Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 283
  • 981
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 8 523
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба

# 856
  • Мнения: 2 596
Опосумите ще ревнат още малко.

Не мисля, че го харесват. Самия Иван преди време беше казал, че Иво му идва в повече.

# 857
  • София
  • Мнения: 20 079
Уфф, замълчи, Ивайло! Мислех си, че не може да падне по-долу, но той ме опровергава до последно.
Голямо напрежение и много адреналин имаше в този дуел. Гледах и фермерите как викаха, Сами така се беше напрегнал, сякаш самият той беше в битка.  Simple Smile
За другата седмица си пожелавам Паулина да е на дуел, не мога да я дишам след тази вечер.

# 858
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
С какво задоволство казаха водещите, че Митко бил развалина. 😄😳 Абе приемете, че е по-добрият и точка.

# 859
  • ново
  • Мнения: 5 961
Колкото и да замазва, все тая. А можеше да замълчи и да отнесе умната си и голяма глава навън.
Очаквам Станислав да предложи, но...няма гаранция, че ще бие Митко.

# 860
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Митко се държи с Ивайло така, както заслужава. Даже беше много премерен

# 861
  • Мнения: 52
Аз вече забравих кой е Ивайло.......радвам се,че нямам такива мъжленца в обкръжението си.Ивайло ти си един НИКОЙ и пак казвам НИКОЙ.

# 862
  • Мнения: 61
Има време, ще видим истинското лице на IT-то, отново казвам за мен е лукав, прикрит не го харесвам от самото начало Митко. Остана за жалост, но дано отпадне час по-скоро.

# 863
  • София
  • Мнения: 20 079
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба
Да се съди за някого какъв човек е само по физическите му качества, говори много повече за този, който съди.

# 864
  • Мнения: 1 471
За другата седмица си пожелавам Паулина да е на дуел, не мога да я дишам след тази вечер.
+1... да излиза при “татенцето” Ивайло и тя

# 865
  • София
  • Мнения: 2 656
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба

Не мога да повярвам, че по физически дадености се съди за такива на характера. 🙄

# 866
  • София
  • Мнения: 3 951
Мда, в днешно време по това се съди.

# 867
  • Мнения: 416
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба
[/quote]Те пък очите на Ивайло едни големи и добри като на кошута... Някой като няма какво да каже се хваща за физически дадености на човека.

# 868
  • ново
  • Мнения: 5 961
Интересна ще ми е Паулина като ратай, каква ще я върши без Красимир?
Тия с хубавите очи, пратете ми снимка, ако обичате, че много обичам красиви очи да гледам. Това е първото, което забелязвам у хората срещу мен 😊

# 869
  • Мнения: 14 830
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба

Не мога да повярвам, че по физически дадености се съди за такива на характера. 🙄
Когато човек няма какво друго да каже и за какво да се хване започва с обидите. Като Ивайло.

Общи условия

Активация на акаунт