Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 269
  • 981
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 14 830
След Шопски ако може да си ходят Митко малкия и Елизабет, моля
Мнооого ми е лигава

# 421
  • Мнения: 3 865
Много гадно се изказаха, че ще седнат при Иво само за да не е празна скамейката. Дори и да е за това не бива да го говорят - то по-обидно така отколкото да е празна. Сами за пореден път ми падна в очите - много му е важно да го харесват всички - хем да е приятел с Иво, хем и с душманите му. Лицемер.  А Краса си е идиотка. Нормално ли е по ТВ да каже, че се самозадоволява? Тази перверзна откровеност беше направо гнусна

# 422
  • София
  • Мнения: 410
Много са ми неприятни мъже, които често се попипват по чатала, а пък жена да го направи ми се доповръщва. Полина въобразявам ли си или наистина го прави, вече в 2 кадъра го забелязвам. Отврат.

# 423
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Брех, само монахини събрани тук.
Скрек, след толкова време живот там, едва ли мислят за камерите 24/7. То иначе трябва да стоиш като дърво 3 месеца или колкото изкараш, сакън нещо да не се изпуснеш.

# 424
  • Мнения: X
Тази вечер ще има ли някаква битка или да превключвам? Митко малкия е скука.
Ивайло е адски отвратителен, ако бие, приключвам с Фермата.

# 425
  • Мнения: 102
А защо им казват опосуми?  Съвсем съм забравила, въпреки че винаги като чуя опосум все за тях се сещам Grinning
Опосумите от "Ледена епоха" Simple Smile

# 426
  • София
  • Мнения: 5 959
Сега да не се окаже, че на пейката на Иво ще има повече хора от жал, отколкото на тази на Митко, въпреки че харесват втория  hahaha hahaha hahaha

# 427
  • Мнения: 3 865
Даскалицата "Диво животно да бъде закОЛЯно"

# 428
  • Мнения: 14 830
То такова викане беше, такива крясъци, че се чудя как заека не умря от страх.

# 429
  • София
  • Мнения: 9 920
Що не слагат повече субтитри...
В тази кампания бебета на И. и А. която ще даде на някои 1г летящ старт има ли някаква уловка, по какви критерии става?
Звучи ми благородно

# 430
  • Мнения: 3 865
Брех, само монахини събрани тук.
Скрек, след толкова време живот там, едва ли мислят за камерите 24/7. То иначе трябва да стоиш като дърво 3 месеца или колкото изкараш, сакън нещо да не се изпуснеш.

Пак не ме разбра - не съм казала, че не трябва да си задовлява естествените нужди, а че е грозно да го говори публично. Може да си свърши работата в кревата кротко и безшумно без никой да я усети.

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
И какво стана с фабриката за тухли? Родителите на Митко 1 се оказаха работници в БДЖ , а това което Една Жена Каза - лъжа.
Не е лъжа,родителите на Митко 1 може и да са работили някога в БДЖ,но към момента фабриката е факт.

# 432
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Брех, само монахини събрани тук.
Скрек, след толкова време живот там, едва ли мислят за камерите 24/7. То иначе трябва да стоиш като дърво 3 месеца или колкото изкараш, сакън нещо да не се изпуснеш.

Пак не ме разбра - не съм казала, че не трябва да си задовлява естествените нужди, а че е грозно да го говори публично. Може да си свърши работата в кревата кротко и безшумно без никой да я усети.

Хората си говорят такива глупости като се съберат на едно място и станат по-близки. Мъже, жени, няма значение. Щом се забавляват, не виждам нищо лошо в това.

# 433
  • Мнения: 5 120
Кой ще бъде и.д. фермер сега

# 434
  • ново
  • Мнения: 5 961
Кой ще бъде и.д. фермер сега
Сами

Общи условия

Активация на акаунт