя?Емоционално незряла ми се струва тя.Като че ли усеща,че в големия отбор вече няма да е  толкова център на внимание и това не й харесва.
    Идея нямам какво има предвид Митко ИТ за бърз реванш,нищо не ми идва на ум.

# 88
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Знае ли се за Алманаха къде ще се продава? Ясно е, че от 1-ви, но в кои книжарници? От чужбина ще може ли да се поръча? Също каква ще му е цената?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 10 631
Гледах промото за довечера, май ще се окажете прави, че Митко ще поиска дуел с Ивайло.

Общи условия

Активация на акаунт