Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 381
  • 764
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 706
Преди някой в темата щеше да ходи да гледа апартамент в този блок https://m.imot.bg/details/1c154869324408331.
Любопитно ми е защо в него продължават толкова години да висят свободни жилища?

# 106
  • Мнения: 288
На мен един брокер ми обясни, че бил строен с кредит от КТБ и дълго време след фалита не са можели да продават. Сега е купен вече дълга и са отвързани продажбите. Дали е вярно не е ясно. Вече обаче изглежда малко призрачно и не ми допадна отвън и не ходих на оглед. Целия първи етаж на всички блокове е за магазини, обаче всички са празни, стъклата са мръсни. Вътрешния двор е като запустял. Може и да се поосвежи, но доста пари трябват.

# 107
  • Мнения: 9 754
За тези, които искат всичко и го искат сега, ерго за младите, красивите и интелитентните (и финансово подплатените). Пуснато в деня за размисъл

https://www.mediapool.bg/novite-pokoleniya-se-stremyat-kam-varha … k-news299438.html

# 108
  • София
  • Мнения: 5 706
На мен един брокер ми обясни, че бил строен с кредит от КТБ и дълго време след фалита не са можели да продават. Сега е купен вече дълга и са отвързани продажбите. Дали е вярно не е ясно. Вече обаче изглежда малко призрачно и не ми допадна отвън и не ходих на оглед. Целия първи етаж на всички блокове е за магазини, обаче всички са празни, стъклата са мръсни. Вътрешния двор е като запустял. Може и да се поосвежи, но доста пари трябват.
И на мен така ми изглежда. Виждам, че има апартаменти, които се обитават, но цялостно сградата изглежда зле на фона на околните новопостроени.

# 109
  • Мнения: 40 725
Aма и цената не е висока, а апартаментът от обявата е съвсем приличен. Може би помещенията са малко малки, ама са функционални, баните са ОК, общите части са ок, има двор... Останалото се оправя като се нанесат. Блокът е голям и със сравнително малки вноски от всеки апартамент може да се оправят и дворът, и всичко. Ама не знам къде е де, това моето са си само принципни разсъждения.

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 4 002
Здравейте, от много време търся търговско помещение, но се сблъсквам с 2 проблема: малко предлагане и твърде високи цени. Нужно ми е за студио за красота и въпреки, че разширих много търсенето все още не откривам подходящо помещение. Цените са безумни - под 20 лв цената е над 40К евро  - нормални ли са тези цени?

# 111
  • Мнения: 19 472
За тези, които искат всичко и го искат сега, ерго за младите, красивите и интелитентните (и финансово подплатените). Пуснато в деня за размисъл

https://www.mediapool.bg/novite-pokoleniya-se-stremyat-kam-varha … k-news299438.html
Ега ти наглярите са тези. Ми да си живеят те на 20-тия етаж, има и сега ЕПК комплекси. Любопитно ми е наистина сем. Мирянови на кой етаж са избрали да живеят и в кой квартал? Щото за шестия на ул. Латинка явно са се отказали в полза на г-н Цветанов, та сега къде се помещават тези титани на мисълта и на строителните умения? Наистина всички новозабогатяли да престанат да се тъпчат  южната част на града и да не ми обясняват колко бил кофти обликът на града от 60-те години, щото тогава всичко си е било наред и с удоволствие бих живяла в град с такъв облик.

# 112
  • Мнения: 11 565
Има ли идея някой къде на  Ул. Гладстон е това:

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d15555812644918 … amp;f8=2&f9=1

# 113
  • София
  • Мнения: 10 825
То си пише - до бул. Витоша

# 114
  • Мнения: 19 472
Там не се сещам да има някъде ново строителство от 2004-та.

# 115
  • Мнения: X
Има нова там, но не на Гладстон, а на една от малките пресечки, май д-р Вълкович се казваше.  Нова пломба на мястото на къща. Ако помня правилно името на улицата. Но съм минавала покрай нея, със сигурност някъде там има нова сграда, с класическа архитектура, балконите са с ковано желязо.

# 116
  • Мнения: X
Има нова там, но не на Гладстон, а на една от малките пресечки, май д-р Вълкович се казваше.  Нова пломба на мястото на къща. Ако помня правилно името на улицата. Но съм минавала покрай нея, със сигурност някъде там има нова сграда, с класическа архитектура, балконите са с ковано желязо.
На Вълкович си е наистина нова. Завършиха я миналата година. Според мен говорят за тази: . Само дето не съм сигурен дали е от 2004 или е от края на 90-те, но това май няма чак такова значение.

# 117
  • Мнения: 11 565
Благодаря, момичета. И аз се чудех, защото май не съм виждала там нова сграда, но може и да се е сляла с останалите.  А иначе , от оскъдните снимки, ми се вижда светло жилище, но май има бая чупки и преходи.
И на теб НикоТ благодаря,писали сме едновременно.

# 118
  • Мнения: X
Благодаря, момичета. И аз се чудех, защото май не съм виждала там нова сграда, но може и да се е сляла с останалите.  А иначе , от оскъдните снимки, ми се вижда светло жилище, но май има бая чупки и преходи.
И на теб НикоТ благодаря,писали сме едновременно.
Мястото е доста добро. Хем е сравнително тихо, хем е буквално на метри от Витошка и всичко е на пешеходно разстояние. Цената ми се струва доста прилична. Въобще може да се окаже добро попадение за човек търсещ в региона.

# 119
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
"Цената ми се струва доста прилична"
261 700 EUR !
Как се събират тия пари с българската средна заплата ?

Общи условия

Активация на акаунт