Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 312
  • 981
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 5 960
Според мен няма спечелена битка, която да е безмислена. Станислав просто се затвърди като топ претендент за спечелване на формата. Всеки мъж би го избрал за втори дуелист само в краен случай.

# 331
  • Мнения: 1 723
Скоро не ми се е искало да си счупя телевизора.
Иван като го харесва толкова Ивайло, да си го вземе вкъщи.

Много сте зли:)))Малко ли му е на Иван стрина Ирина в къщи, ами и Ивайло.Ирина срещу Ивайло.Ето това ще е реалити от класа:)))

# 332
  • Мнения: 3 865
Скрит текст:
На анкетата няма опция - "Все ми е тая", защото наистина ми е все тая кой ще бие.

Продължавам да подкрепям Сами, напоследък ми хареса и Красимира, а днес и Дана.

Само за протокола да попитам:
Митко ИТ, като е толкова богат, какво прави във Фермата? Искал да покаже, че и по честен път можело да се забогатее в България!
Това се показва много лесно за 15 минути при Гала или Кадиев - не е необходимо да кисне 3 месеца във Фермата. Далече от бизнеса си и близките си хора, особено от жената в живота му, която точно преди предаването загубила тяхното бебе. Ужас! И вместо да е до нея, да я подкрепя и успокоява, той кисне и се дърли във Фермата! За какъв такъв???

Не подкрепям никого от двамата, все ми е тая кой от тях ще се върне.
Особено след като гледах Митко ИТ каква надувка беше със Станислав.
Да, Станислав се унижи да отиде да говори с него, защото Сами няма с какво да му помогне.
Да, Станислав няма нужните умения за работа във фирмата на Митко ИТ, но не беше нужно ИТ-то по тоя надменен начин да говори с него. Учила съм на английски това, което той му надрънка, на английски.
Станислав на български не ги разбира тези неща, той му се надува и му ги пуска като БетитУ на английски. Толкова не можа да му го каже като един нормален мъж на друг мъж, харабийската и мъжката.

Ивайло няма какво да го коментирам. Понякога е прав, но го изразява по един дразнещ и грозен начин и обезсмисля правотата си. Агресивен.

Ивайло иска да се налага и това го прави нетърпим. Дана каза, че искал да оправи света. Не - той не иска да го оправи, а да го направи според собствените си разбирания и предпочитания. А това не е добре - той нетолерантен към всичко, различно от неговото. По това си приличат с Венци. Само не мога да разбера защо толкова се претрепва да прави какви ли не неща - дали е защото така му идва отвътре или за да направи добро впечатление на зрителя и фермерите. Може би е по-скоро първото, ама знае ли човек...
Митко и мен ме обърква що чини във Фермата, но със сигурност има добре обмислена причина и стратегия, за да е там. 3 месеца да си зареже бизнеса, за да му направи реклама !!! Явно е много уверен, че само да се появи по ТВто и всички ще го захаресват, защото не забелязвам да говори и рекламира бизнеса си - по-скоро рекламира себе си като човек.
Искам той да победи, защото ми е жал да се орезили - толкова добро впечатление направи и сега ще падне много от високо. Докато Ивайло по-леко ще преживее загубата. Иначе като играч Ивайло ми е по-интересен и по-скоро него бих гладала отколкото Митко да си дрънка на китара и да прави добро впечатление. Освен това ми харесва откритостта на Ивайло - Митко наистина ми е прикрит.
Сами също много си е повярвал - дразнят ме хора, които учат другите как да си живеят живота както и ламтящи за пари. Но пък самочувствието му е с покритие - не може да се отрече, че има много качества и въпреки че не е забавен като събеседник стига че ти радва окото.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Skrekkelig , ама Сами с това си вади хляба, life coach.

# 334
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Митко дори и да падне на дуела, пак се е представил достойно. Не той дрънкаше неща, които не изпълнява. 

А Ивайло само може да мечтае да е уасаби. 😉 Сега, ако падне, рязко ще го заболи рамото или нещо друго, което да е причината.

# 335
  • Мнения: 14 830
Аз пък продължавам да се чудя Ивайло как ли си е мислил че ще се изправи на дуел със Стани. Нали много искаше военния.

# 336
  • Мнения: 6 493
Димитър не е във формата да популяризира бизнеса си, а да Рекламира предстоящ Бизнес инкубатор, за който парите вече са осигурени от съдружник. За мен това означава - пресяване на хора с идеи (най-важното в последните години) и евентуално подкрепа(финансиране), обвързани с договори естествено. Нещата не са безкористни, но всеки си има глава и може да преценява.

Относно работата на Митко - едва ли изисква неговото нон-стоп присъствие. Това което ми е интересно е, анонсирането на бизнеса му, който се оценява на милиони, но това е предполагаема стойност, а не реална, примерно борсова цена. Лаишки разсъждения.

 Естествено мотиви за участието си всеки има.

Сами си казва, че иска да спечели Фермата, а моето усещане е, че едни 100 000 са му много добър стимул.

# 337
  • Мнения: 260
Не мисля, че трябва да се подценява Ивайло на дуел. Егото му, амбицията, психиката дори /желанието да се докаже/, заедно с адреналина мисля, че го прави доста опасен. Станислав е по лабилен психически и в даден момент може да рухне - това се видя на дуела, в който участва. Димитър от своя страна, разчита на стратегия и обмисляне, а не толкова на бързина и сила. Абе, интересен дуел се очертава няма да е скучно.

# 338
  • ново
  • Мнения: 5 964
Джолева, той само си е мислил, ама е размислил 😀
Аз като върл фен на българските пословици и поговорки, и много често ги употребявам ще кажа "Голям залък лапни, голяма дума не казвай!"
Не отричам качествата на Ивайло, знае, умее, но както и преди казах езикът му изпреварва мисълта.

# 339
  • Мнения: 523
Ивайло много се изложи, защото всичко което каза не го изпълни и сам попадна в схемите си. Играта го надви. Първо много говореше, че иска да се изправи срещу войника, след това загуби ратайската битка и реши да се прави на мъж, нави Митко Калайджиев да го изпрати на дуел, за да изкупи вината си и пак се изложи като избра Сашо за противник. Искаше да си разчиства сметките с Митко на арената, а го изпраща на дуел докато той е фермер с ясната идея, че Митака може да си отиде. Още в началото на играта Ивайло не прецени добре противника си, подцени го, помисли си че е лесна хапка, но Митко го надигра. Мисля че Ивайло ще отпадне на дуела.

# 340
  • Мнения: 14 830
Не мисля, че трябва да се подценява Ивайло на дуел. Егото му, амбицията, психиката дори /желанието да се докаже/, заедно с адреналина мисля, че го прави доста опасен. Станислав е по лабилен психически и в даден момент може да рухне - това се видя на дуела, в който участва. Димитър от своя страна, разчита на стратегия и обмисляне, а не толкова на бързина и сила. Абе, интересен дуел се очертава няма да е скучно.
А може всичко изброени от теб и да го сгромоляса. Не казвам че е слаб противник, но това пренавиване, озлобяването към Митко, прекалената амбиция да го смаже може и да ми изиграе лоша шега

# 341
  • ново
  • Мнения: 5 964
Скрит текст:

Това предаване дали е старо?

# 342
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Скрит текст:

Това предаване дали е старо?

Скрит текст:
Може да е на запис. (Дано да не е) Нямам намерение да го гледам, но вътре може да казва нещо, което да подскаже

# 343
  • Мнения: 3 865
Всеки може да каже, че бизнесът му е оценен за милиони. А кой го е оценил е друг въпрос? Това е тактика за привличане на клиенти и партньори. Както казах разгледах бизнеса му и не виждам нищо за милиони там.
А Сами ми е интересно как печели толкова пари от лайф коучинг. Бедните, които имат нужда от съветите му нямат пари. А богатите нямат нужда от съветите му. В чужбина иди дойди ама в БГ кой ще дава пари да му дадат акъл. И той малко като Митко ИТ преувеличава успеха си и повече разчита да привлече клиенти с човешките си качества - външен вид, мускули, трудолюбие, приятен характер... Нутриционист? Само като се поровиш в нета известно време ще осъзнаеш, че има хиляди теории за здравословно хранене, от които сам можеш да си избереш кое ти пасва. От къв зор някакъв си Сами ще знае истината за кое е най-добро и най-правилно при положение, че учените не са единодушни? Сами може да научи хората единствено какво той самият смята за най-добро и най-правилно и то от собствения си опит и предпочитания, които изобщо не е нужно да са валидни за всички. Защото Сами ако успява, в това което прави, то не е само защото е запознат перфектно с теорията, а защото и природата го е облагодетеслтвала с качества и възможности - физически, психически, генетичен и здравен статус.... Да не говорим, че има и съдба и предначертан път, въпреки че хората не искат да вярват в тия неща. Трябва интелект и наблюдателност за да осъзнаеш, че не можеш да поучаваш хората, защото всеки си има свой си път. И дори да си реалист и проницателен и да прозреш кой за какво го бива, пак няма гаранция, че ще има успех в начинанията си, защото има и други фактори, които може би още по-силно вляят на успеха. По този пункт каква е разликата между Сами и Ивайло - и двамата настояват тяхното мнение да е най-меродавно и те да са най-прави и това им дава право да променят хората по техен си вкус.

# 344
  • London
  • Мнения: 6 732
Дайде да обсъдим малко повече другите участници. Аман вече от тоя Митко и Иво... ако може след дуела и двамата да хванат пътя ще съм най-доволна.

Това не знам как да го коментирам....
https://fermata.btv.bg/video/videos/tazi-vecher-vav-fermata-zara … -nova-ljubov.html

Общи условия

Активация на акаунт