Мъжете в женски форуми

  • 8 887
  • 230
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 775
Тъй като вече имаме доста теми, изобилстващи от тънка и ирония и дебелашки шеги, за ССФ и нейния недосегаем образ, реших да направя тази, за да "уважим" и мъжкото присъствие във форума.

Има ли такъв събирателен образ на мъжете във форума според вас? Приличат ли си потребителите от мъжки пол? Доста често по темите вече се срещат и мъжки мнения, което по принцип би трябвало да ни радва, защото е по- различна гледна точка, а именно- мъжка, но понякога имам чувството, че чета едно и също от един и същи човек. Ако за нежната "половин(к)а" лайтмотивите са: пари, професионален успех, майка героиня, то за мъжката сякаш са: меркантилност, претенции, готованки, няма-да-се-мина. Май общото е, че всички много 'разбираме' от отношения- семейни, приятелски и общочовешки. Stuck Out Tongue
Е, Сърдитко Петковци ли са, или просто разтягат локуми, за да ни забавляват.
Вие сте )

Подозирам, че не всеки ще усети тона на темата, така че ще уточня, че е полушеговита с проблясъци на реални наблюдения, но няма за цел да бъде очерняща.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Мисля, че зад някои мъжки профили експерементират жени. Прекалено анализират детайлите или се обиждат като недоклатени моми. Има и мечтатели, които търсят самодиви, запазвайки независимост. Подобни в реала, смъкват рязко критериите и обикват домашната дейност. Тиганът им е пръв приятел, лоялност получават, само от домашния любимец. Има и една вариация на стари моми, тип Марта Вачкова, които виждат топмодел във фантазиите си. Ухилени и шеговити привидно, но захапват при леко опониране. Надявам се, чувството им за хумор да не спи. Познавайки мъжката психика, зная,  че принципно са непукисти. Само красиво, еротично, женско цунами може да обърка емоциите и плановете им.

# 2
  • Мнения: 18 298
Хубава тема, Кетчи. Ама ние ли ще ги обсъждаме или те ще се самообсъдят?! Joy

# 3
  • Мнения: X
Агенте, kind reminder... ☺️☺️☺️

# 4
  • Мнения: 135
Аз искам да кажа само, че има мъже които по някакъв начин се опитват да се възползват от жените като използват тяхната слабост с/у тях.
След като публикувах тема за отнушенията ми с моя приятел, някой жени ми писаха на лично за което благодаря,но също така се отзоваха и мъже: единия под предлог, че учи за сексолог и искаше да му разкажа повече за интимния си живот (аз естествено отказах). Другият ми каза, че е в същото полужение като мен и започна да ми задава лични въпроси от сорта на това какво бельо нося, как разнообразявам, дали ползвам секс играчки(естествено нямаше как да отговоря и на такъв човек). Може би не всички мъже тук са такива но, явно има такива които се правят че съчувстват или се опитват да помогнат по някакъв начин но са с ЗАДНИ мисли.

# 5
  • Мнения: X
На мен повечето мъже във форума ми идватцинични, насилници, инцели, пасивно-агресивни, страхуващи се да не ги наранят и за това да наранят първи, обезценяващи и като цялко тънкажно женомразци. Поне това са ми впечатленията от мъжете в този форум. Да не казвам всички, защото това е обобщение, но масово.
И уж искат да са полезни с мненията си, но всъщност прокарват някакви свои наративи. Не ме кефят.

# 6
  • BG
  • Мнения: 892
На мен повечето мъже във форума ми идват цинични, насилници, инцели, пасивно-агресивни, страхуващи се да не ги наранят и за това да наранят първи, обезценяващи и като цялко тънкажно женомразци. Поне това са ми впечатленията от мъжете в този форум. Да не казвам всички, защото това е обобщение, но масово.
И уж искат да са полезни с мненията си, но всъщност прокарват някакви свои наративи. Не ме кефят.
Абсолютно споделям това мнение! bouquet Нормалните и свестни мъже, които познавам не пишат в женски форуми, хеле пък в Семейни отношения и Клюкарника. Да, биха прочели информацията, която търсят ако я има в бг мамата, ама дотам.

# 7
  • Мнения: 6 622
Подкрепям горните две мнения 👍
Не мога да си представя някой нормален мъж да седне с жените да нищи клюки.
А повечето тук уж били много успели в личен и професионален план, а седят във женски форум да убиват време...Да не говорим, че наистина има някои индивиди, които възприемат форума, като сайт за запознанства и досаждат на ЛС.

# 8
  • Мнения: 215
Хубава тема. На мен от някои мъжки постове ми лъха много на нарцисизъм, суетност, самохвалство и си представям тип самовлюбено конте.
От други женамразство, тънки сметки и баналния страх да не дадат във връзката повече отколкото получават. И разбира се натякването колко са успели.
Не желая да обиждам никого, но това са общите ми впечатления.

# 9
  • Мнения: 22
Аз да попитам ако съм регистриран тук от 8 години и имам 20 мнения това прави или ме част от гореизброените мъже? Трява ли да ходя на психолог , да се разведа и да си закрия профила? 

# 10
  • Мнения: 11 505
Форумът е нарицателно за кухавелки, та защо пък да няма и ненормални мъже, които да пишат тук. Давате ли си сметка, че окачествявайки мъжете, които пишат в бгмама като ненормални, посочвате и себе си като такива Laughing

Пп Дайте да се понапънем и да не обръщаме и тази тема в анатема за мъжете, Кечър е загатнала идеята, но явно не можем да надскочим себе си Wink

# 11
  • Мнения: 19 840
Интересна тема, Кетчър.
Нямам наблюдения над целия форум и всички мъже, които пишат в него.
Но, моите лични впечатления са, че има разнообразие от потребители с мъжки пол. Разнолики като поведение, интереси, изказ, нагласи.
И приветствам мъже във форума. На мен лично винаги ми е интересна гледната точка и на другия пол. Смятам за резонно и полезно да се включват и мъже.

В темите за имоти, наеми, ремонти срещам мъже с чисто практична насоченост и има доста полезни включвания.
В темите за деца и бебета не чета, но разбирам, че и там се включват мъже. Защо не?
От другите раздели – има едни скици дето все на сексуалност го избиват и таванът им не е много висок.
Срещам в темите за козметика, красота, вино много издържани господа, което е приятно. Разбира се, намират се мрънкала, но и от тях можеш да научиш нещо. И мъже със здрав разум в някои от темите, което лично мен ме радва и обнадеждава.

Не считам, че мъж, който пише във форума на бг-мама е някакъв изобщо. Приемам го такъв, какъвто го прочета по различните казуси. Не съм предубедена. Има всякакви хора.
На лични никой мъж от пишещите тук не си е позволил да ме безпокои до нахалност. Имаше някакви включвания, които аз пресичам по принцип винаги в началото. Но не е било нещо крайно. Та, бива.
Аз съм "ЗА" да пишат повече мъже в този форум.

# 12
  • Мнения: 6 622
Не, че е форум за кухавелки. Тук често казано има много интелигентни жени, просто е женски форум, където пишем за репродуктивни проблеми, раждане, кърмене, готвене и между другото клюкарстваме.
Мъжете пишещи само по типично мъжки теми не ги броя.
Иначе ако трябва да съм в духа на темата и да обобщя образ на средно статистическия форумен мъж, то той би бил нацепена батка с поне два Жипа, минимум палат, кротка и задължително разкрепостена съпруга и обожателки, които се редят на опашка, но той благородно отрязват.

# 13
  • Мнения: 19 840
Цитат
женски форум, където пишем за репродуктивни проблеми, раждане, кърмене, готвене и между другото клюкарстваме
Е, да де, ама аз точно тези не следя. Това прави ли ме мъж. Simple Smile А тях женчовци?

# 14
  • Мнения: 11 505
Батките явно са в темите за репродуктивни проблеми, раждане и кърмене, които аз не следя, защото в останалите подфоруми (които далеч не се изчерпват с клюкарника) батки не съм срещала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт