Мъжете в женски форуми

  • 8 992
  • 230
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 335
Въобще не обобщавам, а разсъждавам по друг начин, всеки с мисленето си, а именно аз гледам на такива случки, като напълно нормални, Arrow да, ти си харесал първоначално човека, и се уговаряте, виждате, излизате, но гаранции за развитие, и/или че ще си паснете и нещо ще излезе, няма. Всичко е късмет и обстоятелства. Бройкаджии мъже и жени ги оставяме на страна в уравнението.
Moже и два, три пъти да се видите неангажиращо, като ти да излизаш с цел да разнообразиш за себе си, а не че търсиш връзка непременно с човека.
Може, както казваш и с 10-на да излезеш и пак нищо да не излезе, а не че има проблем "в теб". Човек трябва да се наслаждава на живота, да е усмихнат, готин и позитивен, да се обича и уважава, за да го уважват и обичат и другите, а точният човек ще се появи, когато най-малко очакваш и го търсиш. SatisfiedBowtie

О, хич нямам предвид непременно да намериш точния човек, с когото да създадеш семейство, сред тези десет души,с които си ходил на кафе, ама мисля, че е лош знак, ако нито един от тези десет не иска да се видите отново.

Апропо, тук често се коментират редовни първи срещи едва ли не в тризвездни ресторанти на Мишлен, а на практика се оказва виждане на кафе, където общата сметка трудно надвишава 10 лева.

# 76
  • Мнения: X
Аз понеже не се интересувам към момента от репродуктивни проблеми, а кибича из теми, нищещи човешката природа, имам поглед върху мъжките екземпляри, които влизат ТУК да обясняват на жените какъв е живота.

Условно ги деля на адекватни и на позиращи. Адекватните са като нас и им прозира нормалния живот и самочувствие, а позиращите вървят напред с образ, какъвто искат да имат, ма нямат и то личи. Братан с брадатия скандинавец е пример, за мен зад тоя образ седи един много маломерен чичо, който не се справя ни с жени, ни с живот (тъжното е, че не искам да засягам братан, а че реално някъде този мъж живее така дребнаво). ама турил мъжествен скандинавец Wink.

Позиращите имат една болка, че много искат жените да ги приемат в своята топла утроба е така, каквито са си, дребнички, паразитиращи, злобнички, дребнавоагресивни, несправящи се, неудачници.
Вместо да се заемат да възмъжеят, позиращите влагат много усилия да пренаредат света, белки наложат своя образ за истинска жена: да плаща, да се грижи за него, да му е съюзник в мирогледа, че светът е лош и всеки иска нещо.
И като жените кажат НЕ, и се почва с аргументите "ами ако един мъж няма пари, не ви ли е срам да му искате"
Ма това във всяка тема - влезе някоя да се оплаче от мъжа си и тези идват да и кажат, че трябва да жали мъжа.
Таз охлювщина в мъжа ми е жал, че се развява постоянно от мъжете, пишещи тука.

# 77
  • Мнения: X
Nesiha, точно в десятката Dart
В мислите ти съм досущ като бившия ти мъж, който си е бил камшика и ти е провалил живота Relaxed
Вземи се малко в ръце, намери си свястна работа да можеш да си плащаш сметките сама и ще изгрее слънцето и на твоята улица. Нямаш нужда от щедри мъже, голямо момиче си вече Simple Smile

Форумът навремето го намерих, когато ми трябваше информация за Рим и Будапеща. Дамите много ми помогнаха, а след като се върнах помагах и аз. Не знам само защо тук в СО хората са толкова овълчени.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 12:29 от Анонимен

# 78
  • Мнения: 8 937
Както навсякъде има различни хора, форумът не прави изключение.
Има много интересни мъжки коментари и понякога е любопитна мъжката гледна точка, НО аз лично останах потресена след заяждане на един джентълмен в тема за декоративна козметика. На всеки три поста въпросният се включваше с коментар колко ужасни са жените, използващи грим. Joy
Въпреки че от два дни съм свидетел на същата безпочвена заядливост от страна на жена в една от темите и явно е до човека.

# 79
  • София
  • Мнения: 11 591
Като цяло за мен е странно мъж да се регистрира и напоително да пише в женски форум. Абсолютно комплексарщина.
Не знам какво ще рече "напоително", но твоите 29000 мнения май бият на тежка форумна психоза без значение дали си от правилния пол. Ако искам да проуча къде продават свестни тигани е близко до ума да го прочета в женски форум, а не в някой автомобилен.
Остави, ами не спират и да го наричат "женски" форум, при все че отдавна не е такъв.
Не е само за тигани. Мнения ще видиш за хотели, екскурзии, цени на вентилатори, акумулатори, хладилници, мразилници, съвети за компютри и леки какво, какво ли още не.... ама женски бил форума, да Grinning

# 80
  • Мнения: 6 982
Я си признайте, че ви се клюкари и толкова. Grinning Хладилници, тигани. Да бе да. В СО не се продават хладилници и тигани. Grinning Няма нищо срамно в това човек (без значение мъж или жена) да го влекат психологически и социoлогически теми и да иска да види мисленето на различни хора, да усети настройките на обществото по разни теми извън климатиците и гумите на старо.
Кажете си като бели хора, че сте тук не, защото случайно сте цъкнали в страни, докато сте търсели най-ниския лихвен процент за ипотека с 10% самоучастие, а защото в женските форуми се приказва повече и повече се нищят житейски въпроси и ви е интересно. Няма нищо лошо в това.

# 81
  • Мнения: X
Ооох, още си спомням онзи мъжки екземпляр, дето разказваше тук как в Рим приближил група българи, защото му било скучно и искал да им разкаже защо Аврелий му бил любимия император, пък те отказали и той се погнусил...

Прости жени, проста работа - въздишаше човека

# 82
  • Мнения: 8 054
Мъжете във форума са свестни или не, според индивидуалните нагласи. Има и от двата вида достатъчно разнообразие. (и при жените е така, но темата е за мъжете) На мен лично фаворити са ми тези със страхотно чувство за хумор (което се различава от откровена простащина) Hands V

# 83
  • Мнения: X
Nesiha, точно в десятката Dart
В мислите ти съм досущ като бившия ти мъж, който си е бил камшика и ти е провалил живота Relaxed
Вземи се малко в ръце, намери си свястна работа да можеш да си плащаш сметките сама и ще изгрее слънцето и на твоята улица. Нямаш нужда от щедри мъже, голямо момиче си вече :
Воала!   Smiley
Ей ви нагледно, кВи "мъже" пишат у форОмо.....мъж, влизащ да кълве жените.
Е, как да повярваш, че това същество е добро, благородно, кавалер и е влязъл само и единствено да дири инфо?!
И какво доказва/показва с подобен пост?Комплексарщина пълна....
В реала, ако изтърси нещо подобно на жена, най-много да му извъртят шамар, затова си кюта и е по-нисък от тревата...А тук може да избива комплекси на воля.
Ако има кой да му се връзва, де.....   Laughing

# 84
  • Мнения: X
Аз съм си винаги директен и принципен. Възмущенията ти са като на соц лелка в градския транспорт.
За да не ми извъртиш един шамар, както мислиш, че е редно, ще ти направя джентълменска услуга и няма да списвам повече в раздела СО. Wink

# 85
  • Мнения: 19 335

Позиращите имат една болка, че много искат жените да ги приемат в своята топла утроба е така, каквито са си, дребнички, паразитиращи, злобнички, дребнавоагресивни, несправящи се, неудачници.
Това ми напомни за един филм на Алмодовар.

Но да, подходяща алегория

# 86
  • Мнения: 106
От написаното тук излиза, че за да си поне “нормален” мъж, то първата стъпка е да си изтриеш профила в БГмама Grinning А името на сайта не отговаря на информацията (полезна) в него, за което благодаря дами и.... не само Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 17 944
Като туриш хиленки, коментарът не става по- малко жлъчен. Забавното е, че Несиха очевидно има някаква представа за мненията на Братан, щото постът й беше горе- дплу конкретен, но Братан се изплю на автопилот, без да знае потребителката, щото е далеч от истината с това, което написа.

Лорелада, стига си изопачавала. Досадно е.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 13:38 от The Catcher in the Rye

# 88
  • Мнения: X
Я си признайте, че ви се клюкари и толкова. Grinning Хладилници, тигани. Да бе да. В СО не се продават хладилници и тигани. Grinning Няма нищо срамно в това човек (без значение мъж или жена) да го влекат психологически и социoлогически теми и да иска да види мисленето на различни хора, да усети настройките на обществото по разни теми извън климатиците и гумите на старо.
Кажете си като бели хора, че сте тук не, защото случайно сте цъкнали в страни, докато сте търсели най-ниския лихвен процент за ипотека с 10% самоучастие, а защото в женските форуми се приказва повече и повече се нищят житейски въпроси и ви е интересно. Няма нищо лошо в това.

Аз по принцип се регистрирах , понеже ми трябваше информация от подфорума за недвижими имоти, и между другото доста хора ми помогнаха. Една от потребителките ми даде информация от първа ръка за квартал , където впоследствие си купих жилище , и нямае къде от другаде толкова бързо да получа информация "от извора".За което съм изключително благодарен.

Отделно има някои интересни житейски теми, които е интересно да се дискутират, и в които има доста повече смисъл, отколкото ежедневния "смол толк".  Отделно като човек, на който му предстои живот и здраве  и създаванена семейство, може да се получат добри съвети от хора , минали по този път.

Не виждам нищо странно в това мъже да пишат в някои от темите тук , които изобщо не са строго профилирани. Едва ли някой от мъжете тръгва да пише в теми за кърмене и грим примерно, но има някои житейски казуси, които са доста интересни.

Изказвания , които обобщават всички мъже, пишещи на дадено място, за мен са доста плоски и повече говорят за автора им, отколкото за обекта на коментар. Все едно да кажа, че всички жени, ходещи на мачове, са ненормални с дълбоки психични проблеми примерно.

# 89
  • Мнения: X
Нормално и смислено мнение никой няма да оплюе, независимо от кой пол е списващия

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 13:49 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт