Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 250
  • 981
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 951
А и той така или иначе щеше да излезе срещу Сами ако Иво беше отказал.

# 256
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 171
Имате нова анкета. Моля заповядайте.
и имаме право да избираме максимум 2 опции ???  hahaha

# 257
  • Мнения: 14 830
Иво докато гледаше битката за имунитет от дуел и представянето на Стани, как ли е виждал себе си срещу военния. Щото нали уж него щеше да предизвика... ама до Сашето стигнА

# 258
  • London
  • Мнения: 6 732
Скрит текст:
И двамата не ги харесвам,във всеки има неща, които много ме дразнят. И с това изказване на Митко, че нямало да избере някой от сиромасите, защото те имали нужда от 100 000 лв,. а той тогава защо е влязъл във формата.
изглежда не сте следели предаванията.Митко в прав текст в предишен епизод спомена,че не е влезнал за парите,а да могат повече хора да се запознаят с бизнеса му и да ги привлече за обучение и прочие...
Егати довода... зор има да си дава хляба, що ли? Не го разбирам този довод, а и не чух и видях точно как с присъствието си там показва, че в БГ можело сам или какво точно прави. Както и да е...

# 259
  • Мнения: 2 655
Добре, че един от двамата ще се разкара в събота! Писна ми вече един месец да им гледам сеира...

# 260
  • Мнения: 14 830
Нещо оплесках в анкетата, ама това е

# 261
  • Мнения: 11 540
Нещо оплесках в анкетата, ама това е
Споко Джоли, всичко е точно. Hug

# 262
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Пак ме хвана Стокхолмския, не мога да отговоря кой искам да победи. Ще си мисля до събота.

# 263
  • Мнения: 14 830
Пак ме хвана Стокхолмския, не мога да отговоря кой искам да победи. Ще си мисля до събота.
Ми е заради такива може да избирате два отговора в анкетата

# 264
  • Мнения: 3 072
Блазе Ви , че гледате в реално време ( на запис, де 🙂).
Аз ще  чакам Мари Мар да ни зарадва когато може .
Благодаря ти от сърце Мари Мар 🌺

# 265
  • Мнения: 1 056
Скрит текст:
И двамата не ги харесвам,във всеки има неща, които много ме дразнят. И с това изказване на Митко, че нямало да избере някой от сиромасите, защото те имали нужда от 100 000 лв,. а той тогава защо е влязъл във формата.
изглежда не сте следели предаванията.Митко в прав текст в предишен епизод спомена,че не е влезнал за парите,а да могат повече хора да се запознаят с бизнеса му и да ги привлече за обучение и прочие...
Aми аз досега не видях Митко ИТ да рекламира или разяснява бизнеса си. Ако иска да използва предаването, за да си търси ученици или клиенти, друга работа. Във всеки случай фермата като предаване е доста далече от програмирането.

# 266
  • Мнения: 61
Скрит текст:
И двамата не ги харесвам,във всеки има неща, които много ме дразнят. И с това изказване на Митко, че нямало да избере някой от сиромасите, защото те имали нужда от 100 000 лв,. а той тогава защо е влязъл във формата.
изглежда не сте следели предаванията.Митко в прав текст в предишен епизод спомена,че не е влезнал за парите,а да могат повече хора да се запознаят с бизнеса му и да ги привлече за обучение и прочие...
Не мога да се съглася, всеки там е влязъл за победа. Щом не е влязъл за парите, защото тогава поне един път не каза, че ще ги дари някъде, ако той спечели. Много е прикрит Митко. Трябваше да влезе във фермата за да се реши да предложи брак на приятелката си понеже във формата се бил усетил, че тя има нужда от това. Моля, сериозно ли. Такива божи кравички ми идват в повече. И пак казвам и двамата не ги харесвам.

# 267
  • Мнения: 5 103
Блазе Ви , че гледате в реално време ( на запис, де 🙂).
Аз ще  чакам Мари Мар да ни зарадва когато може .
Благодаря ти от сърце Мари Мар 🌺
И аз, и аз!

# 268
  • ново
  • Мнения: 5 957
Ми тя фермата като предаване е доста далеч мисля и от платената любов, но ни я навряха под носа.
Надявам се следващата седмица да разкарат и Паулина, че вече ми се гади от нея и Красимир, рядко неприятни персони.

# 269
  • Мнения: 4 744
Пак ме хвана Стокхолмския, не мога да отговоря кой искам да победи. Ще си мисля до събота.
И мене и гласувах за двамата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт