iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 113

  • 39 992
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • In transit
  • Мнения: 11 818
Има някаква промяна с доставките в айхърб.
Сега реших да погледна докъде са стигнали пратките ми и видях, че вдясно под GM номера, има друг: Delivery by Deutsche Post и под него тракинг номер с DE накрая. Проверих в бг пощи, но пише, че не е проследим този номер. Възможно е да бъде доставен с Рапидо/Спиди ( последно друга пратка от САЩ с дойче пост ми я донесоха те).
Някой да е получил такава пратка вече да сподели? И двете пратки с такива номера са ми под 17$ без доставката и не са пускани с проследяване.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 302
Отивате на този линк:
https://www.17track.net/bg

и избирате втората опция Германия / DHL Ecomerce US от трите жълти опции и ще видите повече информация.

Щом имате RX номер със сигурност са пуснати с Delivery by Local Post PLUS.

Моята също е под 30 лв и днес получих писмо от митница.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 14:06 от Teddy me4eto

# 47
  • In transit
  • Мнения: 11 818
Там е работата, че не започва с RX, ами с UV и не са с Local Post PLUS.
Дава, че тракинга може би принадлежи на ДХЛ, но не открива нищо. Може да е рано, ще видим.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Денис, за Серапептазата да попитам...ако се приема за хрема и унг проблеми, ще пречи ли на действието и ако се приема прясно мляко? Питам понеже нали навсякъде пишат за вредите от млякото и връзката му с образуване на слуз в огранизма  Thinking
И много ме е яд, че със скъпата доставка не мога да си поръчам от сайта ензима  Crossing Arms

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 302
Пуснах поръчка миналата седмица с отстъпката от 27 долара за новите витамини:
https://www.iherb.com/c/ultamins

Поръчката е спряна на  митница и първоначално си мислех, че причината е че е с доставката plus с тракинг. Да обаче се обадих до митницата, която е в друг град и няма как да отида на място, и ми казаха, че причината била в сумата изписана на кашончето, която надвиваша 20 долара?! Няма как да го видя с очите си понеже тази митница е на 80 км от нас Simple Smile.
Сумата която платих реално и е посочена като subtotal е под 17 долара. Да обаче те отказват да уважат всички предоставени документи - банково и пейпал извлечение, снимка на поръчката от сайта...случвало ли ви се е нещо подобно и как процедирахте? Има ли email за подобен род оплаквания?

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 15:50 от Teddy me4eto

# 50
  • София
  • Мнения: 35 946
Денис, за Серапептазата да попитам...ако се приема за хрема и унг проблеми, ще пречи ли на действието и ако се приема прясно мляко? Питам понеже нали навсякъде пишат за вредите от млякото и връзката му с образуване на слуз в огранизма  Thinking
И много ме е яд, че със скъпата доставка не мога да си поръчам от сайта ензима  Crossing Arms
Млякото - не мога да коментирам. Wink
Серапептазата е ензим и когато се ползва за проблеми в областта УНГ действа локално на лигавиците (уста, нос, носоглътка, синуси ...) - убива патогените, действа противовъзпалително и т.н.


Teddy me4eto
За жалби:  jalbi@BGPOST.BG 

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен

# 51
  • Варна
  • Мнения: 634
Denis., серапептаза 3х1 ли мога да давам на момче на почти 14 г. Чести инфекции на дихателните пътища е причината да реша да пробвам с нея, и за какъв период?

# 52
  • София
  • Мнения: 35 946
Denis., серапептаза 3х1 ли мога да давам на момче на почти 14 г. Чести инфекции на дихателните пътища е причината да реша да пробвам с нея, и за какъв период?
Да, може - да е от слабата 40 000 SPU или каквато имаш, но да е горе-долу в тези единици.
Прави се гаргара и гълта течността, след това поне 40 мин да не приема течности и храна ( защото тя полепва по лигавиците и така действа).
Даваш я както ти сама прецениш. Може при разболяване, до оздравяване, може само при леки симптоми, дискомфорт, като профилактика...

# 53
  • Мнения: 1 014
Здравей Денис, моля за съдействие.....отново! Flowers Hibiscus
По твоя препоръка взех за мъж ми тази добавка:

https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Liver-Refresh-90-Veg-Capsules/2483

По описанието на етикета се приемат 3 таблетки с храна. Въпросите са ми дали това е оптималния прием и наведнъж или на три приема е по-добре? Също така колко време трябва да се приемат, за да има резултат, правят ли се почивки?

Благодаря ти много!
Flowers Hibiscus

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Виждам, че обсъждате серапептазата. Възможно ли е да влияе на м.ц.? От около месец сутрин на гладно приемам от силната серапептаза и този месец м.ц. е супер. Нищо друго не съм променяла в режима си.

Скрит текст:
Обикновено съм с изключително интензивен цикъл, според лекарите за абразио. Това е от няколко години, така, че може и от ЕГН-то да ми намалява интензитета, но съм толкова доволна, че ако знам, че е от серапептазата, с удоволствие бих я продължила.

Колко дълго мога да приемам серапептаза 120,000?

# 55
  • София
  • Мнения: 35 946
Здравей Денис, моля
Скрит текст:
за съдействие.....отново! Flowers Hibiscus
По твоя препоръка взех за мъж ми тази добавка:

https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Liver-Refresh-90-Veg-Capsules/2483

По описанието на етикета се приемат 3 таблетки с храна. Въпросите са ми дали това е оптималния прием и наведнъж или на три приема е по-добре? Също така колко време трябва да се приемат, за да има резултат, правят ли се почивки?

Благодаря ти много!
Flowers Hibiscus
Здравей!
Може да се приема и цялата дневна доза на един прием, но е по-добре да е на гладно ( започва се с ниска доза).
Кога ще настъпи ефект ще покаже УЗ преглед на ЧДроб и изследванията?! - поне 2-3 месеца, предполагам.


Виждам, че обсъждате серапептазата. Възможно ли е да влияе на м.ц.?
Скрит текст:
От около месец сутрин на гладно приемам от силната серапептаза и този месец м.ц. е супер. Нищо друго не съм променяла в режима си.

Скрит текст:
Обикновено съм с изключително интензивен цикъл, според лекарите за абразио. Това е от няколко години, така, че може и от ЕГН-то да ми намалява интензитета, но съм толкова доволна, че ако знам, че е от серапептазата, с удоволствие бих я продължила.

Колко дълго мога да приемам серапептаза 120,000?
Възможно е този ефект да е и от нея, защото тя се използва като елемент в състава на различни добавки за ЕМ, а това си е пак  разрастване на ендометриалната лигавица ( както при теб Хиперплазията на МЛ) - пробвай - и да не помогне, няма да навреди.
Чисти от тялото излишния фибриноген /фибрин, разрежда кръвта ( което след определена възраст е полезно).
Приемаш я по твоя преценка и колкото дълго време искаш ... или по някаква схема, напр. 2 месеца прием - 1 месец почивка.
Приема се 1 час преди или 2 часа след храна ( ако я приемаш с храна - става храносмилателен ензим и почти няма да има друг ефект от нея)
ПП.
Този продукт напр. съдържа ПЕ, вкл. и серапептаза - тук ПЕ ги наричат Фибринолитични ( за справяне с излишния, натрупан фибрин, като основен компонент на ЕМ и миоми ( което не е точно така, но са го обяснили по-разбираемо)
http://www.iherb.com/Arthur-Andrew-Medical-FibroVera-AHS-Advance … 90-Capsules/23716

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 07:01 от denis.

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Благодаря, denis.!
Сутрин  в 5 без 10 я пием и двамата със съпруга ми и лягаме отново. И преди сме пили, но тогава може би не съм имала такъв м.ц.  Бях поръчала голямата опаковка от 270 капсули и беше около половината пълна.  Най-вероятно ще поръчам отново, но ще разгледам и това, за което си дала линк. Благодаря ти още веднъж!

# 57
  • София
  • Мнения: 35 946
Дневна промоция - 24 часа
$5.00
55% намаление  на  вит.Д
CGN,Vitamin D3, 50 mcg (2000 IU), 360 Fish Gelatin Softgels
- валидна от 21 до 22.10 - 20:00ч

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 302
Здравейте, има ли ли сте случай когато Subtotal, който сте платили и е бил изписан на сайта, да е различен на кашона?
Трябва ли да се попълва декларацията от митницата, която полуаваш от БГ пощи, в случай че си предоставил платежните извлечения и не си съгласен БГ пощи да те представляват и да плащаш ДДС? За мен тази декларация е съгласие с точно обратното.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 09:05 от Teddy me4eto

# 59
  • In transit
  • Мнения: 11 818
Ако попълниш тази декларация ще трябва да платиш 12 лв за представителството на БП. Ако ти е по-евтин вариант отколкото да ходиш до митницата, направи го. Въпросът е дали ще ти пратят после освободената пратка до твоя адрес или пак ще трябва да ходиш да си я вземаш от митницата?

Общи условия

Активация на акаунт