Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 228
  • 981
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 14 828
По миналата година така се радвах, когато Вили разкара тариката Алек.
Миналата година, на безценната физиономия и рев на патриота Георги когато Нури го елиминира.
И днес.
Дааа всяка година има по един такъв култов дуел.

# 901
  • Мнения: 1 004
Семейство Паулина и Красьо на тотално различна страна. Това е все едно единият да е про съветския съюз, другия про Европа. Нямат шанс за бъдеще.

Развесели ме този уместен коментар, не се бях замислила по време на дуела, но си е точно така.
И пак да кажа, ако Иван и Андрей четат, моля ги сърдечно да не говорят от името на цяла България, един бърз поглед тук и във ФБ показва, че грешат  и колкото и да повтарят, че Ивайло е достоен, невероятен и Бог знае какво още, няма да заличат глупостите, които сътвори от началото до сега.

# 902
  • Мнения: 14 828
https://fermata.btv.bg/video/videos/vreme-e-za-parti-vav-fermata … chasa-po-btv.html
Промото за утре.
Багажи се събират. Бета врещи.
Къде пак ги поведоха не знам.

# 903
  • Мнения: 2 596
Скрит текст:
Семейство Паулина и Красьо на тотално различна страна. Това е все едно единият да е про съветския съюз, другия про Европа. Нямат шанс за бъдеще.

Развесели ме този уместен коментар, не се бях замислила по време на дуела, но си е точно така.
И пак да кажа, ако Иван и Андрей четат, моля ги сърдечно да не говорят от името на цяла България, един бърз поглед тук и във ФБ показва, че грешат  и колкото и да повтарят, че Ивайло е достоен, невероятен и Бог знае какво още, няма да заличат глупостите, които сътвори от началото до сега.
Е какво да му кажат? Никой не те харесваше и 99% от зрителите се радват, че си тръгваш. Пукат шампанското и си го изпрашат по живо, по здраво Laughing Не че ще е грешно, но не върви някак Grinning

# 904
  • Мнения: 1 004
Lust, разбира се, че се казват хубави неща, не споря, но така да говорят за цяла България, подразних се, че подценяват зрителите, затова написах коментара. Сега се чудя Ивайло като чете коментарите за себе си какво ли си мисли, кой знае как ни нарежда, че нищо не разбираме и сме жалки мухли и мишки Laughing

# 905
  • Мнения: 5 436
Харесвам Митко и много се радвам за него. Дано е на финал. Умен и добър ми се струва. А с фабрика или без- индустриалецът е на баланса между дебит и кредит и е много трудно за кажеш да такъв човек , че е богат. Да е здрав и щастлив!

# 906
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Тая гнусотия Бети, когато Митко би във втората битка и го целуна, после как се бършеше от потта му, нямам търпение да я изкарат и нея.

# 907
  • Мнения: 523
Интересно как всички се обърнаха срещу Ивайло изведнъж. Преди дуела не е имал конфликти с други и всички му се мазнеха, а накрая 3 човека само на пейката за него. Лицемери са всички.
 А пък Митко чак го масажират и вода му носят. Rolling Eyes

# 908
  • Мнения: 9
Да, и двамата имат трески за дялане. Но ето и нещо различно - да е минавало случайно на хората, подкрепящи Ивайло Шопски, че причината за поведението на Митко е че с хора като Ивайло честна игра не бива??? Мисълта ми е, че Ивайло сам е предизвикал Митко да се държи така с него??? Че случайно има основателна причина за неговите " свински очички" и тя е, че този човек е злобен, нагъл, безпардонен, хитър и псевдо-властелин?

До сега при все предисторията ми с Ивайло Шопски не съм видял и едно качество което да ми направи положеително впечатление. Освен, че е запознат с Българската история в детайли, но пък е забравил някои доста съществени неща [падането на Велико Търново под османска власт, което се учи в 4-5 клас някъде!].

Досега не съм видял и едно нещо от Ивайло Шопски, което да демонстрира положителни качества. Само злоба, комплекси и откровено заяждане с всички. Умът ми не побира защо има хора, които да го харесват, след като количеството на отрицателните му качества е много по-голямо от положителните такива.

Може да играе шах. Бих го предизвикал на дуел с 3 игри на 5 минутна контрола. Да го видя що за " шахматист" е.

Напълно се съгласявам с горното !! Нормално е като те предизвикват и се държат с теб така ти да не стоиш безучастно. Не разбирам и тук коментиращите Митко, които не го познават как бил с еди си какви очички, подмолен и т.н. Ясно се вижда предсавителната извадка на подкрепящите Иво какви хора са (абсолютно същите са и тук подкрепящите го). Сори, ама и аз не виждам 1 положително  качество в Шопски..

Две неща ми направиха лошо впечатление :
- Защо караха Митко да забие всички пирони до края на 3тата игра, а на Ивайло не накараха да забие докрай последния пирон ?!? - Даже му казаха да продължава.
- Защо Шопски имаше право да дърпа каруцата с ръце, в предходните сезони беше забранено ??

# 909
  • Мнения: 487
Мирон чудесно е анализирал накрая ситуацията. Абсолютно препокрива и моето мнение.

https://fermata.btv.bg/video/jivotat-zad-fermata/zhivotat-zad-fe … no-mazhestvo.html

Последна редакция: сб, 19 окт 2019, 23:16 от Tahiti

# 910
  • Мнения: 61
Да, и двамата имат трески за дялане. Но ето и нещо различно - да е минавало случайно на хората, подкрепящи Ивайло Шопски, че причината за поведението на Митко е че с хора като Ивайло честна игра не бива??? Мисълта ми е, че Ивайло сам е предизвикал Митко да се държи така с него??? Че случайно има основателна причина за неговите " свински очички" и тя е, че този човек е злобен, нагъл, безпардонен, хитър и псевдо-властелин?

До сега при все предисторията ми с Ивайло Шопски не съм видял и едно качество което да ми направи положеително впечатление. Освен, че е запознат с Българската история в детайли, но пък е забравил някои доста съществени неща [падането на Велико Търново под османска власт, което се учи в 4-5 клас някъде!].

Досега не съм видял и едно нещо от Ивайло Шопски, което да демонстрира положителни качества. Само злоба, комплекси и откровено заяждане с всички. Умът ми не побира защо има хора, които да го харесват, след като количеството на отрицателните му качества е много по-голямо от положителните такива.

Може да играе шах. Бих го предизвикал на дуел с 3 игри на 5 минутна контрола. Да го видя що за " шахматист" е.

Напълно се съгласявам с горното !! Нормално е като те предизвикват и се държат с теб така ти да не стоиш безучастно. Не разбирам и тук коментиращите Митко, които не го познават как бил с еди си какви очички, подмолен и т.н. Ясно се вижда предсавителната извадка на подкрепящите Иво какви хора са (абсолютно същите са и тук подкрепящите го). Сори, ама и аз не виждам 1 положително  качество в Шопски..

Две неща ми направиха лошо впечатление :
- Защо караха Митко да забие всички пирони до края на 3тата игра, а на Ивайло не накараха да забие докрай последния пирон ?!? - Даже му казаха да продължава.
- Защо Шопски имаше право да дърпа каруцата с ръце, в предходните сезони беше забранено ??
Само се чудя подкрепящите Шопски или Митко обиждат повече. Защо ли ми се струва, че е второто. Не злобейте толкова хора, нали вашият човек победи, защо е тая злоба от вас. Казвате, че шопски бил еди си какъв, но и Вие не спряхте да обиждате и да се заяждате.

# 911
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Митко действаше с психоатака, нарочно му се даваше като беше от губещата страна на каруцата.

# 912
  • Мнения: 10 759
И аз не разбрах защо Ивайло дърпаше каруцата с две ръце. Ми и Митко да се беше изправил и да си я дърпа.
Това с наколенките  си е чиста арогантност, която му изяде главата.
Пък влязох във Фб да прочета малко да се посмея. Е, посмях се с коментарите. Митко да се кандидатирал за политик, щото бил лъжец и модмолен, а Ивайло бил патриот и никой не ценил такива велики хора... И се питам, едно ли също нещо гледахме до сега Grinning

# 913
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Едно и също гледаме, но имаме различни мнения и виждания, но е истина, че има много слепи хора.

# 914
  • Мнения: 6 202
Според мен Митко се отказа и двата пъти,защото застопорени така краката му,в опит да не ги сгъне,а Ивайло дърпащ го с цялата си сила буквално му ги "чупи".Един вид Митко преценява че няма да издържи ако му подадат краката и няма как да навакса.Та да,това беше правилната стратегия да приключи рунда за да заеме отново същата позиция и да опита да е по-стабилна.Ивайло не вкара грам логика и акъл,видя се че сгъва краката,набира се с ръце,въобще не пробва офанзива в последните секунди,абе хич го нямаше по мисленето.Митко го надви с малко сила и много стратегия и акъл.

Общи условия

Активация на акаунт