Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 216
  • 981
  •   1
Отговори
# 630
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Сами в един от епизодите (в четвъртък или петък) спомена, че е по-близък с Митко, но ще седне на скамейката на Ивайло.
С това си изказване май излиза, че го прави само, защото Ивайло посочи него за заместник фермер на седмицата. Така поне ми се стори на мен и ако е наистина това причината е доста тъпо, но.... в крайна сметка той самият няма пререкания нито с единия, нито с другия, та.... сигурно и неговото решение не е лесно..

# 631
  • Мнения: 5 641
Сами не каза ли, че ще подкрепя Иво?

# 632
  • София
  • Мнения: 3 948
Ако има някой спойлер, може ли на лс?

# 633
  • Мнения: 14 828
Ако има някой спойлер, може ли на лс?
И аз искам

# 634
  • Мнения: 2 560
Аз е ясно, че съм за Митака🤘😊, ако онова нЯщо победи, спирам да гледам.

# 635
  • INFJ
  • Мнения: 9 321
Сами каза, че ще подкрепя Иво, за да не му е празна пейката.

# 636
  • Мнения: 10 746
Сами явно вярва, че Иво ще бие, за това ще е там, за да не си изпати след завръщането на великия победител.
Митко ще му прости, че не го е подкрепил, но Иво... Доста тъпа постъпка от страна на Сами, въпрос на принцип е. Но пък всеки гледам да си спаси г*за. Това с празната пейка няма нужда да го говори, щото надали някой му вярва.

# 637
  • Мнения: 4 744
Може да има такива, които подкрепят и двамата и да сядат в различните битки на различни пейки. В минали сезони май имаше такива. Може и Сами да постъпи така йезоитски.

# 638
  • София
  • Мнения: 3 948
Реално Сами, както и някои от другия отбор не са се карали с Иво, нито го познават. След като нямат непоносимост към него и са ок и с двамата, защо да не ги подкрепят?

# 639
  • Мнения: 11 529
И Ивайло, и Димитър да си ходят. Все ми е тая в каква последователност. Кой от двамата ще победи има значение само за тяхното собствено его.
Сезонът се върти около тяхното мерене на ***** - нещото, което най-много ме дразни у мъжете. Голямо перчене пада, голямо надцакване.
Ивайло е черен, защото е твърде импулсивен и лишен от самоконтрол. Димитър е скрита лимонка. Много внимателно обмисляу всеки ход и Ивайло е прав в голяма степен като казва, че е влязъл в роля. Само по себе си в това няма нищо лошо - това е игра, всеки я играе както си иска, важна е крайната цел - победата и парите. Ама Димитър сърбежи около плешките надали има - крила няма да му поникнат. Лекинко го идеализирате. Simple Smile
Снощи към края на референдума Димитър неприкрито се заяждаше с Ивайло. Ако така го е бъзикал тънко-тънко през цялото време, а не са ни показали тези сцени - ясно е защо виждаме един избухващ Ивайло и един спокоен и ехиден Димитър.

Ако Ивайло не беше подхванал да се драка и да се мери с Димитър, никога нямаше да видим нищо от това, което гледахме до сега и никога нямаше да се стигне до този извънреден дуел. За мен Ивайло ос*а целия сезон.

# 640
  • Мнения: 2 560
Подкрепям горното мнение.

# 641
  • London
  • Мнения: 6 732
Нали ви написах от промото кой къде ще седи... явно никой нищо не чете. Сами си беше в агитката на Димитър.

# 642
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 127
пълната пейка ти гарантира успеха ли ?

# 643
  • Мнения: 11 529
пълната пейка ти гарантира успеха ли ?
Не, но говори много за теб и отношението на другите към теб.

# 644
  • Мнения: 4 744
Стоян от сезон 2 цял сезон нямаше повече от 1-2 човека на пейката си и пак ги мачкаше, а накрая обра и зрителския вот.

Общи условия

Активация на акаунт