Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 229
  • 981
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 865
Казах, че ЗА МЕН не е професия нито психолог нито лайф коуч,а призвание като лекар, което значи, че помагаш не за пари, а заради самата помощ. Освен това никъде не казах че е чудо невиждано, а че не  разбирам как носи пари, въпреки че очевидно го прави - добре че има богати и глупави балами, които не знаят кво да правят с парите си. Но все пак не вярвам, да са толкова много.
И да - определено нямам възможност да следя всички клюки свързани със фермата и сигурно пропускам по нещо. Но едва ли някой от списващите е в течение с всичко циркулиращо в нета.

# 391
  • Мнения: 40
Чета ви и се чудя защо трябва да сме толкова крайни в изказванията си и да критикуваме само. Аз не виждам толкова отрицателни образи този сезон. Доста цветни персонажи. Всеки има и положителни и отрицателни черти. А и голями мориалисти се извъдихме, едно докосване е вече изневяра, една усмивка е повод за развод. И защото е пред камера, е вече неморално. А иначе може ли? Подбора на участници е много добър. Когато се огледам и виждам същите хора и ситуации.

# 392
  • София
  • Мнения: 20 045
И реши сега да се възползва че в фермер за да покаже на Митко че той командва и сега той ще реши. Иначе пък пак го направи криейки се зад гласуване.
И то гласуване не измежду всички фермери. Цялата му работа е такава - тупа се в гърдите, а като стане време да се действа, мишкува и клинчи по най-тъпия начин. Добре поне, че се съгласи да отиде на дуел, че иначе съвсем смешен щеше да стане.

# 393
  • London
  • Мнения: 6 732
Скрит текст:
Шопски си отива! Преди 5 мин беше с рейса в Пловдив.

Това го прочетох ей сегичка, ама кога си е отишъл преди, после или за финала аз не се наемам да знам, защото то май приключиха снимките.

А, защо следва да е между всички фермери? Ратаите нямат право на глас по принцип.... за мен ако следва да съм откровена хора не ядящи месо не следва да гласуват изобщо, те така или иначе не се лишават от нещо, което ядат. Обаче пречат на ядящите.... пуйката така или иначе ще мине под ножа, какво показват с това точно освен да карат мъже здрави и прави да губят сили и да висят само на компир?

# 394
  • София
  • Мнения: 5 952
Според мен още снимат. Май снимките ще са до края на октомври.

# 395
  • USA
  • Мнения: 7 281
Още снимат,може би са съвсем накрая.
На мен пък Митко2+Краси много ми харесват - има някакво голямо привличане при тях още от началото и е на ниво "погледи,леки подмятания,прегръдки",а не открити натискания и звучни мляскания като Поли и Красимир(от тях ми е писнало вече).Според мен той наистина много я харесва.
Вярно е,че Краси има мъж навън,но не знаем на какво положение са.

Венци е един мрънкалник и неприятен събеседник.И Нури и Стоян,и Райно,и Финци и Веско военният са все хора на години,обаче мажеха противниците.Така че,годините са само оправдание,на Венци манталитета му е на лузър.

# 396
  • Мнения: 6 490
То вярно любовта е сляпа, но на мен Красимира и Митко 2 дори визуално са ми несъвместими. Имам чувството, че ако Краси небрежно замахне към Митенцето, той ще се строполи.

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 16:46 от Cafelate

# 397
  • London
  • Мнения: 6 732
То на тоя недорасляк точно жена да го строява в две редици му трябва. Ха-ха.... това в кръга на шегата, аз наистина предпочитам на Краси да си е ОК семейството и да няма раздели заради татиното.

# 398
  • USA
  • Мнения: 7 281
И двамата са зодия Дева,което значи ред и дисциплина.Той е 93 набор,тя е 88.
Също смятам,че на Митко2 му трябва точно една силна жена с характер,която да го командори и вкарва в правия път.Дали Краси е точно този тип,не мога да коментирам,защото не я познавам толкова добре.

Визуално са съвместими,ако Митко2 качи 10-на кг и не изглежда толкова хилав до Краси,която е висока,стегната и..наистина е мн хубава.

# 399
  • Мнения: 3 453
Краси е много красива. Има тяло на плувкиня,  страхотно /по мой вкус/. Затова раменцата на Митака изглеждат така нефелни.  И той е чаровник. На моменти ме дразни, но в повечето случаи забавлява. Снощната му реакция в обора искрено ме разсмя.😁

# 400
  • Мнения: 14 828
Малкия Митко не е сред фаворитите ми, но ми е забавен. Голям дечко ми е.

# 401
  • Мнения: 2 560
А Ивко да не е Близнаци, случайно? Всички  коментират,  че е непредвидим и непоследователен и през  половин час си сменя мнението. Много е типично за Близнаците това🙄.
Митьо и Красимира не ми харесват като двойка, тя все едно му е майка на него.

# 402
  • Мнения: 6 490
Аз със сутрешната му физзарядка се смях Smiley Митко дева ли е, да не би да е лъвче? Кога беше рожденик?

# 403
  • USA
  • Мнения: 7 281
22 август,тя е 20 септ.Готини са двамата,най-интересната сюжетна линия за мен вмомента:)
Иво и Митко са ми досадни,едно и също седмици наред,да минава дуела и да се свършва тази мъка.

# 404
  • Мнения: 10 759
Митко 2 е голям сладур, обаче за мъж не бих го изтърпяла, колкото и да ми е симпатичен в лице. Като цяло прилича на детенце. И в предни постове съм писала, че Красимира е по-мъжествена от него, като съвсем не искам да я обидя. От жените Краси е най-красива, с най-приятно излъчване.

Общи условия

Активация на акаунт