Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 272
  • 981
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 560
Аз мисля, че Ивайло можеше да има много поддръжници и приятели във фермата, ако не беше се заял с Митака, пък и с кой ли още не. Явно  си е чепат  характер и това му изигра лоша шега.

# 646
  • Мнения: 5 686
Сами явно вярва, че Иво ще бие, за това ще е там, за да не си изпати след завръщането на великия победител.
Митко ще му прости, че не го е подкрепил, но Иво... Доста тъпа постъпка от страна на Сами, въпрос на принцип е. Но пък всеки гледам да си спаси г*за. Това с празната пейка няма нужда да го говори, щото надали някой му вярва.
Тя и Дана по същата причина ще е за Иво. Обясняваше на дъщеря си по заобиколен начин, но малката не разбра и се разсърди.

# 647
  • София
  • Мнения: 1 891
Ако има някой спойлер, може ли на лс?
И аз искам
И аз,моля!

# 648
  • София
  • Мнения: 11 568
Сами го видях, че е на пейката на Митко, явно е размислил.

# 649
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Ееех, мамка му, все се надявах на някой спойлер и аз, ама не сте писали. И аз довечера съм на рожден ден и няма да мога да гледам, чак като се върна, а то ще е пък късно.. Пфуу. Ако бие Ивайло, ще е направо ужас. Не мога да издържа на напрежението и май ще надникна в темата по някое време след дуела. Ако е победил Иво, хич няма и да го гледам.. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 650
  • Мнения: 11 545
Довечера съм на концерт и аз също няма да мога да гледам, нито да чета. Докато се прибера ще мине полунощ и направо ще се пръсна докато разбера.

# 651
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Довечера съм на концерт и аз също няма да мога да гледам, нито да чета. Докато се прибера ще мине полунощ и направо ще се пръсна докато разбера.
дай тел. да ти пусна един  СМС за крайния резултат.  Laughing

# 652
  • Мнения: 14 830
За всеки случай да ви предложа.

# 653
  • Мнения: 10 797
Айде ще почва. Даже бебето не иска да заспи, явно се вълнува и то Grinning Щях да уча, ама то учи ли се докато се води дуела на века Joy

# 654
  • Мнения: 416
Ужасен, ужасен, ужасен Ивайло! Само голи думи на вятъра, Да почват и да си ходи най-накрая!
И тъпата Паулина, която сигурно стихотворение през живота си ме е прочела се хили като ... айде, да не използвам мръсни думи.

Последна редакция: сб, 19 окт 2019, 20:18 от deivi

# 655
  • Мнения: 1 861
Много правилно, нужни са ни 2-3ма приятели, а наш Митко ИТ с всички е приятел - израз на лицемерие. С тая мазна коса не мога да го гледам.

# 656
  • Мнения: 14 830
Абе Ивайло няма ли да престане да повтаря, че Митко е и гледаш всички сезони и всички дуели. Ми лошо няма. Даже е нормално.
Ужас пак тъпото стихотворение.

# 657
  • София
  • Мнения: 3 951
Ми, противняк си е Иво. Сори.

Много го е яд Ивайло, че не се е сетил да гледа сезоните.

# 658
  • Мнения: 2 220
Поля как се хили като пача на стихотворението, много куха лейка.

# 659
  • Мнения: 1 861
Поля как се хили като пача на стихотворението, много куха лейка.

То си е смешно и напълно вярно.

Общи условия

Активация на акаунт