Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 186
  • 981
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи на дуела в събота.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 345
  • Варна
  • Мнения: 10 437
Краси го отряза, което е нормално, но Митко е нахален и няма да спре.

# 346
  • Мнения: 3 865
Не мисля, че трябва да се подценява Ивайло на дуел. Егото му, амбицията, психиката дори /желанието да се докаже/, заедно с адреналина мисля, че го прави доста опасен. Станислав е по лабилен психически и в даден момент може да рухне - това се видя на дуела, в който участва. Димитър от своя страна, разчита на стратегия и обмисляне, а не толкова на бързина и сила. Абе, интересен дуел се очертава няма да е скучно.

почти съм готова да се басирам, че продукцията ще подпомогне Митко да бие като ги пратят на игри, в които Митко има превес.

# 347
  • London
  • Мнения: 6 732
Краси го отряза, което е нормално, но Митко е нахален и няма да спре.

Не съм много сигурна, че го реже качествено. Дано бъркам, защото би било много грозно. Отделно това леке Митко много добре знае, че има мъж навън и семейство с дете. Нали уж беше радетел за здраво семейство, деца с бащи около тях и какво прави сега? Плюе на всичко казано до момента. Ако има нещо между тези определено не заслужават и да помиришат финал, за пари да не говорим.

# 348
  • Варна
  • Мнения: 10 437
Съгласна съм за всичко, само за едно не съм, Краси не вярвам да се изложи и то точно с този келеш.

# 349
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Скрит текст:
Всеки може да каже, че бизнесът му е оценен за милиони. А кой го е оценил е друг въпрос? Това е тактика за привличане на клиенти и партньори. Както казах разгледах бизнеса му и не виждам нищо за милиони там.
А Сами ми е интересно как печели толкова пари от лайф коучинг. Бедните, които имат нужда от съветите му нямат пари. А богатите нямат нужда от съветите му. В чужбина иди дойди ама в БГ кой ще дава пари да му дадат акъл. И той малко като Митко ИТ преувеличава успеха си и повече разчита да привлече клиенти с човешките си качества - външен вид, мускули, трудолюбие, приятен характер... Нутриционист? Само като се поровиш в нета известно време ще осъзнаеш, че има хиляди теории за здравословно хранене, от които сам можеш да си избереш кое ти пасва. От къв зор някакъв си Сами ще знае истината за кое е най-добро и най-правилно при положение, че учените не са единодушни? Сами може да научи хората единствено какво той самият смята за най-добро и най-правилно и то от собствения си опит и предпочитания, които изобщо не е нужно да са валидни за всички. Защото Сами ако успява, в това което прави, то не е само защото е запознат перфектно с теорията, а защото и природата го е облагодетеслтвала с качества и възможности - физически, психически, генетичен и здравен статус.... Да не говорим, че има и съдба и предначертан път, въпреки че хората не искат да вярват в тия неща. Трябва интелект и наблюдателност за да осъзнаеш, че не можеш да поучаваш хората, защото всеки си има свой си път. И дори да си реалист и проницателен и да прозреш кой за какво го бива, пак няма гаранция, че ще има успех в начинанията си, защото има и други фактори, които може би още по-силно вляят на успеха. По този пункт каква е разликата между Сами и Ивайло - и двамата настояват тяхното мнение да е най-меродавно и те да са най-прави и това им дава право да променят хората по техен си вкус.

Сериозно не разбираш някои неща. И това не е обида, само наблюдение. Но пък смело и многословно го доказваш.
И това е последния спам който правя в темата.

На дуела ще стискам палци Митко да се представи добре на алманаха.
Иначе, нека победи по-подготвения.

# 350
  • Мнения: 3 865

както казах Краси бяга с цел да я гонят. "Аз не те харесвам" и се хили. Ако е сигурна, че не го иска, има начини да му го каже, така че дори нахалник като него да разбере и да се откаже. Чудя се тия жени с мъже и  деца как не ги е срам публично да се задяват с други. За мен това е унизително. Митко е сам и дори се очаква от него да си търси жена и на мъж отива да е настъпателен. Ама тази чистосърдечно си се излага

# 351
  • London
  • Мнения: 6 732
Съгласна съм за всичко, само за едно не съм, Краси не вярвам да се изложи и то точно с този келеш.

Дано, защото за да пише продукцията Заражда се нова любов явно има нещо. Смисъл, ако го е отрязала набързо няма да се акцентира на това, аз подозирам, че напред в епизодите ще станем свидетели на грозни катарзиси. В интервю Андрей каза, че Митко татиното ще стане причина някой да напише писмо....дето излива душата си и тн. Кой ще е това, ако не Красимира? Пак казвам, дано да бъркам, защото тя и Станислав са ми фаворити.

# 352
  • Мнения: 3 453
Оф, стига с тия измислени любови! Митака се занася. Не забравяйте, че вътре няма телевизия и нет.
Дайте по-добре да обсъдим пуйката. Отърва перушината май! 😁

# 353
  • София
  • Мнения: 19 976
почти съм готова да се басирам, че продукцията ще подпомогне Митко да бие като ги пратят на игри, в които Митко има превес.
И как ти хрумна това, при положение, че точно Ивайло е дружка на Иван и Андрей, т.е. на продукцията? Много е странно как виждаш и тълкуваш всичко точно наобратно.  Rolling Eyes

Не вярвам Красимира да поддаде на тъпите лигавщини на Митко 2, изглежда ми трезвомислеща и здраво стъпила на земята млада дама. Хареса ми мнението й за Венци, много правилно го е преценила, че не става за нищо. А той пък... много ми беше смешно как се жалваше, че се е изложил. Ма спокойно бе, не е станало нищо кой знае какво, ти се излагаш от ден едно.  Mr. Green

# 354
  • Мнения: 14 817
Оф, стига с тия измислени любови! Митака се занася. Не забравяйте, че вътре няма телевизия и нет.
Дайте по-добре да обсъдим пуйката. Отърва перушината май! 😁
Иии верно бе пуйката. Язък му за гласуването на Иво, язък му че умря от кеф докато предлагаше на ратаите да я колят и после със задоволство заяви че той ще я коли. Ама го отложи за утре и бааам греда. Предизвика ха го на дуел. И сега ако друг не се наеме да и види сметката, то пуйката оцеля

# 355
  • Мнения: 3 865
Скрит текст:
Всеки може да каже, че бизнесът му е оценен за милиони. А кой го е оценил е друг въпрос? Това е тактика за привличане на клиенти и партньори. Както казах разгледах бизнеса му и не виждам нищо за милиони там.
А Сами ми е интересно как печели толкова пари от лайф коучинг. Бедните, които имат нужда от съветите му нямат пари. А богатите нямат нужда от съветите му. В чужбина иди дойди ама в БГ кой ще дава пари да му дадат акъл. И той малко като Митко ИТ преувеличава успеха си и повече разчита да привлече клиенти с човешките си качества - външен вид, мускули, трудолюбие, приятен характер... Нутриционист? Само като се поровиш в нета известно време ще осъзнаеш, че има хиляди теории за здравословно хранене, от които сам можеш да си избереш кое ти пасва. От къв зор някакъв си Сами ще знае истината за кое е най-добро и най-правилно при положение, че учените не са единодушни? Сами може да научи хората единствено какво той самият смята за най-добро и най-правилно и то от собствения си опит и предпочитания, които изобщо не е нужно да са валидни за всички. Защото Сами ако успява, в това което прави, то не е само защото е запознат перфектно с теорията, а защото и природата го е облагодетеслтвала с качества и възможности - физически, психически, генетичен и здравен статус.... Да не говорим, че има и съдба и предначертан път, въпреки че хората не искат да вярват в тия неща. Трябва интелект и наблюдателност за да осъзнаеш, че не можеш да поучаваш хората, защото всеки си има свой си път. И дори да си реалист и проницателен и да прозреш кой за какво го бива, пак няма гаранция, че ще има успех в начинанията си, защото има и други фактори, които може би още по-силно вляят на успеха. По този пункт каква е разликата между Сами и Ивайло - и двамата настояват тяхното мнение да е най-меродавно и те да са най-прави и това им дава право да променят хората по техен си вкус.
Сериозно не разбираш някои неща. И това не е обида, само наблюдение. Но пък смело и многословно го доказваш.
И това е последния спам който правя в темата.

За сега единственото, което не разбирам е, какво имаш предвид и то защото самата ти не казваш какво имаш предвид. Няма как да ме обидиш без да се аргументираш защо смяташ това което смяташ (че съм глупава).

La Catrala, Митко от де да знае колко и е стабилно семейството на Краисмира? А явно и тя му е дала причина да смята, че може да и го развали.

 
почти съм готова да се басирам, че продукцията ще подпомогне Митко да бие като ги пратят на игри, в които Митко има превес.
И как ти хрумна това, при положение, че точно Ивайло е дружка на Иван и Андрей, т.е. на продукцията? Много е странно как виждаш и тълкуваш всичко точно наобратно.  Rolling Eyes
Не вярвам Красимира да поддаде на тъпите лигавщини на Митко 2, изглежда ми трезвомислеща и здраво стъпила на земята млада дама. Хареса ми мнението й за Венци, много правилно го е преценила, че не става за нищо. А той пък... много ми беше смешно как се жалваше, че се е изложил. Ма спокойно бе, не е станало нищо кой знае какво, ти се излагаш от ден едно.  Mr. Green

а на теб от де ти хрумна, че Ивайло им е дружка? А дали е наобратно утре ще се види.
Красимира може и да не поддаде, но стига че му дава аванси - иначе нямаше да си позволи така явно да я задява.
Освен това не се иска много акъл да видиш, че Венци е мрънкащ лузър - това цяла България го видя, та камо ли участниците вътре

# 356
  • Мнения: 6 466
Венци иска да виждат в него левент, а те очаквали да е за тях като бащина фигура Smiley
Станислав добре го успокои - за 50 годишен мъж, достойно се представял. Smile Ще вземе да колабира не от игрите, а от думите на съфермерите си.

# 357
  • София
  • Мнения: 11 436
Иван и Андрей неведнтж казаха, че се познават от години с Иво покрай патриотичните им проекти. Те наистина му се възхищават и ако побутват някого, то биха него. Но аз си мисля, че няма да има побутване, все пак и Иво реди битките, така че който се справи по-добре, остава, другият се прибира.

А Венци наистина се представя добре като за 50-годишен, тази година има 3 момчета здрави и много можещи и няма как да е наравно с тях. Но въобще не може да приеме годините си.

# 358
  • Мнения: 14 817
Преди понеже Сашето беше най зле явно Венци си е мислил че само мъъъничко зле. Сега ли чак осъзна че в гола вода.

# 359
  • На морето!
  • Мнения: 5 728
Знаем ли колко седмици вървят назад записите?
Скрит текст:
Вчера видях Ивайло в Технически университет, на кариерен форум.

Общи условия

Активация на акаунт