Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 318
  • 981
  •   1
Отговори
# 615
  • България
  • Мнения: 1 205
Аз останах с впечатление, че Митко Ай ти е на 30 и като толкова го възприемах. Каква огромна разлика между двама мъже на една възраст. Възпитанието и семейната среда оказват огромно влияние.

# 616
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
От 5 та битка обаче няма нищо в промото.
Дам, затуй мисля, че или са ни я спестили в промото или Ивайло е победил. Ясно се вижда, че Митака иска да спре играта (вдига си ръката) при горящата каруца, това навежда на мисълта, че Ивайло взима 4 -та игра. Ако няма 5-та, както и да го смятам Митака гори.

Освен ако... сега се сетих, не е минало вече времето и точно тогава играта е свършила, затова Митака да е изправен така. Хъм...

# 617
  • Мнения: 11
Това стихотворение на Ивака като прощално някак ми звучеше 😁
Постила си преди голямото напускане на къщата.

Интересно какво ще пише в писмото ако отпадне. Дали едно 40-50% от него няма да е обиди към Айтито? 😂

# 618
  • София
  • Мнения: 1 891
След като изслушах одата за Митко,си обяснявам защо Иво изглежда толкова по-стар за годините си.Тази злоба няма как да не рефлектира върху външния вид.
За довечера искам от Бети едно валидолче.Тя не знам колко ще крещи,но аз от промото чувам как Пау я надвиква в полза на Иво.Аз ще гледам на запис след маскирания певец и ще искам да знам предварително резултата,няма да мога да издържа по друг начин.
Категорично смятам,че пета игра ще има,защото алманах,мост и каруца ще се играят заедно,от друга страна не се споменава звезден дуел-така че чисто като време има място за пета битка и пожелавам успех на Митко!

# 619
  • Мнения: 14 830
И как така няма едно спойлерче за довечера. Е така вместо валидол че, неам нерви.

# 620
  • London
  • Мнения: 6 732
В много дуели не е имало 5 та битка и са се помествали и без звездни дуели във времето. Това не е показателно тоест! Колкото до изхода от битка номер 4..... понякога има леко подвеждане в тези промота, на това, че Митко е вдигнал ръка не разчитам, може и да е бил, не се знае. Конкретно за тази битка говоря. При всички положения дано е оспорван дуел с оглед на интерес, защото това 10 на 0 и плужеци на терен ми е хипер досадно и скучно.

# 621
  • България
  • Мнения: 1 205
Не бих издържала да гледам психически дуел, в който Иво се държи ивайловски арогантно и накрая Митко губи. Паулина ме дразни, най-вече избора й на дружка с Ивайло. И тя да си 'оди.

# 622
  • София
  • Мнения: 15 222
И Ивайло, и Димитър да си ходят. Все ми е тая в каква последователност. Кой от двамата ще победи има значение само за тяхното собствено его.
Сезонът се върти около тяхното мерене на ***** - нещото, което най-много ме дразни у мъжете. Голямо перчене пада, голямо надцакване.
Ивайло е черен, защото е твърде импулсивен и лишен от самоконтрол. Димитър е скрита лимонка. Много внимателно обмисляу всеки ход и Ивайло е прав в голяма степен като казва, че е влязъл в роля. Само по себе си в това няма нищо лошо - това е игра, всеки я играе както си иска, важна е крайната цел - победата и парите. Ама Димитър сърбежи около плешките надали има - крила няма да му поникнат. Лекинко го идеализирате. Simple Smile
Снощи към края на референдума Димитър неприкрито се заяждаше с Ивайло. Ако така го е бъзикал тънко-тънко през цялото време, а не са ни показали тези сцени - ясно е защо виждаме един избухващ Ивайло и един спокоен и ехиден Димитър.

# 623
  • Мнения: 3 021
Да си призная, аз така и не разбрах защо се стигна за тази явна неприязън между тях двамата? Гледала съм повече от дейли епизодите, виждала съм смислени и безсмислени заяждания, но от къде и защо започна всичко? Мисля, че в повечето случаи Ивайло търсеше всякакъв повод за коментари с Митко и срещу него, но защо? Сблъсък на манталитети, на човешки ценности, на характери? Ама пък чак такива неща в една ферма, където има толкова много участници и всеки си има своите положителни и отрицателни качества и съответно проявления?

За тази вечер се надявам Митко да победи, поне от това, което съм видяла повече се приближава до моята представа за поведение и реакции в "общество".

# 624
  • София
  • Мнения: 20 084
'Кот такоа. Независимо как ще завърши този дуел, за мен морален победител е Митко.
И за мен. Но ще ми достави огромно удоволствие, ако Ивайло падне, просто искам да видя и да се насладя на жалката му физиономия.  Mr. Green

# 625
  • София
  • Мнения: 1 891
Не ме топлят мен морални победи,искам Ивайло,наметнат с ямурлук да пише прощално писмо Simple Smile

# 626
  • Мнения: 14 830
Ако да не дава Господ, Ивайло вземе че пибеди/ще припадна/и се върне във фермата/пак припадам/, мислите ли че ще се кротне.
Аз мисля че ще започне да се заяжда с друг, я Мариана, я другия Митко. Той просто си е такъв злобен.
Няма спойлерче, явно ще се мре до довечера

# 627
  • Мнения: 2 220
Много се напрягам да гледам дуели, в които участва мой фаворит. Колкото ме дразни Ивайло, толкова съм фенка на Митака и няма да понеса мазната мутра на първия, ако спечели. Искам Поля и Бета да си ходят, Митака1 и Сами на финал, с тях може да е и Красимира.

# 628
  • Мнения: 10 821
Ако Ивайло се върне, ще стане още по-непоносим. Тогава не можеш да го барнеш... съвсем ще си повярва.  Ще им направи живота ад, особено на тези, дето са подкрепили Митко.
Отдавна не съм се вълнувала така за дуел и за предаване като цяло.
Много иска Митко да спечели, нека има справедливост. Защото всички простаци като Ивайло ще си повярват и те, виждайки го него на върха.

# 629
  • Мнения: 353
Не е за вярване , плаче ми се ! Довечера съм на сватба и ще пропусна най- вълнуващият дуел на света 😁 Ще стискам всичките си пръсти за Митко! Ако спечели Иво ще е голяма трагедия- едно, че ще продължи да се прави на Бог, друго, че ще слушаме вайкането на Елизабет...
Интересно ми е Сами кой ще подкрепя довечера?

Общи условия

Активация на акаунт